X
X

سنباده زن بادی

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

سنباده زن بادی

سنباده زن بادی یا پنوماتیک ابزاری است که در آن از هوای فشرده برای تغذیه دیسک‌های سنباده زن مداری، استوانه‌ای، تسمه‌ای و ... استفاده می‌شود. در این ابزار معمولا فشار هوا با فشردن ماشه یا فشردن یک دکمه روی دستگاه سنباده زن کنترل می‌شود. از سنباده زن بادی یا پنوماتیکی می‌توان برای زدودن رنگ‌های قدیمی از فلزات، جداکردن بخش‌های زنگ‌زده و صاف‌کردن اتصالات جوشکاری‌شده در سطح قطعه کار استفاده کرد. بعضی از ابزارهای سنباده‌ زن برای کارهای ظریف‌تری از قبیل فینیشینگ و ترازکردن میزهای چوبی مناسب هستند. مزیت این ابزارها این است که استفاده از سنباده زن بادی یا پنوماتیکی به‌جای دیگر ابزارهای برقی یا دستی موجب صرفه‌جویی در زمان صرف‌شده برای پروژه می‌شود؛ همچنین کاربرد این ابزارها، تلاش و انرژی لازم برای انجام پروژه‌های مختلف را به میزان قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد.
یکی از مزایای فروش سنباده زن بادی در مقایسه با سایر ابزارهای برقی این است که در این ابزارها انرژی کمتری به هدر می‌رود و نیازی به شارژ مجدد ندارند. در سنباده زن‌ شارژی از باتری استفاده می‌شود و این ابزارها فقط تا زمانی‌که باتری خالی شود قابل استفاده هستند. همچنین شارژ مجدد آنها چند ساعت طول می‌کشد. در ابزارهای برقی که باید به پریز برق وصل شوند نیز معمولا باید از ولتاژ ثابت زیادی استفاده شود که موجب بالارفتن هزینه قبض برق می‌شود؛ اما در سنباده زن بادی کمپرسور فقط در هنگام تحت فشار قرار گرفتن مجدد مخزن هوا از برق استفاده می‌شود.

انواع سنباده زن بادی

انواع مختلفی از ابزارهای سنباده زن بادی یا پنوماتیکی توسط برندهای مختلف تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. هریک از این ابزارها نیز نقش و عملکرد خاص خود را دارد. برای مثال، سنباده زن تسمه‌ای برای حذف پوشش‌های پایه‌ی رنگ از قطعات فلزی و زدودن زنگ‌زدگی قطعاتپف ابزار بسیار مناسبی است. در این ابزار، یک نوار از کاغذ سنباده دور دو قرقره پیچیده می‌شود و قرقره‌ها نیز نوار را به‌طور پیوسته و با سرعت بالا می‌چرخانند. قرقره عقب ابزار نیرو محرکه‌ی خود را از یک شلنگ هوا که به کمپرسور متصل است، دریافت می‌کند که با یک ماشه یا کلید روی ابزار کنترل می‌شود. سنباده‌ زن مداری بادی نسبت به سنباده‌ زن تسمه‌ای بادی سبک‌وزن‌تر بوده و در نتیجه راحت‌تر می‌توان آن را جابه‌جا کرد. این ابزار برای سنباده‌زنی لبه‌ها و صاف‌کردن سطوح کم‌ضخامت و ظریف مناسب است.
بیشتر ابزارهای سنباده زن‌ مداری با چرخیدن یک دیسک حاوی کاغذ سنباده با سرعت‌های متغیر عمل می‌کنند. سطح فشار هوا روی دستگاه سنباده توسط اپراتور قابل تنظیم است و دیسک سنباده با سرعت بالا در شروع کار و با سرعت پایین هنگام اتمام کارها می‌چرخد. معمولا می‌توان سنباده زن مداری را با یک دست نگه داشت و در عین حال، آن را با استفاده از حداقل فشار در سطح قطعه کار حرکت داد. می‌توان از سنباده زن مداری بادی برای گردکردن گوشه‌های میزهای چوبی یا صاف‌کردن سطوح بتونه‌کاری‌شده یا لکه‌های آستری روی خودرو قبل از رنگ‌آمیزی استفاده کرد. انواع سنباده زن لرزان گرد بادی و سنباده زن لرزان مستطیلی بادی نیز توسط برندهای مختلف ساخته می‌شوند و به فروش می‌رسند.

برترین برندهای سنباده زن بادی

برندهای متنوعی در زمینه تولید و فروش سنباده زن بادی در انواع و مدل‌های مختلف فعالیت می‌کنند. برندهای دامار، شپخ، سوماک، اس پی  و ... انواع سنباده زن بادی را در مدل‌های مختلف تولید می‌کنند.

خرید آنلاین سنباده زن بادی

اگر قصد خرید سنباده زن بادی را دارید، لازم است در ابتدا الزامات پروژه‌های مختلف و قیمت سنباده زن بادی را به‌دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید ابزار منتخبتان برای کاربرد مورد نظر مناسب است. لازم است انواعی از ابزار سنباده زنی را انتخاب کنید که با کمپرسور هوای موجود در کارگاهتان سازگار باشد. معمولا شلنگ‌های کمپرسور مجهز به اتصالات یونیورسال هستند و می‌توان آنها را به‌آسانی به ابزارهای سنباده زن با مدل‌های مختلف متصل کرد؛ اما در مورد بعضی از آنها باید از اتصال‌دهنده‌های خاصی استفاده شود. همچنین در بعضی از انواع سنباده زن لازم است از قدرت یا فشار بیشتری نسبت به کمپرسورهای متداول کارگاهی استفاده شود.
انواع ابزارآلات و ماشین آلات صنعتی در فروشگاه اینترنتی سازوکار که یکی از معتبرترن فروشگاه‌های مجازی در سطح ایران است، عرضه شده و به فروش می‌رسند. می‌توانید در این فروشگاه مجازی جدیدترین مدل‌های سنباده زن بادی را در انواع مختلف خریداری کنید. بنابراین اگر به این ابزار نیاز دارید، با استفاده از مشاوره کارشناسان فروش سنباده زن بادی در سایت فروشگاه اینترنتی سازوکار برای خرید این ابزار کاربردی اقدام کنید.

قیمت سنباده زن بادی

قیمت سنباده زن بادی به عوامل مختلفی مانند وزن آن، قدرت موتور دستگاه، برند و صنعتی بودن سنباده بستگی دارد. هرچه قدرت سنباده بیشتر و برند آن معتبرتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. با توجه به اینکه سنباده‌های بادی اغلب برای مصارف کارگاهی و صنعتی کاربرد دارند، قیمت مناسبی دارند. در سایت فروشگاه اینترنتی سازوکار سنباده‌های لرزان با قدرت‌ها و قیمت‌های مختلف موجود هستند. جهت اطلاعات بیشتر و کسب راهنمایی دقیق در رابطه با قیمت سنباده بادی می‌توانید از کارشناسان سازوکار کمک بگیرید.

مشاهده بیشتر