X
X

متر دستی

ما نمی توانیم محصولات مطابق با انتخاب را پیدا کنیم.

متر دستی

متر واحد اصلی طول در سیستم واحدهای SI است. متر به عنوان مسافتی است که نور در خلاء دقیقاً در 1/299792458 ثانیه طی می‌کند. مترها با استفاده از حرف کوچک "m" در اندازه گیری‌ها به اختصار مشخص می‌شوند. از زمان‌‎های بسیار دور تا به امروز، اندازه گیری اهمیت بسیار بالایی برای بشر داشته است. مترها از اولین ابزارهای اندازه گیری هستند که توسط انسان‌ها ساخته شده‌اند.
به مرور زمان مترها به صورت ابزارهایی پیشرفته‌تر ساخته و روانه بازار شدند تا جایی که امروز فناوری مترهای لیزری موجب شده است تا اندازه گیری‌ها در دقیق‌ترین حالت محاسبه شوند. متر به هر وسیله‌ای گفته می‌شود که ابعاد چیزی را اندازه گیری و ثبت می‌کند. همانطور که یک کنتور آب حجم آب را اندازه گیری می‌کند یا تلفن شما میزان داده‌های دیجیتالی را که استفاده می‌کنید، اندازه می‌گیرد، متر‌ها نیز برای اندازه گیری ابعاد اجسام یا محیط به کار گرفته می‌شوند.

انواع متر دستی

متر اندازه گیری ابزاری انعطاف پذیر است که برای اندازه گیری طول استفاده می‌شود. مترها از موادی مانند فایبرگلاس، پارچه، پلاستیک، روبان فلزی یا نوار ساخته شده‌اند. بنابراین، می‌توانیم بگوییم متر یک نوع خط کش انعطاف پذیر است که به عنوان نوار اندازه گیری نیز شناخته می‌شود. واحد اندازه گیری با متر، بر حسب سانتی‌متر و اینچ مشخص شده است.
انواع مترهای دستی مشابه‌های با یکدیگر عمل می‌کنند و برای اندازه گیری ابعاد به کار گرفته می‌شوند. این مترها می‌توانند در اشکال و متراژهای مختلف در بازار یافت شوند. همچنین جنس سازنده مترهای دستی نیز با یکدیگر می‌تواند با یکدیگر متفاوت باشد. این مترها به صورت دستی کار می‌کنند به این معنا که کار کردن و اندازه گیری توسط این مترها به صورت دستی صورت می‌گیرد.

بهترین برندهای متر دستی

برندهای فعال در حوزه طراحی و تولید ابزارهای دستی، انواع متر دستی را نیز ساخته و به بازار عرضه می‌کنند. توجه به کیفیت جنس متر و دقت اندازه گیری آن در برخی از برندها سبب شده است تا مترهایی که توسط این برندها به بازار عرضه می‌شوند از مقبولیت بالایی نزد مشتریان برخوردار باشند. از بهترین برندهای متر دستی می‌توانیم به برندهای رونیکس، نووا و آروا اشاره نماییم.

خرید متر دستی

برای خرید آنلاین متر دستی باید به سراغ فروشگاه‌های اینترنتی ارائه دهنده ابزارآلات دستی بروید. فروشگاه اینترنتی سازوکار با تکیه بر نیروی فرش متخصص و توجه ویژه به رضایت مشتریان، لیست متنوعی از انواع متر دستی را در متراژهای گوناگون ارائه می‌دهد. به همین دلیل فروشگاه اینترنتی سازوکار مرجع مناسبی برای خرید متر دستی است.

قیمت متر دستی

قیمت متر دستی به پارامترهای مختلفی مانند متراژ، جنس متر و برند آن بستگی دارد. از این رو هرچه متراژ متر دستی بالاتر و برند آن معتبرتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. برای اطلاع دقیق از قیمت مترهای دستی مختلف کافی است با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.