X
X

انواع توپی پرداخت

مشبک لیست

34 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • توپی زنبوری قطر 62 میلی متر سی ام تی مدل 694.019.35
   ‎9,900,000 تومان
  • توپی پرداخت زنبوری دامار پلاس مدل DM+PHCD80×L80×B35Z4
   اعلام قیمت و موجودی
  • توپی پرداخت مارپیچ فرود مدل TM06M PH3
   اعلام قیمت و موجودی
  • توپی پرداخت دامار پلاس مدل DM+80×80×35×Z4
   اعلام قیمت و موجودی
  • توپی پرداخت مارپیچ فرود مدل TM06M AD3
   اعلام قیمت و موجودی
  • توپی پرداخت دوراهه دامار پلاس مدل 4+DM+80×80×35×Z4
   اعلام قیمت و موجودی
  • توپی زنبوری قطر 80 دامار پلاس مدل DM+PHCD80.L120.B35Z4
   اعلام قیمت و موجودی
  • توپی پرداخت فرود مدل T102M AC3
   اعلام قیمت و موجودی
  • توپی پرداخت و دو راهه کن قطر 100 میلی متر سی ام تی مدل 694.100.35
   اعلام قیمت و موجودی
  • توپی پرداخت فرود مدل T102M AB3
   اعلام قیمت و موجودی
  • توپی پرداخت دامار پلاس مدل DM+6YS140AZM035D
   اعلام قیمت و موجودی
  • توپی پرداخت فارکو مدل GT005D125×80×35×Z4
   اعلام قیمت و موجودی
  مشبک لیست

  34 آیتم

  صفحه
  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  توپی پرداخت زنبوری

  توپی فرز نجاری از قطعات کاربردی در صنعت نجاری است که روی دستگاه‌های مولدر، فرز زمینی و... نصب می‌شود. این ابزار برشی انواع مختلفی داشته و یکی از آن‌ها توپی پرداخت زنبوری نام دارد. این توپی از تعدادی تیغچه مربع شکل تشکیل شده که به صورت مارپیچ روی توپی نصب شده و از استحکام بالایی برخوردار است. توپی پرداخت زنبوری کاربردی مشابه تیغ فرزهای پرداخت دارد ولی برای کارهای سنگین و پرداخت سطوح چوبی قطور استفاده می‌شود. یکی از مزایای توپی زنبوری تیغه‌های مربع شکل آن است که به مرور زمان و با کند شدن تیغه می‌توان آن را چرخانده و از سمت تیز آن استفاده کرد؛ در نتیجه توپی زنبوری از طول عمر بسیار بالایی برخوردار بوده و از ابزارآلات برشی اقتصادی و مقرون به صرفه به شمار می‌رود.

  انواع توپی پرداخت زنبوری

  توپی پرداخت زنبوری از خانواده توپی‌های تیغچه تعویض بوده و در ابعاد مختلفی در بازار موجود است. تعداد تیغچه‌های این توپی بسته به قطر و ابعاد آن متفاوت است و تیغه‌ها غالبا از جنس فولاد تندبر یا کارباید ساخته شده است. این توپی به علت تعداد زیاد تیغچه‌های نصب شده روی بدنه کمتر دچار سائیدگی یا لب پری می‌شود و هرچه تعداد تیغه‌ها بیشتر باشد با ظرافت و دقت بیشتری سطح کار پرداخت می‌شود.

  برترین برندهای توپی پرداخت زنبوری

  توپی پرداخت زنبوری در برندهای مختلفی در بازار موجود است و می‌توان هم به صورت تک و هم عمده از فروشگاه‌های ابزارآلات تهیه کرد. کمپانی‌های زیادی در داخل و خارج از کشور انواع توپی فرز نجاری تولید و به بازار عرضه می‌کنند. پرطرفدارترین برندهای تولیدکننده این نوع توپی شامل برند سی ام تی (CMT)، دامار (DAMAR)، فرود (FREUD) و دامار پلاس است. قیمت توپی پرداخت زنبوری مانند بسیاری از تیغه‌های دیگر بسته به نوع برند و جنس الماسه  متفاوت است.

  خرید توپی پرداخت زنبوری

  ابزارآلات برشی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل انتخاب درست و خرید این نوع محصولات با قیمت و کیفیت مناسب ممکن است برای خریداران کمی چالش برانگیز باشد. فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از فروشگاه‌های آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات است که با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. در این فروشگاه انواع توپی پرداخت زنبوری از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

  سوالات رایج درباره توپی پرداخت زنبوری

  آیا تیغه‌های توپی فرز نجاری به تنظیم نیاز دارد؟

  توپی از جمله ابزارآلاتی است که برای دقت و ظرافت بیشتر کار به مراقبت و تنظیمات نیاز دارد. تنظیم تیغه‌های توپی کار پیچیده‌ای بوده و به دقت بالایی نیاز دارد. تیغه‌های توپی از جنس بادوام کارباید ساخته شده است و به همین دلیل امکان شکستن آن وجود ندارد؛ اما در صورت ایجاد شکستگی باید تیغه را تیز کرده یا بچرخانید.

  مشاهده بیشتر