شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
X
X

جاروبرقی صنعتی

مشبک لیست

19 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • جاروبرقی 5 لیتری 1250 وات 4.8 کیلوگرمی شپخ مدل 5906301901 - HD2P
   ‎7,408,500 تومان
  • جاروبرقی صنعتی 50 لیتری 1400 وات شپخ مدل 5907710901 - ASP50-ES
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاروبرقی 20 لیتری 1200 وات شپخ مدل 5907721901 - NTS20
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاروبرقی صنعتی بوش مدل UniversalVac 15
   امتیاز:
   100%
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاروبرقی 30 لیتری 1600 وات شپخ مدل 5907704901 - ASP30
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاروبرقی 30 لیتری 1300 وات شپخ مدل 5907720901 - NTS30Premium
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاروبرقی صنعتی 30 لیتری 1400 وات شپخ مدل 5907711901 - ASP30-OES
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاروبرقی صنعتی بوش مدل EASY VAC 3
   امتیاز:
   100%
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاروبرقی 16 لیتری 1200 وات شپخ مدل 5907722901 - NTS16
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاروبرقی صنعتی 15 لیتری 1200 وات شپخ مدل 5907707901 - ASP15-ES
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاروبرقی صنعتی 20 لیتری 1200 وات شپخ مدل 5907708901 - ASP20-ES
   اعلام قیمت و موجودی
  • جاروبرقی 110 وات 15 کیلوگرمی بوش مدل GAS 15 PS
   اعلام قیمت و موجودی
  مشبک لیست

  19 آیتم

  صفحه
  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  جاروبرقی صنعتی

  جاروبرقی صنعتی یکی از ابزار آلات برقی و شارژی و ویژه کارهای سنگین است که برای زدودن و پاک‌سازی آلاینده‌ها، زباله‌های صنعتی، زباله‌های ساختمانی و ضایعات فرآیند تولید یا پروژه‌های ساختمانی طراحی شده و ابزاری دوست‌دار محیط زیست است که آلاینده‌ها و مواد مضر را به‌راحتی حذف و دفع می‌کند. جاروبرقی‌های صنعتی به جز تمیزکردن زباله‌های صنعتی عملکرد دیگری نیز دارند، به این معنا که با فیلتر و تصفیه هوا در تاسیسات تولیدی به پاکسازی محیط کمک می‌کنند و در نتیجه، سازگار با محیط زیست هستند. جاروبرقی‌های صنعتی مورد استفاده در سیستم‌های جمع‌آوری گردوغبار، هوا را از ذرات سنگین و غلیظ در محیط‌های کاری جمع‌آوری، فیلتر و تصفیه می‌کنند تا محیط کار ایمن و تمیز شود. در جاروبرقی‌های صنعتی از جریان متناوب (AC) به‌عنوان نیرو محرکه‌ی فن فشار قوی برای تولید فشار منفی استفاده می‌شود. خلاء ایجادشده، ذرات معلق و هوا را به سمت خود می‌کشد و این ذرات از چندین فیلتر عبور می‌کنند و نهایتا در کیسه یا محفظه گردوغبار جمع‌آوری می‌شوند. اصول کار یک جاروبرقی صنعتی براساس مفهوم فشار هوای منفی استوار است و طبق این اصل، فشار خارج از لوله‌ی جمع‌آوری بیشتر از فشار داخل آن است. فشار منفی موجب مکش ذرات گردوغبار و هوا از بیرون می‌شود. در جاروبرقی خانگی فشار منفی به‌وسیله یک موتور کوچک ایجاد می‌شود که فشار داخل لوله را تغییر می‌دهد. جاروبرقی‌های صنعتی برای ایجاد فشار منفی کافی برای مکش مواد سنگینی که جمع‌آوری می‌کنند، به انرژی بسیار بیشتری احتیاج دارند. می‌توان از پمپ گریز از مرکز به‌عنوان پمپ خلاء استفاده کرد و این پمپ با استفاده از فرآیندهای مکانیکی، فیزیکی یا شیمیایی هوا را از یک فضای کوچک حذف می‌کند تا خلاء ایجاد شود. پمپ صنعتی قادر است خلاء را برای مدت‌زمانی طولانی حفظ کند. فن جاروبرقی فشار هوا را تغییر داده و هوا را به سمت دریچه خروجی خلاء هدایت می‌کند. چگالی ذرات هوا در جلوی فن افزایش یافته و در پشت فن کاهش می‌یابد. افت فشار باعث می‌شود ذرات بیرونی به سمت داخل دستگاه کشیده شوند. سیستم‌های فیلتراسیون در جاروبرقی‌های صنعتی طراحی متفاوتی دارند و فیلتر در جایی قرار می‌گیرد که لوله به جارو متصل شده و ذرات بزرگی را که به داخل محفظه جمع‌آوری یا کیسه می‌ریزند، فیلتر می‌کند. شلنگ جاروبرقی‌های صنعتی از مواد مقاوم به سایش ساخته شده و شلنگ‌های متداول نیز سیم فولادی ساخته‌شده از پلی‌یورتان مقاوم به سایش با ساختاری مستحکم هستند. ازآنجایی‌که فشار جزء اصلی جاروبرقی صنعتی است، لازم است هنگام انتخاب شلنگ به این موضوع توجه شود.
  انواع جاروبرقی صنعتی
  تنوع جاروبرقی‌های صنعتی به اندازه صنایعی است که از این ابزار استفاده می‌کنند. برای حذف و پاکسازی مواد مختلف لازم است از تجهیزاتی استفاده شود که به‌طور خاص برای رفع نیازهای آن صنعتِ به‌خصوص طراحی شده‌اند. انواع جاروبرقی‌های صنعتی برای حذف لکه‌های نفتی، پودرها، ماسه، سنگ‌ها و مواد با درجه غلظت و اندازه ذرات مختلف، مهندسی و طراحی شده‌اند. جاروبرقی‌های صنعتی کامیونی یا وکیوم تراک قابلیت حرکت به مکان‌ها و موقعیت‌هایی را دارند که در آنجا باید لجن، دوغاب، ضایعات صنعتی، مایعات، فاضلاب و سایر انواع مواد حذف و پاکسازی شوند. جاروبرقی‌های صنعتی ضد انفجار برای حذف و پاکسازی مواد قابل اشتعال، جامدات و مایعات خطرناکی که در اثر جرقه یا اصطکاک مشتعل می‌شوند، طراحی شده‌اند. سیستم‌های جاروبرقی مرکزی به‌صورت بخشی از یک سازه یا ساختمان طراحی، مهندسی و ساخته می‌شوند. همچنین انرژی آنها از برق ساختمان تامین شده و مانند سیستم گرمایش یا تهویه مطبوع عمل می‌کنند. سیستم‌های جاروبرقی ثابت شبیه سیستم‌های مرکزی بوده و برای پاسخگویی به نیازهای صنعتی ساخته می‌شوند. جاروبرقی‌های صنعتی پرتابل عملکردی مانند وکیوم تراک دارند و برای جابجایی در مکان‌های ایزوله و جهت پاکسازی محیط پس از فاجعه، نشت مایع، یا پروژه‌های ساختمانی یا انهدام زباله‌ها از مکان‌هایی که با ابزارهای معمولی قابل دسترس نیستند، از آنها استفاده می‌شود. جاروبرقی‌های صنعتی ESD در بازار الکترونیک جهت پاکسازی، حذف و جمع‌آوری گردوغبار و ضایعات از قطعات حساس الکترونیکی طراحی و تولید می‌شوند. جاروبرقی‌های صنعتی پنوماتیک با هوای فشرده کار می‌کنند و در محیط‌های خطرناکی که برق در آنجا در دسترس نیست، قابل استفاده هستند. همچنین می‌توان از موتور تک‌فاز یا سه‌فاز در انواع جاروبرقی صنعتی استفاده کرد.
  برترین برندهای جاروبرقی صنعتی
  برندهای مختلفی در حوزه تولید و عرضه جاروبرقی صنعتی فعالیت دارند و انواع مختلفی از این ابزار برقی و شارژی را تولید و عرضه می‌کنند. از برندهای معتبر و با کیفیت جاروبرقی صنعتی می‌توان به برندهای بوش، متابو، شپخ، آنا، دی سی ای، ماکیتا و ... اشاره کرد. هریک از این برندها انواع مختلف جاروبرقی را با مشخصات فنی خاص خود تولید کرده و نیازهای صنایع مختلف را برآورده می‌کنند. برای خرید جاروبرقی صنعتی در مدل‌های مختلفِ برند شپخ می‌توانید به فروشگاه اینترنتی سازوکار مراجعه کنید و برحسب کاربرد مورد نظرتان و قیمت جاروبرقی صنعتی انتخاب بهینه‌ای داشته باشید.
  خرید آنلاین جاروبرقی صنعتی
  انواع جاروبرقی صنعتی در صنایع مختلف برای پاکسازی و زدودن محیط‌های کاری از ضایعات مورد استفاده قرار می‌گیرند. جاروبرقی صنعتی به صورت حضوری یا آنلاین و از فروشگاه‌های مجازی قابل خریداری است. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع جاروبرقی صنعتی مختلف موجود بوده و می‌توانید با توجه به مشخصات فنی هر دستگاه و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش جاروبرقی صنعتی برای خرید این ابزار برقی و شارژی اقدام کنید.