X
X

شیارزن دیوار برقی

مشبک لیست

14 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. شیارزن تک تیغ دی سی ای مدل AZE05-110
  اعلام قیمت و موجودی
 2. شيارزن 35 ميلی‌متر بوش مدل GNF 35 CA
  اعلام قیمت و موجودی
 3. شیارزن 2000 وات رونیکس مدل 3412
  اعلام قیمت و موجودی
 4. شیارزن 65 میلی متر بوش مدل GNF 65 A
  اعلام قیمت و موجودی
 5. شیارزن دوتیغ دی سی ای مدل AZR02-150
  اعلام قیمت و موجودی
 6. شیارزن 2800 وات سمپراکس مدل SWC1201
  اعلام قیمت و موجودی
 7. شیارزن ای جی پی مدل CS180
  اعلام قیمت و موجودی
 8. مرمر بر تک تیغ 1500 وات رونیکس مدل 3411
  اعلام قیمت و موجودی
 9. مرمر بر 115 میلی متری توسن مدل 5083SM
  اعلام قیمت و موجودی
 10. شیارزن 1200 وات تک تیغ کرون مدل CT15081
  اعلام قیمت و موجودی
 11. شیارزن و برش دهنده تک تیغ 1350 وات سمپراکس مدل SCM1101
  اعلام قیمت و موجودی
 12. شیارزن تک تیغ 1520 وات آنکور مدل M1
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

14 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

شیارزن دیوار

شیار زن برقی ، دستگاه کندن جای لوله برق  و قوطی های برق یا انواع دیگر لوله های تاسیساتی ساختمان و یا برشکاری های صنعتی است. دستگاه شیارزن یک ابزار برقی برای کندن جای لوله ها و قوطی های برق یا انواع دیگر لوله است گاهی به عنوان شیار زن دیوار معرفی میشود. شیارزن ها این عملکرد را با سرعت بالا انجام می دهند و در دو نوع یک تیغ و دو تیغ در بازار موجود است. تفاوت مدل یک تیغ و دو تیغ در این است که اندازه برش در نوع دوتیغ قابل تنظیم است و شما می توانید یک اندازه خاص برای برش را تعیین کنید. شیارزن ها، برای جمع آوری گرد و غبار حاصل از ایجاد شیار،خروجی اتصال به دستگاه دمنده دارند. برخی از انواع شیارزن برای مشخص کردن خط برش دارای نشانگر لیزری هستند.

انواع مختلف شیارزن دیوار

 شیارزن‌ها در دو نوع تک تیغ و دو تیغ در بازار موجود بوده و هر کدام با توجه به مشخصات مورد نظر متفاوت هستند، قیمت شیار زن برقی در هر نوع متفاوت است. مکانیسم شیارزن‌های دو تیغ بدین گونه است که قابلیت تنظیم ابعاد برش را داشته و شما می‌توانید برش را در اندازه و ابعاد دلخواه تنظیم کنید.

 برند‌های شیار زن

با توجه به انواع متفاوت شیارزن و کاربردهای گوناگون این ابزار اولین نکته برای خرید شیارزن برقی توجه و شناخت انواع آن است. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع ابزارآلات برقی و شارژی فعالیت دارند می توان به این موارد اشاره کرد:  بوش (Bosch)، رونیکس (Ronix)و کرون (Crown).

خرید شیار زن

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع شیارزن را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی شیارزن می‌توانید پیش از سفارش، جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. شیارزن که زیر مجموعه ابزارآلات برقی و شارژی است را می توانید  با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.

قیمت شیار زن برق

قیمت انواع شیارزن دیوار با توجه به برندهای موجود و میزان کارایی متفاوت است. تمام شیار زن‌های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند . 

 

مشاهده بیشتر