X
X

میز اتو

ما نمی توانیم محصولات مطابق با انتخاب را پیدا کنیم.

 میز اتو

در خانه های با سبک به روز و نوین برای هر وسیله جایگاهی تعریف شده است. یکی از وسایلی که جای آن در اتاق خواب های مدرن تعریف شده است میز اتو می باشد. شما می توانید با خرید میز اتوی ریلی گردان که تا شو بوده آن  را در کمد دیواری قرار دهید و به راحتی از آن استفاده کنید.

در عین حال در فضایی به دور از چشم قرار می گیرد و دیگر نیاز نیست آن را در گوشه ای از منزل نگه دارید. با تهیه ی این محصول فضای اتاق خود را مدرن و منظم کرده و برای اتو کردن منزلی خاص پیدا می کنید. این محصول درون کمد دیواری قرار می گیرد و از اکسسوری های کمد دیواری است.

معرفی انواع میز اتو

میز اتو ایستاده

یکی از انواع میز اتو، میز اتو ایستاده است. این میز، اتو کردن لباس‌های مختلف را برای شما آسان می‌کند. برخی از این میزها به صورت مستقل استفاده می‌شوند و برخی دیگر با وصل شدن به کمد یا کابینت به شما این امکان را می‌دهند تا از فضاها به خوبی استفاده کنید.

برای استفاده از این میز اتو کافی است پایه‌های میز را باز کنید تا به شکل ایستاده درآید. سپس می‌توانید در حالت ایستاده و یا نشسته روی یک صندلی، لباس‌ها را اتو کنید.

میز اتو ریلی و مشخصات آن

اگر بخواهیم به ویژگی های متعدد میز اتوی ریلی اشاره کنیم اولین ویژگی ابعاد مناسب و ویژگی چرخش ۹۰ درجه آن است از طرفی پس از بیرون کشیدن به صورت ریلی ،با توجه به ویژگی گردان ،می توان تا ۹۰ درجه چرخاند تا دقیقا رو به روی شما قرار بگیردو از زوایای مختلف از آن استفاده نمود.

این ویژگی سبب می شود که محصول به راحتی در دسترس شما قرار گیرد. استقامت به کمک پایه نگهدارنده کشویی یکی دیگر از ویژگی های مثبت میز اتو ریلی است با نصب و حرکت ریلی در کمد دیواری به هیچ پایه ای برای نگهداری نیاز ندارد. در زیر میز میله نگهدارنده ای تعبیه شده است که بتواند در دو طرف محصول وزن اتو را با ایجاد تعادل نگه دارد.

همچنین ریل آرامبند با تکنولوژی جدید آرامبند میز اتو به آرامی بسته می شود و در جای خود قرار می گیردموجود در بازار در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.

 بهترین برند‌ میز اتو

برای انتخاب و خرید میز اتو مناسب علاوه بر اندازه گیری دقیق عمق کابینت، نحوه نصب مناسب و طراحی دقیق، باید از مرغوب بودن و کیفیت آن نیز مطمئن باشید. در حال حاضر برند فانتونی بهترین برند عرضه کننده میز اتو ایستاده و ریلی است.

خرید میز اتو

برای خرید میز اتو می‌توانید به صورت حضوری به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید. همچنین برای خرید بهتر و راحت‌تر می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های اینترنتی خرید خود را انجام دهید. فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی عرضه کننده میز اتو است.

قیمت میز اتو

سایت سازوکار مرجع مناسبی برای اطلاع از قیمت میز اتو است که در آن می‌توانید محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و میز مورد نظر خود را تهیه کنید. تمامی محصولات فروشگاه سازوکار از بهترین برندهای روز دنیا هستند.