X
X

ست مته

مشبک لیست

3 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • پک مته سه نیش سی ام تی مدل 517.002.00
   ‎584,000 تومان
   • ست 5 عددی مته گازور دامار مدل DM94S0501
    ‎2,014,000 تومان
    • کیتCNC فرود مدل KT06M AD9
     ‎46,155,000 تومان
    مشبک لیست

    3 آیتم ها

    در هر صفحه
    تنظیم بصورت صعودی

    ست مته

    ست مته مجموعه‌ای کامل از انواع مختلف مته‌ها است که از آن‌ها برای سوراخ کردن سطوح مختلف استفاده می‌شود. مته‌های تشکیل دهنده‌ی ست مته می‌توانند سوراخ‌های مختلفی مانند سطوح دایره‌ای و غیر دایره‌ای را ایجاد کنند. یکست مته به صورتی طراحی می‌شود که هر کدام اندازه و ابعاد خاصی داشته باشند تا متناسب با نیاز کاربر، از آن‌ها استفاده شود. بنابراین به دلیل نیاز به سوراخ‌کاری در سایزهای مختلف، بسیاری از کارگاه‌ها را تمایل بهخرید ست مته دارند. 

    انواع ست مته

    تنوع کاربرد مته‌ها باعث شده است که انواع مختلفست مته با کیفیت‌ و ساختارهای متفاوت طراحی و تولید شود.ست مته گازور، الیت و کم کن را می‌توان به عنوان بخشی از انواعست مته نام برد. البته بر اساس جنس و موادی که در ساخت هر یک از مته‌های اینست مته به کار رفته است هم می‌توان مته‌ها را تقسیم‌بندی کرد. خرید وفروش ست مته بر اساس همین موارد انجام می‌شود چرا که هر کدام از انواعست مته کارایی خاص خود را دارند.

    برندهای ست مته

    شرکت‌های مختلفی در سراسر دنیا مدل‌های گوناگونی از ست‌های مته را طراحی و به بازار عرضه کرده‌اند کهقیمت ست مته هر یک از برند‌ها به دلایل فنی با یکدیگر متفاوت است. اگر بخواهیم بعضی از مهم‌ترین شرکت‌های تولید کنندهست مته را نام ببریم باید به شرکت‌های دامر (Damar)، سی‌ام‌تی (CMT) و فرود (Freud) اشاره کنیم.

    خرید آنلاین ست مته

    خرید آنلاین «ست مته» برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزار برش را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.

    مشاهده بیشتر