X
X

ست مته و سر پیچ‌ گوشتی

35 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

35 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

ست مته و سر پیچ‌ گوشتی

دریل‌ها و پیچ‌گوشتی‌های شارژی از مهمترین و کاربردی‌ترین ابزارهای صنعتی هستند که در کارگاه‌ها و کارخانه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. عملیات سوراخ‌کاری در دریل‌ها توسط مته و باز و بسته کردن پیچ‌ها در پیچ‌گوشتی‌های شارژی نیز توسط سری‌های گوناگون انجام می‌شود. مته‌ها از مهمترین متعلقات ابزارآلات برقی و شارژی هستند که به صورت گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. اغلب مته‌ها روی انواع دریل نصب می‌شوند تا بتوان با استفاده از آن‌ها عملیات سوراخ کاری در متریال مختلف را انجام داد. با این حال لازم است بدانید مته‌ها در انواع مختلف ساخته و بازار عرضه می‌شوند. آشنایی با انواع مته سبب می‌شود بتوانید برای دستگاه یا ابزار مورد نظرتان مته مناسب را انتخاب نمایید. داشتن ست مته‌های مختلف سبب می‌شود تا در هر زمانی به مته‌ی مورد نیاز کارتان دسترسی داشته باشید.
ست سری‌های پیچ‌گوشتی نیز از جمله ابزارهای برشی کاربردی هستند که به شما کمک می‌کنند بتوانید انواع پیچ در ابعاد و با اندازه‌های مختلف را به آسانی باز و بسته کرده و یا در جای خود محکم نمایید.

انواع ست مته و سر پیچ گوشتی

مته‌ها و سری‌های پیچ‌گوشتی در انواع مختلفی در بازار یافت می‌شوند. برای راحتی کار شما بسیاری از شرکت‌های تولید کننده مته و سری پیچ‌گوشتی، این ابزارآلات برشی را به صورت مجموعه چند عددی ارائه می‌دهند. در این مجموعه‌ها، مته‌ها و سری‌های پیچ‌گوشتی به صورت متنوعی در کنار هم قرار گرفته‌اند تا نیاز کاربران را پوشش دهند. به صورت کلی انواع مته شامل مته گردبر، مته گازور، مته کم کن، مته برگی، مته خزینه، مته مخروطی، مته آهن، مته چهار شیار و پنج شیار می‌شود. سری‌های پیچ‌گوشتی نیز دارای انواع مختلفی مانند دو سو، چهار سو، ستاره‌ای و آلن هستند.

بهترین برندهای ست مته و سر پیچ گوشتی

برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که انواع ست مته و سر پیچ گوشتی را در سایزها و با جنس‌های مختلف عرضه می‌کنند. با این حال برخی از برندها مانند بوش، رونیکس، آروا، نووا و اینکو به عنوان بهترین برندهای ست مته و سر پیچ گوشتی شناخته می‌شود. کیفیت ست مته و سر پیچ گوشتی تولید شده توسط این برندها با دیگر برندهای ناشناس قابل مقایسه نیست.

خرید ست مته و سر پیچ گوشتی

برای خرید ست مته و سر پیچ گوشتی ابتدا باید بدانید برای چه دستگاهی نیاز به مته یا سری پیچ‌گوشتی دارید. به عنوان مثال مته دریل ساده با مته دریل چکشی متفاوت است. زیرا به مته دریل چکشی ضربه وارد می‌شود و الزامی است که این مته از استحکام بالایی برخوردار باشد. همچنین سری‌های پیچ‌گوشتی با یکدیگر متفاوت هستند و هرکدام از آن‌ها می‌توانند نوعی پیچ را باز و بسته کنند. در فروشگاه اینترنتی سازوکار لیست کاملی از انواع ست مته و سر پیچ گوشتی وجود دارد. شما می‌توانید با بررسی هر کدام از آن‌ها و متناسب با نیاز خود، ست مورد نظر را خریداری نمایید.

قیمت ست مته و سر پیچ گوشتی

قیمت ست مته و سر پیچ گوشتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. جنس، تعداد برند، میزان نفوذ پذیری و ... از عوامل مهمی هستند که در تعیین قیمت ست مته و سر پیچ گوشتی تاثیرگذارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر در این رابطه می‌توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کرده و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.
مشاهده بیشتر