X
X

تیغ فرز کورین

مشبک لیست

22 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • تیغ پرداخت کورین قطر 22 میلی‌ متر سی ام تی مدل 980.572.11
   ‎1,954,000 تومان
  • تیغ انحنای قرنیز دامار مدل DMZ163184D
   اعلام قیمت و موجودی
  • تیغ پرداخت کورین دامار مدل DMZ501904B
   اعلام قیمت و موجودی
  • تیغ لبه کانتر کورین دامار مدل DMZ758104D
   اعلام قیمت و موجودی
  • بلبرینگ تیغه کورین دامار مدل DMZHC127MBZZ
   اعلام قیمت و موجودی
  • تیغ لبه کانتر کورین دامار مدل DMZ649004T
   اعلام قیمت و موجودی
  • تیغ پخ سینک دامار مدل DMZ512864L
   اعلام قیمت و موجودی
  • تیغ پله کف کورین دامار مدل DMZ725244B
   اعلام قیمت و موجودی
  • تیغ لبه سینک کورین دامار مدل DMZ625404D
   اعلام قیمت و موجودی
  • تیغ آبچکان سینک دامار مدل DMZ404004J
   اعلام قیمت و موجودی
  • تیغ قرنیز کورین دامار مدل DMZ103904CB
   اعلام قیمت و موجودی
  • تیغ لبه سینک کورین دامار مدل DMZ624524C
   اعلام قیمت و موجودی
  مشبک لیست

  22 آیتم

  صفحه
  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  تیغ فرز کورین

  سنگ‌ها مصنوعی کورین از مواد خاصی تشکیل شده و برای برش آن نیز از ابزارهای خاص استفاده می‌شود. یکی از این ابزارها تیغ فرز کورین است که در انواع و ابعاد مختلفی در بازار موجود بوده و الماسه‌های آن نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. از تیغه‌های کورین علاوه بر برش چوب و کامپوزیت می‌توان برای برش کورین نیز استفاده کرد. جنس الماسه این تیغه‌ها فولاد تنگستن کارباید بوده که قوی‌تر بوده و شکنندگی کمتری نسبت به دیگر تیغه‌ها دارد. لبه تیغه‌های کورین ضخیم بوده و به دفعات بیشتری می‌توان آن را تیز کرد. به همین دلیل این تیغه‌ها از طول عمر بالایی برخوردار هستند. الماسه این تیغه‌ها غیرقابل تعویض بوده و در صورت شکستن یا کند شدن باید تیغه جدیدی را جایگزین آن کرد.

  انواع تیغ فرز کورین

  تیغ فرز کورین مانند تیغه‌های دیگر در انواع و فرم‌های مختلفی موجود است. تیغه لبه سینک، تیغ پخ سینک، تیغ سه پله، قرنیز، پرداخت، انحنای زیرین، لبه کانتر، پله کف و... انواع کورین بوده که در ابعاد مختلف قابل سفارش است. تیغ فرزهای کورین در دو نوع بلبرینگی و بدون بلبرینگ در بازار موجود است که نوع بلبرینگی برای دستگاه‌های اورفرز و نوع بدون بلبرینگ آن برای دستگاه‌های سی ان سی و اورفرز مناسب و قابل نصب است.

  برترین برندهای تیغ فرز کورین

  کارخانجات تولیدکننده زیادی در سرتاسر دنیا تیغ فرز دم چلچله را که به آن تیغ فرز جناقی نیز می‌گویند، تولید و به بازار جهانی عرضه کرده‌اند. در این میان برترین و پرفروش‌ترین برندهای تولیدکننده این محصول شامل برند سی ام تی (CMT)، دامار (DAMAR)، فرود (FREUD)، بوش (BOSCH) و آردن است. قیمت تیغ فرز کورین مانند بسیاری از تیغه‌های دیگر بسته به برند و جنس الماسه  متفاوت است.

  خرید تیغ فرز کورین

  یکی از تیغ اور فرز کاربردی در صنعت چوب و نجاری تیغ فرز کورین است که علاوه بر چوب و کامپوزیت برای برش سنگ‌های مصنوعی کورین نیز به کار می‌رود. این تیغه در فروشگاه‌های زیادی قابل سفارش و خرید است. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین یکی از فروشگاه‌های آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات است که با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع تیغ فرزهای کورین از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

  سوالات رایج درباره تیغ فرز کورین

  سرعت چرخش مناسب تیغ اورفرز بر چه اساسی است؟

  سرعت چرخش تیغه بر اساس قطر تیغه تنظیم می‌شود و هر چه قطر تیغه بیشتر باشد سرعت چرخش آن باید کمتر شود. تیغه‌هایی که دارای قطر زیاد هستند اصطکاک بیشتری ایجاد می‌کنند بنابراین اگر سرعت چرخش بالایی داشته باشد باعث داغ شدن تیغه و سوختن الماسه می‌شود.

  تیغ فرز کورین چگونه نگهداری می‌شود؟

  نگهداری و مراقبت تیغ فرزها از اهمیت بالایی برخوردار است و مهم‌ترین جوانب نگهداری آن تمیز کردن و جلوگیری از کند شدن آن است. تیز کردن تیغ فرزها به راحتی امکان‌پذیر نیست به همین دلیل برای جلوگیری از کند شدن آن باید هرکدام از تیغه را در بسته بندی‌های جداگانه و با فاصله نگهداری کرد. تیغ فرزها باید هرچند وقت یکبار تمیز شود و بهترین وسیله برای تمیز کردن آن اسپری WD40 است.

  عوامل تاثیرگذار در کیفیت و قیمت تیغ فرز کورین چیست؟

  تراکم و پهنای الماسه تیغ فرز از ویژگی‌های موثر در کیفیت آن است. هرچه تراکم الماس بیشتر باشد دوام آن بالاتر خواهد بود و هرچه تراکم آن کمتر باشد دوام آن نیز کمتر بوده و تیغه زود می‌سوزد. هرچه پهنای الماسه تیغ فرز بیشتر باشد به تعداد دفعات بیشتری می‌توان آن را تیز کرد و قطر شفت بالا نیز تاثیر زیادی در مقاومت تیغه در برابر فشار دارد.