X
X

دمنده و برگ جمع کن

ما نمی توانیم محصولات مطابق با انتخاب را پیدا کنیم.

دمنده و برگ جمع کن

اگر از ریزش برگ‌ها در حیاط خلوت خود خسته شده‌اید، باید از یک دستگاه مناسب برای جع آوری آن‌ها استفاده کنید. دمنده و یا برگ جمع کن یک دستگاهی پرکاربرد برای تمیز کردن باغ شما در فصول خاص است. این دستگاه به شما کمک می‌کند تا بتوانید به سرعت عملیات جمع کردن برگ‌‎های خشک را انجام دهید.

سیستم عملکرد برگ جمع کن کاملا مشابه با جارو برقی است. به این صورت که هنگام جمع آوری برگ‌ها با استفاده از لوله‌ی دستگاه، تمامی برگ‌ها به درون مخزن یا کیسه دستگاه کشیده می‌شوند. این دستگاه‌ها عموما برای باغ‌ها و باغچه‌های کوچک مناسب هستند، زیرا مخزن یا کیسه‌ی آن‌ها بسیار کوچک است. دمنده‌ها نوع دیگری از دستگاه‌ها برای تمیز کردن محیط باغ از برگ‌های خشک هستند. این دستگاه‌ها برای محیط‌های بزرگ مانند پارک‌ها یا باغ‌های وسیع مناسب‌اند.

سیستم عملکرد دمنده‌ها به این صورت است که موتور دستگاه هوا را به شدت از طریق نازل به بیرون هدایت می‌کند. این امر سبب می‌شود تا ظرف چند دقیقه تمام محیط باغ عاری از هرگونه برگ یا شاخه‌ی خشک شود. دمنده‌ها به واسطه‌ی خروج هوای پرفشار برای تمیز کردن چمن‌های خیس خورده نیز مناسب‌ هستند. نازل دمنده‌ها معمولا باریک است تا هوا با بیشترین فشار ممکن از آن خارج شود.

انواع دمنده و برگ جمع کن

در بازار انواع مختلفی برای دمنده و برگ جمع کن وجود دارد که مهمترین آن‌ها به شرح زیر هستند:

دمنده

دمنده‌ها با استفاده از موتور پرقدرتی که دارند، قادرند با فشار هوای خروجی از نازل، برگ‌های خشک زده را از محیط بزدایند. علاوه بر این در برخی مواقع دمنده‌ها می‌توانند زباله‌های مرطوب مانند برگ‌های خیس را نیز پاکسازی نمایند.

خزان روب

خزان روب دستگاهی است که می‌تواند به هر دو شکل دمنده و برگ جمع کن ساخته شود. خزان روب‌ها عموما برای پاکسازی برگ‌های خشک کاربرد دارند.

برگ جمع کن

برگ جمع کن دستگاهی برای جمع آوری برگ‌ها برای محیط‌هایی با ابعاد کوچک است. توسط نازل دستگاه، برگ‌ها به داخل کیسه یا مخزن مکیده می‌شوند و به این ترتیب محیط باغ یا باغچه تنها در چند دقیقه پاکسازی می‌گردد.

بهترین برند دمنده و برگ جمع کن

برندهای مختلفی در بازار فعالیت می‌کنند که انواع دستگاه برای پاکسازی برگ‌ها را تولید می‌نمایند. برخی از برندها مانند برند شپخ و هیوندای به دلیل طراحی اصولی و استاندارد، استفاده از بهترین مواد اولیه و ارائه قیمت مناسب برای محصولات‌شان به عنوان بهترین برند دمنده و برگ جمع کن در بازار ایران شناخته می‌شوند.

قیمت دمنده و برگ جمع کن

دمنده‌ها، دستگاه‌های برگ جمع کن و خزان روب‌ها، دستگاه‌هایی پرکاربرد برای کسانی هستند که باغ و یا باغچه دارند. معمولا رسیدگی به این مکان‌ها بدون داشتن یک ابزار مناسب موجب خستگی زیاد، صرف وقت طولانی و صرف هزینه بالا می‌شود. بنابراین قیمت دمنده و برگ جمع کن در مقابل این موارد بسیار مقرون به صرفه است. زیرا شما با پرداخت هزینه‌ای معقول برای یک برگ جمع کن می‌توانید بدون خستگی و در یک مدت زمان بسیار کوتاه باغ یا باغچه‌ی خود را تمیز کنید. قیمت این دستگاه‌ها به نوع، ابعاد، قدرت و برند آن‌ها بستگی دارد.

خرید دمنده و برگ جمع کن

برای خرید دمنده و برگ جمع کن راه‌های مختلفی پیش روی شماست. شما می‌توانید به صورت حضوری به بازار مراجعه کرده و دستگاه مناسب را خریداری نمایید. علاوه بر این با مراجعه به سایت‌های ارائه دهنده ابزارآلات باغبانی، می‌توانید دستگاه‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و انتخاب شایسته‌ای داشته باشید.