X
X

سشوار صنعتی

مشبک لیست

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. سشوار صنعتی بوش مدل GHG 20-63
  اعلام قیمت و موجودی
 2. سشوار صنعتی بوش مدل GHG 600 CE
  اعلام قیمت و موجودی
 3. سشوار صنعتی بوش مدل GHG 23-66
  اعلام قیمت و موجودی
 4. سشوار صنعتی بوش مدل GHG 20-60
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

سشوار صنعتی

سشوار صنعتی دستگاهی مشابه با سشوار خانگی است با این تفاوت که از سشوار صنعتی برای ایجاد گرما در کارگاه‌ها و کارخانه‌ها استفاده می‌شود. از سشوار صنعتی برای گرم کردن لوله‌های پلاستیکی، شرینگ کردن در صنایع بسته بندی، کندن روکش، خشک کردن و رنگ‌زدایی استفاده می شود. سشوار صنعتی کاملا مشابه با سشوارهای آرایشی کار می‌کند و موجب تولید باد گرم می‌شود. با این تفاوت که میزان باد تولیدی و درجه حرارت آن در سشوار صنعتی ممکن است تا ده‌ها برابر سشوار معمولی باشد.

علت نامگذاری این سشوارها نیز به همین دلیل و استفاده از آن‌ها برای کارهای صنعتی است. سشوار‌های صنعتی می‌توانند حرارتی ما بین ۵۰ الی ۷۰۰ درجه سانتی‌گراد تولید کنند. سشوارهای صنعتی از دو قسمت عمده به اسم موتور و المنت تشکیل می‌شوند که تولید گرما به وسیله المنت و انتقال هوای گرم به بیرون توسط موتور دمنده صورت می‌گیرد. اغلب سشوارهای صنعتی دارای سیستم قابل تنظیم برای میزان باد و گرما هستند. یکی دیگر از مزیت‌های سشوارهای صنعتی عدم تولید شعله آتش است؛ چرا که شعله آتش ممکن است به سطح کار آسیب برساند و موجب سوختن آن شود .

انواع سشوار صنعتی

سشوارهای صنعتی در سه نوع تولید می‌شوند؛ سشوار صنعتی الکتریکی، مادون قرمز و گازی. هنگام خرید سشوار صنعتی باید به نوع کاربرد سشوار دقت داشته باشید. ساختار سشوار صنعتی به‌گونه‌ای است که از هر دو طرف هوا را به درون خود می‌کشد. به همین دلیل تمیز نگه داشتن این دو قسمت باعث مکیده شدن بهتر هوا به داخل آن و کارایی بهتر دستگاه می‌شود. نکته‌ی دیگر در ارتباط با مکنده‌های سشوار صنعتی، این است که  باید پس از اتمام کار دستگاه را به‌صورت عمودی روی سطح زمین قرار دهیم تا ورود هوا به داخل دستگاه دچار مشکل نشود.

بهترین برندهای سشوار صنعتی

برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که انواع سشوار صنعتی را به مشتریان عرضه می‌کنند. در این میان برخی از برندها با رعایت اصول استاندارد جهانی و استفاده از مواد اولیه با کیفیت دستگاه‌هایی مقبول می‌سازند که طول عمر بالایی دارند. از بهترین برندهای سشوار صنعتی می‌توانیم به برندهای بوش، رونیکس، محک و زیمبرگ اشاره نماییم.

قیمت سشوار صنعتی

نمی‌توانیم یک عدد دقیق را برای قیمت سشوار صنعتی بیان کنیم زیرا قیمت سشوار صنعتی به عوامل مختلفی مانند قدرت دستگاه، قابلیت‌های جانبی و برند آن بستگی دارد. شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت دقیق هر دستگاه با کارشناسان واحد فروش ما ارتباط برقرار نمایید.

خرید سشوار صنعتی

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزرآلات برقی و شارژی را از بهترین برندها به مشتریان خود ارائه می‌دهد. برای خرید سشوار صنعتی باید بدانید چه نوعی دستگاهی و با چه قدرتی برای کار شما مناسب است. سپس می‌توانید با انجام بررسی‌های لازم انتخاب مناسبی داشته باشید. در فروشگاه آنلاین سازوکار لیست متنوعی از سشوارهای صنعتی وجود دارد.