شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721

لولا شیشه

لولا شیشه
مشاهده به صورت مشبک لیست

7 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. لولا شیشه مینی روکاربه همراه پایه لولا مینی صامت
  تماس با 02162721
 2. لولا شیشه مینی توکار صامت مدل 103051
  تماس با 02162721
 3. لولا شیشه مینی 90 درجه به همراه پایه لولا مینی صامت
  تماس با 02162721
 4. لولا زیرو پایوت شیشه مدل Z2 فانتونی مدل M361
  تماس با 02162721
 5. لولا زیرو پایوت شیشه مدل Z1 فانتونی مدل M360
  تماس با 02162721
 6. لولا شیشه مینی نیم و نیم صامت مدل 103065
  تماس با 02162721
 7. لولا استار مینی شیشه توکار صامت مدل 103066
  تماس با 02162721
مشاهده به صورت مشبک لیست

7 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

لولا شیشه

با توجه به کارکرد لولا کیفیت لولا اهمیت بسیار زیادی دارد . لولا وسیله ای است که دو قطعه را به راحتی به بکدیگر متصل می کند. هر چه کیفیت مواد به کاربرده شده در ساخت لولا مرغوب تر باشد حرکت دوارنی آن به راحتی و آرامی حرکت می کند. به همین دلیل کیفیت لولا ی ساخته شده در درجه ی اول به جنس ماده ی اولیه به کار رفته برای ساخت آن بستگی دارد. لولا های ساخته شده توسط شیشه یکی از پر مصرف ترین محصولات ساخته شده توسط تولید کنندگان است. علاوه بر چوب و سایر مواردی که قابل باز و بسته شدن هستند، شیشه نیز قابل باز و بسته شدن است و به همین دلیل است که اغلب مواردی مانند کمد های شیشه ای و بوفه ها دارای لولا هستند و این لولا ها را میتوانید از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. لولا هایی که برای شیشه ها مورد استفاده قرار می گیرند در واقع دارای انواع مختلفی هستند که این انواع مختلف دارای ویژگی های خاص  و منحصر به فردی نیز هستند. این ویژگی ها در واقع باعث می شود تا این لولا ها علاوه بر اینکه محکم هستند ظرافت های خاصی را نیز داشته باشند تا زیبایی شی حفظ شود.

انواع لولا شیشه

انواع لولا به کار رفته در کابینت‌ها، کمدها و درها تجهیزات مهمی ‌هستند که بر روی درب‌ها نصب می‌شوند و امروزه در طرح‌ها و مدل‌های مختلف تولید می‌شوند. لولا شیشه نیز یکی از مدل‌های پرفروش انواع لولا است. لولا هایی که برای شیشه ها مورد استفاده قرار می گیرند در واقع دارای انواع مختلفی هستند که این انواع مختلف دارای ویژگی های خاص  و منحصر به فردی نیز هستند. این ویژگی ها در واقع باعث می شود تا این لولا ها علاوه بر اینکه محکم هستند ظرافت های خاصی را نیز داشته باشند تا زیبایی شی حفظ شود.در گروه یراق‌آلات مدل‌های مختلفی از یراق شامل لولا ساده، لولا متری،لولا لب به لب، لولا قابلمه،لولا بادبزنی، لولا فانتزی، لولا شیشه ، لولا پاشنه ای، لولا مخفی و لولا آرام بند می‌شود که هر کدام متناسب با سلیقه و نوع کابینت استفاده می‌شود.

برترین برند‌های یراق آلات

خرید از فروشگاه های آنلاین بهترین انتخاب برای افرادی است که اطلاعات کافی در رابطه با برندهای مختلف و مزایای آنها ندارند، خرید از فروشگاه‌های آنلاین بهترین انتخاب است. در سازوکار انواع برندها همراه با مزایا و مشخصات قرار گرفته اند و شما به راحتی می توانید با چند کلیک در مورد بسیاری از آن ها اطلاعات کسب می کنید و خرید خود را با آگاهی کامل انجام می دهید. با توجه به انواع متفاوت یراق و کاربردهای گوناگون قیمت انواع یراق‌آلات متفاوت است. تمام یراق‌های موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع یراق‌آلات فعالیت دارند می توان به برند‌های دامار (Damar)، صامت (Samet)و فانتونی (Fantoni) و ایتالیانا (Italiana) اشاره کرد.

خرید اینترنتی لولا شیشه

شاید به نظر برسد خرید لولا شیشه با توجه به اینکه این قطعه بسیار کوچک است به صورت اینترنتی کار درستی نباشد اما شما میتوانید این لولا ها را به راحتی و به صورت اینترنتی خریداری کنید. با ایجاد امکان خرید لولا شیشه به صورت اینترنتی دامنه خرید شما و همچنین بسیاری از مشکلاتی که در خرید اینترنتی ایجاد می شود از میان می رود. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع لولا شیشه را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی لولا شیشه و انواع محصولات یراق‌آلات می توانید پیش از خرید جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. این یراق آلات با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار برای شما موجود است.