X
X

لولا شیشه

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • لولا شیشه مینی روکار صامت
   ‎60,300 تومان
   • لولا شیشه مینی صامت 90 درجه به همراه پایه لولا مینی
    ‎102,400 تومان

   5 آیتم ها

   در هر صفحه
   تنظیم بصورت صعودی

   لولا شیشه

   یکی از مهمترین انواع لولا، لولا شیشه است . بگوییم لولا شیشه در واقع بدنه کمد یا کابینت و یا هر چیز دیگری را به در شیشه‌ای آن متصل می‌کند.این نوع لولا برای اتصال میان دو قطعه‌ی شیشه‌ ای نیز به کار گرفته می‌شود. وجود این لولا سبب می‌شود باز و بسته شدن در شیشه‌ ای راحت‌ تر و آرام‌ تر انجام شود.

   انواع لولا شیشه

   لولاها دسته‌ ای از یراق آلات هستند که موجب اتصال میان بدنه و در کمد و یا کابینت می‌شود. برای ایجاد یک پل میان در شیشه‌ای و بدنه از لولا شیشه استفاده می‌شود.

   در بسیاری از موارد تنها در کمد، کابینت و یا اتاق از جنس شیشه است و در برخی موارد ممکن است هر دو طرف از جنس شیشه باشند. 

   لولا شیشه انواع مختلفی دارد. این مدل لولا بسته به نوع نصب می‌تواند دارای انواع لولا شیشه توکار و لولا شیشه روکار باشد. انواع لولاهایی که برای درهای شیشه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند، علاوه بر استحکامی که دارند، باید ظاهر زیبا و ظرافتی خاص نیز داشته باشند.

   لولا دو طرف شیشه

   امروزه با نوآوری‌ هایی که در حوزه دکوراسیون انجام می‌شود یک اتاق شیشه‌ ای در حمام ساخته می‌شود تا جلوه‌ ی شیک‌ تری به قسمت حمام بدهد. برای اتصال میان بدنه اتاقک شیشه‌ ای و در آن از لولا دو طرف شیشه استفاده می‌شود.

   لولا شیشه سکوریت

   یکی از رایج‌ ترین انواع لولا شیشه، لولایی است که برای شیشه‌ های سکوریت استفاده می‌شود. شیشه‌ های نشکن که به نام شیشه سکوریت شناخته می‌شوند، شیشه‌ هایی هستند که از استحکام بسیار بالایی برخودار هستند.

   برای اتصال درهایی که از جنس شیشه سکوریت هستند، به چهارچوب در و پنجره، از لولاهای شیشه سکوریت استفاده می‌شود.

   البته لازم به ذکر است که این نوع لولاها برای اتصال بدنه شیشه‌ ای و درهای شیشه سکوریت نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند، که به آن‌ها لولا شیشه دو طرفه گفته می‌شود.

   لولا شیشه به دیوار

   اگر بخواهیم میان درهای شیشه‌ ای و دیوار اتصال ایجاد کنیم، می‌توانیم از لولاهایی که با نام لولا شیشه به دیوار شناخته می‌شوند، استفاده کنید. به هرحال باید بگوییم لولاهای شیشه‌ ای با توجه به نحوه نصب و جنس بدنه می‌توانند انواع مختلفی داشته باشند.

   لولا شیشه برای حمام باید چگونه باشد؟

    امروزه برای آن که نمای حمام جلوه‌ی شیک‌ تری داشته باشد، درون حمام یک اتاقک شیشه‌ ای کوچک ساخته می‌شود و دوش حمام درون آن نصب می‌شود. جنس این اتاقک از شیشه است و برای اتصال بدنه اتاقک و در آن از لولا شیشه استفاده می‌شود. این نوع لولا با توجه به این که در مجاورت آب قرار گرفته است باید دارای جنسی باشد که زنگ نزند.

   زیرا زنگ زدن لولا می‌تواند موجب اختلال در باز و بسته شدن در اتاقک شود. بنابراین هنگام خرید لولا شیشه توجه داشته باشید که جنس لولا مرغوب و از یک برند معتبر باشد.

   با توجه به این که این لولا به صورت کامل در معرض دید قرار می‌گیرند، دارای اشکال زیبا و متنوع هستند که شما می‌توانید آن‌ها را با دیگر یراق آلات در مانند دستگیره‌ها به راحتی ست کنید.

   خرید لولا شیشه و قیمت لولا شیشه

   برای خرید لولا شیشه می‌توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی اقدام کنید. فروشگاه اینترنتی سازوکار که عرضه کننده بهترین برندهای یراق آلات مانند ایتالیانا و رونیا است با عرضه بهترین و مرغوب‌ترین انواع لولا گزینه‌ ای مناسب برای خرید اینترنتی انواع لولا است. شما با مراجعه به فروشگاه آنلاین سازوکار می‌توانید از قیمت لولا شیشه و انواع آن نیز مطلع شوید.

   مشاهده بیشتر