X
X

دستگاه برش چندتیغ

مشبک لیست

3 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. برش چندتیغ QCM کیو سی ام مدل QMJ143S
    اعلام قیمت و موجودی
  2. برش چندتیغ دوطرفه QCMJ مدل MJ263S
    اعلام قیمت و موجودی
  3. برش چندتیغ QCM مدل QMJ143E
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

3 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دستگاه برش چند تیغ

دستگاه برش چند تیغ یکی از ماشین آلات نجاری است و از آن برای لبه‌گذاری، برش طولی یا ایجاد شیار جانبی بلند در تخته‌ها، الوارها و پانل‌های چوبی و به طور کلی برای تبدیل قطعات چوبی به پروفیل‌هایی با ابعاد از پیش تعیین شده استفاده می‌شود. این دستگاه مجهز به چندین تیغه اره یا ابزار شیارزنی است که در کنار هم و روی اسپیندل اره نصب شده‌اند. معمولا از دستگاه برش چند تیغ برای فرآوری چوب و به‌منظور برش تخته‌های در و پنجره، تخته‌های پارکت و الوار رنده‌شده برای کارگاه‌های مبل‌سازی استفاده می‌شود. همچنین این دستگاه‌ها برای برش مواد نرم‌تری مانند تخته‌های عایق یا پانل‌های سخت نظیر سیمان فیبر یا پلاستیک تقویت‌شده با الیاف شیشه نیز کاربرد دارند. استفاده از دستگاه‌های برش چند تیغ در کارخانجات بزرگ صنایع چوب و با حجم بالای تولید پروفیل‌های چوبی مقرون‌به‌صرفه بوده و موجب افزایش بازدهی و راندمان بالای واحدهای صنعتی می‌شود. تغذیه قطعه کار در این دستگاه‌ها با کمک فیدر انجام شده و سپس قطعه کار که با پشتیبانی توپی نگهدارنده وارد دستگاه شده‌ است، توسط تیغه اره‌ی‌ نصب‌شده روی اسپیندل به قطعات کوچک‌تری برش می‌خورد. زنجیره فیدر در این ناحیه پایین آمده و معمولا اسپیندل اره در بخش بالا قرار می‌گیرد. معمولا در دستگاه برش چند تیغ تیغه‌های برش از بالا قطعه کار را برش می‌زنند و به‌ندرت برش قطعات از پایین دستگاه انجام شود. همچنین این دستگاه با توجه به فناوری به‌کاررفته در اسپیندل‌های تیغه یا لاتون‌های موجود، قابلیت استفاده به‌صورت ثابت یا متحرک را دارد. می‌توان در دستگاه برش چند تیغ از تغذیه غلتکی و چندین اسپیندل در پایین یا موتورهای اره‌ استفاده کرد که با استفاده از محورهای NC کنترل می‌شوند. در بعضی از مدل‌های این دستگاه نیز از کانوایر برای تغذیه قطعه کار استفاده می‌شود. همچنین بعضی از دستگاه‌های برش چند تیغ به یک میز ماشین ساده، سیستم تغذیه غلتکی در بالا و اسپیندل برش از پایین مجهز هستند.

انواع دستگاه برش چند تیغ

انواع دستگاه برش چند تیغ در برندهای مختلف و با درجه اتوماسیون و برنامه‌پذیری متفاوت تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. در بعضی از انواع این دستگاه از تراز لیزری استقاده شده و خط برش برای تیغه اره‌ی روی قطعه کار قابل تنظیم است. به‌ویژه  برای انجام برش‌های لبه می‌توان از این مزیت بزرگ استفاده کرد، چراکه قطعه کار در ایستگاه مناسب تراز شده و محل دقیق برش در آن مشخص می‌شود.  تنظیم سریع دستگاه با تغییر عرض چوب و با کمک این فناوری امکان‌پذیر بوده و از چند تراز لیزر برای انجام برش‌های کوچک‌تر استفاده می شود. تخته را می‌توان با توجه به برجسته‌شدن خط برش هر تیغه، بسته به عرض و ویژگی‌های کیفی آن با دقت بیشتری برش داد. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که قدرت موتور اصلی، قدرت موتور اره، عرض کارگیر، حداقل طول قطعه کار، سرعت چرخش اسپیندل،  ضخامت قطعه کار، قطر اسپیندل، تعداد تیغه اره، قطر خروجی لاتون و ... در مدل‌های مختلف این دستگاه متفاوت هستند.

برترین برندهای دستگاه برش چند تیغ

برای خرید دستگاه برش چند تیغ باید با توجه به برند و مدل دستگاه، مشخصات فنی و ظرفیت ماشین و بودجه مورد نظرتان تصمیم بگیرید و نهایتا دستگاه برش چند تیغ مورد نظرتان را انتخاب کنید. برندهایی نظیر اس سی ام گروپ، کیو سی ام، کوانگ یانگ  و ... این دستگاه را در مدل‌های مختلف تولید می‌کنند. در فروشگاه اینترنتی سازوکار دستگاه برش چند تیغ با برند کیو سی ام و در مدل‌ها و ظرفیت‌های مختلف و خدمات پس از فروش مناسب موجود است.

خرید آنلاین دستگاه برش چند تیغ

خرید و فروش دستگاه برش چند تیغ با مراجعه حضوری یا جستجوی اینترنتی و آنلاین در فروشگاه‌های معتبر مجازی انجام می‌شود. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع مدل‌های این دستگاه با برند معتبر کیو سی ام موجود هستند. برچسب قیمت دستگاه برش چند تیغ برای هر مدل دستگاه در فروشگاه اینترنتی سازوکار درج شده است. با توجه به نوع نیاز، مشخصات فنی، برند منتخب و قیمت مورد نظرتان می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش استفاده کرده و دستگاه برش چند تیغ مناسب واحد تولیدی خود را خریداری کنید.