X
X

رگال لباس

مشبک لیست

60 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • رگال با جک آسانسوری آلباتور مدل 135-1100-3610
   ‎2,235,200 تومان
   • زیر سری بیضی ویدا مدل RS-F50
    ‎7,700 تومان
    • زیرسری آویز بیضی بسته ویدا مدل RS-F53
     ‎37,000 تومان
     • فاصله دهنده پایه رخت اویز آلباتور مدل 1610-1101-135طوسی
      ‎175,300 تومان
      • فاصله دهنده پایه رخت اویز آلباتور مدل 1620-1101-135 انتراسیت
       ‎175,300 تومان
      • رگال سقفی ریلی داخل کمد لباس رنگ سفید ABS بدون آرامبند فانتونی مدل J229
       اعلام قیمت و موجودی
      • رگال با جک آسانسوری سری 2 رنگ سفید سایز 90 - 120فانتونی مدل J804
       اعلام قیمت و موجودی
      • رگال با جک آسانسوری آلباتور مدل 135-1100-3620
       اعلام قیمت و موجودی
      • میله رگال بیضی سری 1 سیلور 3متری فانتونی مدل J411
       اعلام قیمت و موجودی
      • رگال با جک آسانسوری سری 2 رنگ سیلور سایز 90 - 120فانتونی مدل J802
       اعلام قیمت و موجودی
      • زیر سری میله رگال گرد سری 4 سیلور فانتونی مدل J455
       اعلام قیمت و موجودی
      • میله رگال گرد سری 4 سیلور 3 متری فانتونی مدل J445
       اعلام قیمت و موجودی
      مشبک لیست

      60 آیتم

      صفحه
      در هر صفحه
      تنظیم بصورت صعودی

      رگال لباس

      مرتب سازی کمد لباس‌ ها بدون داشتن یک رگال مناسب، ممکن نیست. فرقی ندارد یا در فروشگاه و یا خانه‌ ی خود با انبوهی از لباس‌ ها مواجه باشید، همیشه یک رگال لباس مناسب می‌تواند به شما کمک کند تا به کمد لباس‌ های خود نظم دهید.

      برای پی بردن به اهمیت داشتن یک رگال لباس ، کافی است است خانه یا فروشگاهی را با کوهی از لباس‌ های مختلف در نظر بگیرید که در هر طرف پخش شده‌اند.

      در چنین شرایطی داشتن رگال‌های نظم دهنده معجزه می‌کند. رگال‌ های لباس در ابعاد و اشکال مختلف ساخته می‌شوند. رگال‌ ها ابزار ساده‌ ای هستند که انواع مختلفی دارند و به نظم بخشیدن به لباس‌ ها کمک می‌کنند. 

      انواع رگال لباس

      رگال‌ ها از جمله مهمترین ابزاری هستند که سبب نظم بخشیدن به لباس‌ها و جالباسی می‌شوند. رگال‌ ها انواع مختلفی دارند که به شرح زیر هستند:

      رگال لباس ایستاده

      یکی از انواع رگال لباس، رگال ایستاده است. این نوع رگال به این صورت است که یک میله به وسیله‌ ی دو پایه در دو طرف، در جای خود محکم می‌شود تا لباس‌‌ ها روی آن قرار بگیرند. از این نوع رگال معمولا در مکانی به کار گرفته می‌شود که فضای کافی برای نصب رگال روی دیوار وجود ندارد.

      رگال دیوار ثابت

      اگر فضای کافی برای نصب رگال روی دیوار وجود داشته باشد، بهترین کار استفاده از رگال دیواری ثابت است. این رگال‌ ها برای آویزان کردن لباس‌ هایی که ارتفاع یکسان دارند، بسیار مناسب هستند.

      نحوه‌ی نصب این رگال‌ ها به این صورت است که این رگال‌ ها با استفاده از پیچ‌ هایی روی دیوار محکم می‌شوند. برای جا به‌ جا کردن این رگال‌ ها تنها کافی است پیچ‌ ها را باز کرده و سپس آن‌ها را در مکان مورد نظر ببندید.

      رگال دیواری پایه دار

      یکی دیگر از انواع رگال‌ لباس، رگال دیواری پایه دار است. این مدل رگال برای آویزان کردن لباس‌ هایی با اندازه‌های متفاوت بسیار مناسب است. معمولا این مدل رگال‌ ها در مغازه‌ های لباس فروشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. نحوه نصب این رگال‌ ها به این صورت است که پایه‌ی رگال با استفاده از پیچ، روی دیوار محکم می‌شود. سپس رگال‌ها با اندازه‌های مختلف به صورت ریلی روی پایه سوار می‌شوند. این نوع رگال‌ ها در ایران بسیار پرفروش هستند.

      رگال ثابت چرخان

      رگالهای ثابت دارای یک پایه‌ ی ثابت هستند که این پایه به صورت ثابت روی زمین قرار می‌گیرد. سپس روی محور عمودی این پایه، یک دایره قرار می‌گیرد که چرخان است و قابلیت چرخش دارد. روی این دایره می‌توان لباس‌ های زیادی را آویزان کرد. مزیت این نوع رگال این است که می‌توان با چرخاندن آن، لباس‌ها را تک تک مورد بررسی قرار داد.

      تاثیر استفاده از رگال لباس در چیدمان

      رگال ‌لباس نقش مهمی در چیدمان دکوراسیون مغازه‌ ها و خانه دارد. چرا که با استفاده از انواع رگال لباس می‌توان نظم مناسبی در اتاق‌ها ایجاد کرد. البته هنگام خرید رگال لباس باید توجه داشته باشید که رگال مناسب را انتخاب کنید. ابتدا فضایی که برای نصب رگال در اختیار دارید را بررسی کنید و سپس با توجه به فضای مورد نظر، رگال مناسب را انتخاب نمایید.

      بهترین برندهای رگال لباس

      برای آشنایی با بهترین برندهای رگال لباس می‌توانید به سایت فروشگاه آنلاین سازوکار مراجعه کنید. در حال حاضر برندهایی مانند آلباتور، ویدا و فانتونی از برجسته‌ترین برندهای تولید انواع رگال لباس به حساب می‌آیند. تمامی این برندها محصولات خود را از مواد مرغوب و با کیفیت می‌سازند.

      خرید رگال و قیمت رگال لباس

      برای خرید رگال لباس و یا اطلاع از قیمت رگال لباس به صورت آنلاین، می‌توانید به سایت فروشگاه اینترنتی سازوکار مراجعه نمایید.

      سازوکار یکی فروشگاه اینترنتی در حوزه ابزار و یراق آلات است که به شما امکان می‌دهد در میان انبوهی از محصولات از بهترین برندهای روز دنیا جستجو کرده، مقایسه کنید و در نهایت خرید خود را انجام دهید.

      هنگام خرید رگال لباس علاوه بر نوع آن، جنس، اندازه و میزان تحمل رگال، الزامی است به فضایی که میخواهید رگال را در آن جا نصب کنید هم توجه داشته باشید.

       

      مشاهده بیشتر