X
X

متر لیزری

مشبک لیست

10 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. متر لیزری 120 متری بوش مدل GLM 120 C
  اعلام قیمت و موجودی
 2. ابزار اندازه گیری برند بوش مدل Atino
  اعلام قیمت و موجودی
 3. متر لیزری 50 متری بوش مدل GLM 50C
  اعلام قیمت و موجودی
 4. ابزار اندازه گیری بوش مدل Zamo III همراه با ست متعلقات
  اعلام قیمت و موجودی
 5. متر لیزری 80 متری بوش مدل GLM 80
  اعلام قیمت و موجودی
 6. متر لیزری 250متری بوش به همراه سه پایه مدل GLM 250 VF+BT 150
  اعلام قیمت و موجودی
 7. متر لیزری 40 متری بوش مدل GLM 40
  اعلام قیمت و موجودی
 8. متر لیزری 20 متری بوش مدل Zamo III
  اعلام قیمت و موجودی
 9. متر لیزری 30 متری بوش مدل GLM 30
  اعلام قیمت و موجودی
 10. متر لیزری بوش مدل GLM 250 VF 250 متری
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

10 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

متر لیزری

متر را می‌توانیم مهمترین و مشهورترین ابزار اندازه گیری بدانیم. فرقی ندارد شما بخواهید ابعاد یک زمین مسکونی و یا ابعاد یک تکه پارچه را اندازه گیری کنید. در هر صورت وجود یک متر برای شما ضروری است. تاریخچه‌ ی استفاده از متر به عنوان یک ابزار اندازه گیری به سال‌ ها بسیار دور برمی‌گردد.

 

 

به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی مترها نیز به گونه‌ ای طراحی و ساخته شدند تا بتوانند در اندازه گیری بسیار دقیق و با مکانیزم‌ های جدید عمل کنند. مترهای لیزری، مترهایی هستند که با استفاده از فناوری لیزر و برنامه‌ای که برای آن‌ها طراحی شده است می‌توانند تا یک برد مشخص را به صورت دقیق اندازه گیری کنند. این مترها اندازه‌هایی کوچک دارند و بسیار سبک هستند.

بنابراین جابه جایی آن‌ ها بسیار آسان است. امروزه از متر لیزری برای ساختمان سازی به صورت گسترده استفاده می‌شود. برای استفاده از متر لیزری شما نیاز به مهارت خاصی ندارید و به راحتی می‌ توانید با این ابزار کار کنید.

سیستم کار متر لیزری به این صورت است که این دستگاه کوچک با فرستادن یک پالس لیزر به هدف و برگشت آن، اندازه مورد نظر را به صورت دقیق به شما اعلام می‌کند.

این مترها دارای یک نمایشگر دیجیتالی هستند که اعداد را نشان می‌دهد. همچنین برخی از مترهای لیزری قابلیت سخنگو دارند و می‌توانند اندازه‌ها را به صورت صوتی به شما اعلام کنند.

متر لیزری دیجیتال

با استفاده از متر لیزری دیجیتال دیگر نیازی به اندازه گیری محیط با متر ساده نخواهید بود و بدون هیچگونه خطا می توان با متر لیزری دیجیتال کار خود را انجام داد اما معمولا گاهی با اندازه گیری مترهای ساده با خطا مواجه می شویم . 

انواع متر لیزری

مترهای لیزری عموما مشابه یکدیگر عمل می‌کنند. یعنی مکانیزم کاری مترهای لیزری عموما مشابه با یکدیگر است. تنها تفاوت مترهای لیزر در برند، رنگ و اندازه‌ی آن‌ها است.

بهترین متر لیزری ( معرفی برند )

می‌ توانیم بگوییم اکثر برند هایی که در حوزه تولید ابزار آلات فعالیت می‌کنند، متر لیزری نیز به بازار عرضه می‌ کنند. برخی از این برندها برای ساخت متر لیزری از متریال مرغوب‌ تری استفاده می‌کنند. از این رو این برندها از اعتبار بیشتری برخوردار هستند. مترهای لیزری تولید شده توسط برندهای بوش، رونیکس و آروا در زمره بهترین‌ها هستند.

متر لیزری دوربین دار

البته لازم به ذکر است برخی از مترهای لیزری می‌ توانند با استفاده از یک دوربین محیط اندازه گیری را روی یک نمایشگر کوچک به شما نشان دهند. به این مترها، متر لیزری دوربین دار گفته می‌شود.

قیمت متر لیزری دوربین دار

قیمت متر لیزری دوربین دار به عوامل بسیار زیادی از جمله کیفیت متر ، برند انتخابی متر و ... بستگی دارد . برای اطلاع از قیمت متر لیزری با مشاوران سازوکار تماس حاصل نمایید . 

خرید متر لیزری و قیمت متر لیزری

با مراجعه به سایت سازوکار می‌ توانید برای خرید متر لیزری اقدام نمایید. فروشگاه آنلاین سازوکار یک فروشگاه اینترنتی است که تلاش  می کند ابزار و یراق آلات برند و با کیفیت را به مشتریان خود عرضه نماید. از آنجا که سازوکار تمامی محصولات خود را بدون واسطه وارد می‌کند، شما می‌ توانید از اصل بودن کالای خریداری شده اطمینان حاصل نمایید. برای اطلاع از قیمت متر لیزری کافی است به دسته بندی این نوع متر در فروشگاه سازوکار مراجعه کرد و قیمت‌ها را ارزیابی کنید.

 
مشاهده بیشتر