X
X

جاروبرقی صنعتی

15 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • جاروبرقی 5 لیتری شپخ مدل 5906301901 - HD2P
   ‎7,250,000 تومان
   • جاروبرقی صنعتی 50 لیتری 1400 وات شپخ مدل 5907710901 - ASP50-ES
    ‎13,200,000 تومان
    • جاروبرقی 20 لیتری 1200 وات شپخ مدل 5907721901 - NTS20
     ‎5,550,000 تومان
     • جاروبرقی 16 لیتری 1200 وات شپخ مدل 5907722901 - NTS16
      ‎4,200,000 تومان
      • جاروبرقی 20 لیتری 1200 وات شپخ مدل 5906403901 - AVC20
       ‎5,200,000 تومان
      • جاروبرقی صنعتی بوش مدل EASY VAC 3
       امتیاز:
       100%
      • جاروبرقی صنعتی بوش مدل UniversalVac 15
       امتیاز:
       100%

      15 آیتم

      صفحه
      در هر صفحه
      تنظیم بصورت صعودی

      جارو برقی صنعتی

      جاروبرقی صنعتی یکی از ابزارآلات برقی و شارژی است که برای زدودن و پاک‌سازی آلاینده‌ها، زباله‌های صنعتی، زباله‌های ساختمانی و ضایعات فرآیند تولید یا پروژه‌های ساختمانی طراحی شده است. این جارو برقی‌ها برای محیط زیست هیچ ضرری ندارند و می‌توانند آلاینده‌ها و مواد مضر را به ‌راحتی حذف و دفع می‌کند. جاروبرقی‌های صنعتی به جز تمیزکردن زباله‌های صنعتی عملکرد دیگری نیز دارند، به این معنا که با فیلتر و تصفیه هوا در تاسیسات تولیدی به پاکسازی محیط کمک می‌کنند.

      از دیگر کاربردهای این جارو برقی‌ها می‌توانیم به قابلیت اتصال آن‌ها به دستگاه‌های نجاری مانند فارسی بر، اره میزی، اره مویی و ... اشاره کنیم. اغلب دستگاه‌های برشی که در صنعت نجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند دارای مجرایی هستند که می‌توان از طریق آن جارو برقی را به دستگاه وصل کرد. به این ترتیب تراشه‌ها و خاک اره‌های ناشی از برش به درون مخزن جارو برقی مکیده می‌شوند تا محیط کار تمیز باقی بماند و نتیجه کار مطلوب باشد. جاروبرقی‌های صنعتی مورد استفاده در سیستم‌های جمع‌آوری گردوغبار، هوا را از ذرات سنگین و غلیظ در محیط‌های کاری جمع‌آوری، فیلتر و تصفیه می‌کنند تا محیط کار ایمن و تمیز شود.

      نحوه کار جارو برقی صنعتی کاملا مشابه با جارو برقی‌های خانگی است، با این تفاوت که جارو برقی‌های صنعتی نسبت به نمونه‌های خانگی از قدرت بیشتری برخوردارند و به صورت ویژه برای محیط‌های کارگاهی و کارخانه‌ای طراحی شده‌اند. این جارو برقی‌ها با استفاده از جریان مستقیم برق و یا انرژی الکتریکی باتری شروع به کار می‌کنند. موتور جارو برقی صنعتی ذرات معلق و هوا را به سمت خود می‌کشد و این ذرات از چندین فیلتر عبور می‌کنند و نهایتا در کیسه یا محفظه گردوغبار جمع‌آوری می‌شوند.

      سیستم‌های فیلتراسیون در جاروبرقی‌های صنعتی طراحی متفاوتی دارند و فیلتر در جایی قرار می‌گیرد که لوله به جارو متصل شده و ذرات بزرگی را که به داخل محفظه جمع‌آوری یا کیسه می‌ریزند، فیلتر می‌کند. شلنگ جاروبرقی‌های صنعتی از مواد مقاوم به سایش ساخته شده و شلنگ‌های متداول نیز سیم فولادی ساخته‌شده از پلی‌یورتان مقاوم به سایش با ساختاری مستحکم هستند. ازآنجایی‌که فشار جزء اصلی جاروبرقی صنعتی است، لازم است هنگام انتخاب شلنگ به این موضوع توجه شود.

      انواع جاروبرقی صنعتی

      تنوع جاروبرقی‌های صنعتی به اندازه صنایعی است که از این ابزار استفاده می‌کنند. برای حذف و پاکسازی مواد مختلف لازم است از تجهیزاتی استفاده شود که به‌طور خاص برای رفع نیازهای آن صنعتِ به‌خصوص طراحی شده‌اند. انواع جاروبرقی‌های صنعتی برای حذف لکه‌های نفتی، پودرها، ماسه، سنگ‌ها و مواد با درجه غلظت و اندازه ذرات مختلف، مهندسی و طراحی شده‌اند.

      جاروبرقی‌های صنعتی کامیونی یا وکیوم تراک قابلیت حرکت به مکان‌ها و موقعیت‌هایی را دارند که در آنجا باید لجن، دوغاب، ضایعات صنعتی، مایعات، فاضلاب و سایر انواع مواد حذف و پاکسازی شوند. جاروبرقی‌های صنعتی ضد انفجار برای حذف و پاکسازی مواد قابل اشتعال، جامدات و مایعات خطرناکی که در اثر جرقه یا اصطکاک مشتعل می‌شوند، طراحی شده‌اند. سیستم‌های جاروبرقی مرکزی به‌صورت بخشی از یک سازه یا ساختمان طراحی، مهندسی و ساخته می‌شوند. همچنین انرژی آنها از برق ساختمان تامین شده و مانند سیستم گرمایش یا تهویه مطبوع عمل می‌کنند.

      سیستم‌های جاروبرقی ثابت شبیه سیستم‌های مرکزی بوده و برای پاسخگویی به نیازهای صنعتی ساخته می‌شوند. جاروبرقی‌های صنعتی پرتابل عملکردی مانند وکیوم تراک دارند و برای جابجایی در مکان‌های ایزوله و جهت پاکسازی محیط پس از فاجعه، نشت مایع، یا پروژه‌های ساختمانی یا انهدام زباله‌ها از مکان‌هایی که با ابزارهای معمولی قابل دسترس نیستند، از آنها استفاده می‌شود. جاروبرقی‌های صنعتی ESD در بازار الکترونیک جهت پاکسازی، حذف و جمع‌آوری گردوغبار و ضایعات از قطعات حساس الکترونیکی طراحی و تولید می‌شوند. جاروبرقی‌های صنعتی پنوماتیک با هوای فشرده کار می‌کنند و در محیط‌های خطرناکی که برق در آنجا در دسترس نیست، قابل استفاده هستند. همچنین می‌توان از موتور تک‌فاز یا سه‌فاز در انواع جاروبرقی صنعتی استفاده کرد.

      بهترین برندهای جاروبرقی صنعتی

      برندهای مختلفی در حوزه تولید و عرضه جاروبرقی صنعتی فعالیت دارند و انواع مختلفی از این ابزار برقی و شارژی را تولید و عرضه می‌کنند. از برندهای معتبر و با کیفیت جاروبرقی صنعتی می‌توان به برندهای بوش، متابو، شپخ، آنا، دی سی ای، ماکیتا و ... اشاره کرد. هریک از این برندها انواع مختلف جاروبرقی را با مشخصات فنی خاص خود تولید کرده و نیازهای صنایع مختلف را برآورده می‌کنند. به همین دلیل این برندها را می‌توانیم بهترین برندهای جارو برقی صنعتی بدانیم.

      خرید آنلاین جاروبرقی صنعتی

      انواع جاروبرقی صنعتی در صنایع مختلف برای پاکسازی و زدودن محیط‌های کاری از ضایعات مورد استفاده قرار می‌گیرند. جاروبرقی صنعتی به صورت حضوری یا آنلاین و از فروشگاه‌های مجازی قابل خریداری است. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع جاروبرقی صنعتی مختلف موجود بوده و می‌توانید با توجه به مشخصات فنی هر دستگاه و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش جاروبرقی صنعتی برای خرید این ابزار برقی و شارژی اقدام کنید.

      قیمت جارو برقی صنعتی

      قیمت جارو برقی صنعتی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. مهمترین عامل تاثیرگذار در قیمت جارو برقی صنعتی، قدر موتور آن است. هرچه قدرت موتور جارو برقی بیشتر باشد، آن دستگاه صنعتی‌تر است. علاوه بر این ابعاد، برند و ظرفیت مخزن جارو برقی نیز در قیمت آن تاثیرگذارند. فروشگاه اینترنتی سازوکار مرجع مناسبی برای خرید جاروبرقی صنعتی در مدل‌های مختلف و از برندهای گوناگون است. شما می‌توانید از بین این جارو برقی‌ها و برحسب کاربرد مورد نظرتان و بودجه‌ای که دارید، انتخاب بهینه‌ای داشته باشید. جهت آگاهی از قیمت دقیق هر جارو برقی می‌توانید با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.

      هنگام کار با جارو برقی صنعتی به چه نکاتی توجه کنیم؟

      هنگام کار با جارو برقی باید از اتصال ایمن آن به جریان برق و یا میزان شارژ کافی باتری مطمئن باشید. اگر محیط کارگاه خیس است و قصد نظافت آن را دارید، توجه داشته باشید که جارو برقی صنعتی شما، قابلیت مکش آب را نیز داشته باشد. اگر قصد اتصال جارو برقی به دستگاه‌های دیگر را دارید، باید از اندازه ورودی دستگاه و مطابقت آن با جارو برقی اطمینان حاصل نمایید. هنگام کار با جارو برقی صنعتی از میزان حجم خالی مخزن باخبر باشید و به موقع آن را تخلیه کنید.

      مشاهده بیشتر