X
X

لوازم نظم دهنده کابینت

مشبک لیست

7 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • کشوی جای بشقاب سایز 90 سانتی متر هایگلد مدل HGD-303551
   ‎7,488,000 تومان
   • کشوی جای ظروف هایگلد مدل HGD-303351 عرض 90 سانتی متر
    اعلام قیمت و موجودی
   • کشوی نظم دهنده جای قابلمه عرض 90 هایگلد مدل HGD-303561
    اعلام قیمت و موجودی
   • کشوی نظم دهنده عرض 90 سری چیدورا هایگلد مدل HGD-303791
    اعلام قیمت و موجودی
   • کشوی نظم دهنده عرض 90 با کشوی مخفی هایگلد مدل HGD-303581
    اعلام قیمت و موجودی
   • کشوی نظم دهنده جای قابلمه به همراه میله گالری وسط عرض 90 هایگلد مدل HGD-303591
    اعلام قیمت و موجودی
   • کشوی نظم دهنده دو طبقه عرض 90 هایگلد مدل HGD-303571
    اعلام قیمت و موجودی
   مشبک لیست

   7 آیتم ها

   در هر صفحه
   تنظیم بصورت صعودی

   لوازم نظم دهنده کابینت

   نظم دهنده ها و تقسیم کننده های فضاهایی مانند آشپزخانه، کشو، کمد و کابینت محبوبیت زیادی بین مشتریان دارند و جزو به درد بخورترین ابزارهای موجود در بازار به شمار می روند. به عقیده بسیاری از خانم ها به ویژه خانم های خانه دار، ارگانایزرهای کابینتی یکی از مفید ترین ابزارهای مورد استفاده در آشپزخانه می باشد، چرا که نظم شگفت انگیزی به فضای آشپزخانه می دهد. با استفاده از ارگانایزر زمان کمتری را صرف گشتن به دنبال وسایل مورد نیازتان می کنید. نظم دهنده های کابینت راه حلی برای این مشکل ساده‌ ای مانند کمبود جا است که معمولا خسته کننده و هزینه بر هستند. نظم دهنده های کابینت توانسته اند با زیبایی و کارایی منحصربه فرد خود جایگاهی اساسی در آشپزخانه ها پیدا کنند، به گونه ای که در یک سیستم آشپزخانه به صورت اجزای جدا از آن دیده نمی شوند بلکه عضو مهمی از این مجموعه می باشد، مخصوصا در روزگار فعلی که فضای آشپزخانه مانند پذیرایی در معرض دید و رفت و آمد است و همچنین با وجود خانه های کوچک و لوازم زیاد این اکسسوری‌ها بسیار خوش درخشیدند و فضای ساده آشپزی را تبدیل به آشپزخانه ای چندمنظوره و شیک کرده اند.

   انواع نظم دهنده کابینت

   متداول ترین و کاربردی ترین نظم دهنده های کابینت که مورد استفاده عموم افراد هستند عبارتند از آبچکان، ظرفشویی، جا قاشقی، جا کاردی، آویز حوله و نگه دارنده کیسه کابینتی که اغلب به صورت رومیزی و با دیواری استفاده می شوند. جنس کلی این نظم دهنده ها و ارگانایزرها یا از استیل بوده و یا چوبی هستند. نظم دهنده های داخل کابینت و تقریبا تمام کمدها و کشوها، چوبی هستند. دلیل انتخاب این جنس برای انواع نظم دهنده های کابینت و کمد و حتی جای کارد و چنگال، تناسب آنها با جنس کمد، کابینت و چیدمان و ساختار آشپزخانه ها است. نظم دهنده های کابینتی یکی از مفید ترین ابزارهای مورد استفاده در آشپزخانه می باشد، چرا که نظم شگفت انگیزی به فضای آشپزخانه می دهد. با استفاده از ارگانایزر زمان کمتری را صرف گشتن به دنبال وسایل مورد نیازتان می‌کنید.

   برترین برند های نظم دهنده ها

   همانطور که از نام نظم دهنده‌ ها پیداست آمده اند تا به زندگی ما نظم و ترتیب دهند. به ویژه در منازل کوچک که جای کافی برای قرار دادن انواع و اقسام وسیله ها وجود ندارد نظم دهنده ها می توانند نقش یک نجات دهنده را داشته باشند. در محیط های مختلفی در خانه می توان از نظم دهنده استفاده کرد. همانطور که گفته شد در اتاق خواب، در سرویس بهداشتی، در آشپزخانه و در جاکفشی، شما می توانید از نظم دهنده در هر مکانی که خواستید استفاده کنید. بنابراین هیچ محدودیتی از این بابت نخواهید داشت. از بین برندهای موجود می توان به برند فانتونی، صامت و دامار اشاره کرد.

   خرید آنلاین نظم دهنده کابینت

   اگر مایل به خرید نظم دهنده های کابینت با کیفیت و عمر طولانی دارید پیشنهاد ما به شما خرید اینترنتی و آنلاین آن از وب سایت های آنلاین تخصصی است.  فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع نظم دهنده ها را گردآوری کرده است. جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها در وب سایت می توانید خرید دقیق و درستی داشته باشید. نظم دهنده کابینت با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار متناسب با هر فضایی و ابعادی که مد نظر دارید برای شما موجود است.