X
X

دستگاه سوراخ زن صنعتی

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دستگاه سوراخ زن صنعتی

دستگاه سوراخ زن صنعتی یکی از ماشین آلات صفحه‌ای مدرن صنعت چوب است و می‌توان از این دستگاه حفاری همه‌کاره و جمع‌وجور برای ماشین‌کاری قطعات چوب و فرآورده‌های آن در ضخامت‌ها و اندازه‌های مختلف استفاده کرد. این دستگاه راه حل ایده‌آلیجهت تولید به‌هنگام (JIT) برای صنعتگران، شرکت‌های کوچک و کارخانه‌های بزرگ ارائه می‌دهد. از این دستگاه برای سوراخ‌کاری قطعات چوبی و فرآورده‌های صفحه‌ای نظیر ام دی اف استفاده می‌شود. دستگاه‌های سوراخ زن صنعتی تعداد محورهای متفاوتی دارند و کاربرد آنها در واحدهای بزرگ صنعتی موجب دستیابی به حداکثر راندمان تولید به لطف حذف زمان‌های راه اندازی می‌شود. همچنین قابلیت سفارشی‌سازی این ماشین آلات بسته به نیازهای تولید در هر واحد صنعتی فراهم بوده و در مجموع کاربرد دستگاه سوراخ زن صنعتی موجب افزایش کیفیت بهینه محصول می‌شود. دستگاه‌های سوراخ زن صنعتی می‌توانند عملیات‌های سوراخ‌کاری، فرزکاری، چسب‌زنی و درج رولپلاک و پرچ را انجام داده و قابلیت مدیریت درج یراق‌آلات اضافی را نیز دارند. ساختار این ماشین‌ آلات با هدف دستیابی به ارگونومی بهینه بارگیری و تخلیه طراحی شده و در عین حال با بهینه‌سازی ابعاد دستگاه تا حد ممکن و بسته به نوع طراحی تا 50 درصد در فضای کارگاهی صرفه‌جویی می‌شود. همچنین، زمان راه‌اندازی این ماشین آلات نزدیک به صفر بوده و سطح بالایی از بهره‌وری را در واحدهای ارائه می‌دهند.

انواع دستگاه سوراخ زن صنعتی

دستگاه سوراخ زن صنعتی در برندها و مدل‌های متنوعی تولید شده و به بازار عرضه می‌شود. این دستگاه‌ها با توجه به درجه‌ی اتوماسیون مورد استفاده، تعداد محور، تعداد مته، تعداد هدهای افقی و عمودی، حداکثر عمق سوراخ‌کاری، طول، عرض و ضخامت کارگیر، سرعت حرکت محورهای در راستای X، Y  و Z، ارتفاع میز کار، حداقل فاصله سوراخ‌کاری و ... انواع مختلفی دارند.

برترین برندهای دستگاه سوراخ زن

برندهای معتبری در زمینه تولید این ماشین صفحه‌ای پرکاربرد فعالیت دارند. در هر برند نیز انواع مدل‌های سوراخ زن صنعتی در ابعاد و تعداد مته‌های مختلف، همچنین به‌صورت تک و چندمحوره و با حجم و قابلیت کاربرد متفاوت موجود هستند. با توجه به این عوامل، قیمت دستگاه سوراخ زن صفحه ای از مدلی به مدل دیگر در هر برند و نیز در بین برندهای مختلف متغیر است. برندهایی نظیر کی دی تی، بیسه و یونیتک این دستگاه پرکاربرد صفحه‌ای را تولید می‌کنند. سوراخ زن صنعتی بیسه یکی از ماشین آلات صفحه‌ای باکیفیت و اتوماتیک بوده و در مدل BREAM EKO 2.1 این دستگاه، موقعیت عمودی پانل و میز کار با غلتک‌های لاستیکی، موجب تضمین بارگیری و تخلیه بهینه و ارگونومیک شده و حتی نازک‌ترین سطوح نیز با کمک این دستگاه قابل ماشین‌کاری هستند. میز کار دستگاه مجهز به یک سیستم ضد فشار است که پانل را با توجه به ضخامت قطعه‌ی ماشین‌کاری‌شده در موقعیت مناسب در دستگاه نگه می‌دارد و حداکثر دقت را تضمین می‌کند. افزون‌براین، گیره‌ها مجهز به سیستم تشخیص ضخامت پانل هستند و دستگاه با کمک این گیره‌ها قادر به تغییر مقادیر برنامه در زمان واقعی بوده و دقت عملیات ماشین‌کاری در محور Z بالا می‌رود. سیستم اسکنر لیزری که ابتدا و انتهای پانل را تشخیص می‌دهد باعث می‌شود که دستگاه بتواند خطاهای ابعادی را جبران کرده و ابعاد X را در پانل تصحیح کند. سیستم‌های حسگر بالای دستگاه حاوی دو فتوسل هستند و می‌توانند ارتفاع پانل را تشخیص داده و ابعاد را با توجه به محور Y تصحیح کنند.

خرید آنلاین دستگاه سوراخ زن

برای خرید دستگاه سوراخ زن صنعتی بسته به کاربرد مورد نظر، حجم واحد تولیدی و توان پرداختتان گزینه‌های انتخابی متنوعی پیشِ رو دارید. خرید و فروش دستگاه سوراخ زن صنعتی به صورت نو و دسته دوم و به روش‌های مراجعه حضوری یا جستجوی آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی انجام می‌شود. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع دستگاه سوراخ زن صنعتی با برندهای معتبر و خدمات پس از فروش مناسب موجود هستند. برچسب قیمت دستگاه سوراخ زن صنعتی در مدل‌های مختلف موجود در فروشگاه اینترنتی سازوکار درج شده است. با توجه به نوع نیاز، مشخصات فنی، برند منتخب و قیمت مورد نظرتان می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش استفاده کرده و دستگاه سوراخ زن صنعتی مناسب کارگاه یا کارخانه‌تان را خریداری کنید.

مشاهده بیشتر