X
X

پیچ گوشتی شارژی

22 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. دریل پیچ گوشتی شارژی بوش مدل GSR 120 LI
    امتیاز:
    100%

22 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

  پیچ گوشتی شارژی و برقی

هر چه قدر هم تلاش برای سنتی بودن کنید ابزارهای جدید شما را وسوسه می‌کنند. برای مثال همین پیچ گوشتی ساده که در هر خانه‌ای پیدا می شود نمونه برقی و شارژی دارد و اگر صرفه‌جویی در زمان برای شما اهمیت دارد، پیچ گوشتی شارژی از وسایل ضروری در جعبه‌ ابزار است.

به وسیله‌ی پیچ گوشتی شارژی و برقی ، در بازه زمانی کوتاه، می‌توانید تعداد زیادی پیچ‌ را باز و بسته کنید. این وسیله به افزایش سرعت در هنگام انجام فعالیت‌های صنعتی و کارگاهی در صنایع فلز و چوب، کمک می‌کند. پیچ گوشتی شارژی در بسیاری از فعالیت‌های خانگی، صنعتی، ساختمانی و کارگاهی کاربرد دارد.
 
طراحی ظریف و جالب پیچ گوشتی شارژی با قابلیت تنظیم میزان چرخش نظر هر خریداری را به خود جلب می‌کند. همچنین طراحی‌ ارگونومیک و نرم بودن دسته‌ی پیچ گوشتی شارژی از خستگی زودهنگام دست شما در زمان استفاده جلوگیری می‌کند.

انواع پیچ گوشتی شارژی :

پیچ گوشتی شارژی در دو حالت قابل استفاده است اولین حالت دستی است در نتیجه نیازی به تغییر باتری و یا صبر کردن برای شارژ شدن آن وجود ندارد.

بنابراین هیچ وقت نگران تمام شدن باتری پیچ گوشتی شارژی نباشید چون به راحتی می توانید در حالت دستی از این ابزار استفاده نمایید.

دومین حالت الکتریکی است پیچ گوشتی، موتور قدرتمند الکتریکی که انرژی خود را از طریق باتری تامین می کند دارد. توان مکانیکی موتور از طریق گیربکس تمام فلزی به سری های قابل تغییر آن منتقل میشود. گشتاور این موتور از کم به زیاد قابل تغییر بوده تا کاربر بتواند در شرایط مختلف از پیچ گوشتی استفاده کند.

پیچ گوشتی برقی بصورت پیشفرض چند حالت مختلف کارکرد دارد که میتوان با کلید های تعبیه شده بر روی بدنه آن، به حالت دلخواه تنظیم کرد.

این حالت ها به طور معمول با توجه به  میزان گشتاور های مختلف می باشد که بر اساس محل استفاده، نوع پیچ و شدت محکم کردن مورد استفاده قرار می گیرد. گشتاور کم با سرعت و فشار کمی که دارد برای کار های حساس و ابزار های کوچک مناسب است تا فشار بالای پیچ گوشتی، آسیبی به آن ها نرساند.

 برند‌های پیچ گوشتی شارژی

با توجه به انواع متفاوت پیچ گوشتی و کاربردهای گوناگون این ابزار اولین نکته برای خرید پیچ گوشتی شارژی توجه و شناخت انوع آن است.  از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع ابزارآلات برقی و شارژی فعالیت دارند می توان به این موارد اشاره کرد: بوش (Bosch)، رونیکس (Ronix)و کرون (Crown).

قیمت پیچ گوشتی شارژی

قیمت پیچ گوشتی شارژی بستگی به نوع برند و کیفیت انتخابی شما دارد . تمام پیچ گوشتی های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند.

خرید اینترنتی  پیچ گوشتی شارژی

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع پیچ گوشتی شارژی را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی پیچ گوشتی شارژی می‌ توانید پیش از سفارش، جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. بهترین قیمت پیچ گوشتی شارژی را با بهترین کیفیت موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.

مشاهده بیشتر