پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02167921330

پیچ گوشتی برقی

مشاهده به صورت مشبک لیست

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
  1. دریل پیچ گوشتی برقی کرون مدل CT12001
    موجود شد خبر بده
  2. دریل پیچ گوشتی برقی کرون مدل CT10113
    موجود شد خبر بده
  3. پیچ گوشتی برقی رونیکس مدل 2506
    موجود شد خبر بده
مشاهده به صورت مشبک لیست

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

ساختار کلی پیچ گوشتی برقی

هر چه قدر هم تلاش برای سنتی بودن کنید ابزارهای جدید شما را وسوسه می‌کنند. برای مثال همین پیچ گوشتی ساده که در هر خانه‌ای پیدا می شود نمونه برقی و شارژی دارد و اگر صرفه‌جویی در زمان برای شما اهمیت دارد، پیچ گوشتی برقی از وسایل ضروری در جعبه‌ابزارتان است. به وسیله‌ی پیچ گوشتی برقی ، در بازه زمانی کوتاه، می‌توانید تعداد زیادی پیچ‌ را باز و بسته کنید. این وسیله به افزایش سرعت در هنگام انجام فعالیت‌های صنعتی و کارگاهی در صنایع فلز و چوب، کمک می‌کند. پیچ گوشتی برقی در بسیاری از فعالیت‌های خانگی، صنعتی، ساختمانی و کارگاهی کاربرد دارد. طراحی ظریف و جالب پیچ گوشتی برقی با قابلیت تنظیم میزان چرخش نظر هر خریداری را به خود جلب می‌کند. همچنین طراحی‌ ارگونومیک و نرم بودن دسته‌ی پیچ گوشتی برقی از خستگی زودهنگام دست شما در زمان استفاده جلوگیری می‌کند.

انواع پیچ گوشتی برقی :

پیچ گوشتی برقی در دو حالت قابل استفاده است اولین حالت دستی است در نتیجه نیازی به تغییر باتری و یا صبر کردن برای شارژ شدن آن وجود ندارد. بنابراین هیچ وقت نگران تمام شدن باتری پیچ گوشتی برقی نباشید چون به راحتی می توانید در حالت دستی از این ابزار استفاده نمایید.

دومین حالت الکتریکی است پیچ گوشتی، موتور قدرتمند الکتریکی که انرژی خود را از طریق باتری تامین می کند دارد. توان مکانیکی موتور از طریق گیربکس تمام فلزی به سری های قابل تغییر آن منتقل میشود. گشتاور این موتور از کم به زیاد قابل تغییر بوده تا کاربر بتواند در شرایط مختلف از پیچ گوشتی استفاده کند. پیچ گوشتی برقی بصورت پیشفرض چند حالت مختلف کارکرد دارد که میتوان با کلید های تعبیه شده بر روی بدنه آن، به حالت دلخواه تنظیم کرد. این حالت ها به طور معمول با توجه به  میزان گشتاور های مختلف می باشد که بر اساس محل استفاده، نوع پیچ و شدت محکم کردن مورد استفاده قرار می گیرد. گشتاور کم با سرعت و فشار کمی که دارد برای کار های حساس و ابزار های کوچک مناسب است تا فشار بالای پیچ گوشتی، آسیبی به آن ها نرساند. 

 

برترین برند‌های پیچ گوشتی برقی

با توجه به انواع متفاوت پیچ گوشتی و کاربردهای گوناگون این ابزار اولین نکته برای خرید پیچ گوشتی توجه و شناخت انوع آن است. تمام پیچ گوشتی های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع ابزارآلات برقی و شارژی فعالیت دارند می توان به این موارد اشاره کرد:  بوش (Bosch)، رونیکس (Ronix)و کرون (Crown).

خرید آنلاین پیچ گوشتی برقی

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع پیچ گوشتی برقی را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی پیچ گوشتی برقی می‌توانید پیش از خرید، جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. پیچ گوشتی برقی که زیر مجموعه ابزارآلات برقی و شارژی است را می توانید با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.