X
X

دستگاه لنگ گیر

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دستگاه لنگ گیر

در صنعت ساخت و تولید مبلمان و میز و صندلی ابتدا قطعات تشکیل‌دهنده سازه به‌صورت مجزا ساخته شده و نهایتا محصول نهایی در عملیات مونتاژ قطعات به همدیگر ساخته می‌شود. گاهی با وجود دقت لازم در حین انجام کار، مشکلاتی در محصول نهایی ایجاد می‌شود. برای مثال ممکن است پایه‌های میز و صندلی هم‌اندازه نباشند و اصطلاحا لنگی بزنند. برای برطرف‌کردن لنگی صندلی به‌روش دستی می‌توانید از این روش استفاده کنید: ابتدا باید سطح کارتان را تراز کنید، چراکه برای برطرف‌کردن مشکل لنگی پایه‌ها باید سطح صاف و ترازشده‌ای داشته ‌باشید. می‌توانید اره میزی خود را تراز کرده و از آن استفاده کنید. برای ترازکردن سطح بالای پروژه‌تان ابتدا پروژه را روی سطح کار قرار داده و در صورت تمایل آن تراز کنید. پس از آن، پایه‌ها را با ابزاری مانند سوهان یا فرز صاف کنید.

سپس ترازبودن پایه‌ها را با ابزاری مانند خط انداز یا پرگار بررسی کنید. دور پایه‌ها را خط بکشید. پرگار را دور پایه‌ها بچرخانید و طول نهایی را یادداشت کنید. سپس ضایعات را رنده یا اره کنید. پس از اتمام کار می‌توانید ترازبودن پایه‌ها را با خط‌کش بررسی کنید یا روی صندلی بشینید و ببینید لنگی پایه‌ها برطرف شده یا خیر. روش فوق یا هر روش دستی دیگری که برای ترازکردن پایه‌های میز و صندلی بخواهید از آن استفاده کنید، بسیار مشکل و زمانبر است، ولی کاربرد دستگاه لنگ گیر قابلیت انجام کار در حجم صنعتی را افزایش داده و پایه‌های صندلی و چهارپایه را بسیار راحت‌تر و سریع‌تر از روش‌های قدیمی تنظیم می‌کند.

دستگاه لنگ گیر یکی از ماشین آلات نجاری است که برای ترازکردن پایه‌های صندلی و چهارپایه چوبی از آن استفاده می‌شود. سوراخ زن جایگزین ابزارهای دستی سوراخ‌کاری مانند مته، اسکنه و چکش چوبی است و سرعت انجام پروژه‌های چوبی را دو برابر می‌کند. دستگاه لنگ گیر نیز نوعی ماشین سوراخ زن است که پایه‌های صندلی و چهارپایه را به روش سریع و دقیقی تراز می‌کند.

انواع دستگاه لنگ گیر

انواع دستگاه لنگ گیر با توجه به برند، مدل، مشخصات فنی و قیمت دستگاه ساخته می‌شوند. بعضی از آنها یک هد و بعضی دیگر دارای چند هد هستند. استفاده از انواع دستگاه لنگ گیر صندلی باعث می‌شود صنعتگر بتواند پایه‌های صندلی را پس از ساخت تراز کند تا دیگر لنگی و ناصافی نداشته باشد. ازآنجایی‌که میز و صندلی وسایل پرکاربردی بوده و واحدهای تولیدی زیادی در صنعت چوب در این زمینه فعال هستند، تولید میز و صندلی با تکنولوژی پیشرفته باعث می‌شود سرعت و کیفیت انجام کار افزایش یابد. در مجموع یکی از مزایای مهم ماشین آلات اتوماتیک و صنعتی کاهش استفاده از نیروی کار انسانی، صرفه‌جویی در هزینه‌های تولید و افزایش راندمان واحد تولیدی است.

برترین برندهای دستگاه لنگ گیر

دستگاه لنگ گیر یکی از ماشین آلات مهم نجاری است که برای برطرف‌کردن ناهم‌ترازی صندلی و چهارپایه چوبی از آن استفاده می‌شود. دستگاه لنگ‌گیر صندلی MAS MJ2128 توسط یکی از برندهای معتبر چینی به‌نام مس تولید شده و در فروشگاه اینترنتی سازوکار در بازار ایران عرضه می‌شود. با این دستگاه می‌توانید لنگی پایه‌های میز و چهارپایه چوبی را در سطح صنعتی و سریع‌ترین زمان ممکن هم‌تراز کنید. دستگاه در ابعادی جمع‌وجور ساخته شده و توان کلی آن 1.5 کیلووات است.

خرید آنلاین دستگاه لنگ گیر

با خرید دستگاه لنگ گیر برای واحد صنعتی خود سرعت و دقت انجام کار و راندمان خط تولید را افزایش دهید. خرید و فروش دستگاه لنگ گیر به روش‌های مراجعه حضوری یا جستجوی آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی انجام می‌شود. برچسب قیمت دستگاه لنگ گیر و انواع ماشین آلات صنعت چوب در فروشگاه اینترنتی سازوکار درج شده است. با توجه به نوع نیاز، مشخصات فنی، برند منتخب و قیمت مورد نظرتان می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش استفاده کرده و دستگاه لنگ گیر مناسب را خریداری کنید.

مشاهده بیشتر