X
X

منگنه کوب دستی

مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. منگنه کوب دستی بوش مدل 0603038001
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

منگنه کوب دستی

منگنه یکی از وسایل پرکاربرد در نجاری، ساخت مبلمان، تراشکاری و بسیاری از مشاغل فنی است. از انواعمنگنه کوب دستی برای کنار هم قرار دادن اجسام سنگین و بستن آن‌ها به یکدیگر استفاده می‌شود. با اینکه ساختارمنگنه ساده‌ است اما کاربرد آن بسیار گسترده است، تا جایی که انجام بسیاری از کارها بدون وجود آن امکان‌پذیر نخواهد بود. به همین دلیل است که اغلب صاحبان مشاغل فنی و کارگاهی تمایل بهخرید منگنه کوب دستی برای کارگاه‌های خود دارند.

انواع منگنه کوب دستی

منگنه را می‌توان بر اساس کاربرد آن به چهار نوع دستی، برقی، شارژی و بادی تقسیم کرد. به عنوان مثال ازمنگنه‌ی برقی در ساخت مبلمان‌، کمد و صندلی استفاده می‌شود. همچنین ازمنگنه‌ی بادی به دلیل بالا بودن سرعت آن در کارهای فنی‌تر و حرفه‌ای‌تر استفاده می‌شود. به طور کلی مدل و روش انجام کارمنگنه یکی از موضوعات موثر در تعیینقیمت منگنه است و به همین علت در زمان خرید باید به آن توجه کرد. 

برندهای منگنه کوب دستی

همان‌طور که اشاره شدمنگنه یکی از ابزارهای کاربردی در بسیاری از مشاغل است و همین موضوع باعث شده است که شرکت‌های مختلفی به بازار خرید وفروش منگنه کوب دستی وارد شوند. شرکت‌های ماکیتا (Makita)، رونیکس (Ronix)، آنکور (Anchor) و نووا (Nova) بعضی از معروف‌ترین تولیدکنندگان منگنه محسوب می‌شوند.

خرید آنلاین منگنه کوب دستی

خرید آنلاین «منگنه کوب دستی » برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزار دستی را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.