X
X

تیغ خط زن

مشبک لیست

58 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • تیغ اره خط زن دو تکه 12+12 دندانه قطر 12 سانتی متر سی ام تی مدل 289.120.24H
   ‎3,950,000 تومان
   • تیغ اره خط زن یک تکه 24 دندانه قطر 12.5 سانتی متر سی ام تی مدل 288.125.24H
    ‎2,290,000 تومان
    • تیغ اره خط زن یک تکه 24 دندانه قطر 12.5 سانتی متر سی ام تی مدل 288.725.24H
     ‎2,390,000 تومان
     • تیغ اره پانل بر 36 دندانه قطر 20 سانتی متر سی ام تی مدل 288.200.36J
      ‎5,544,000 تومان
     • تیغ اره خط زن قطر 90 فرود مدل LI25M28IA3
      اعلام قیمت و موجودی
     • تیغ اره خط زن 36 دندانه قطر 20 سانتی متر فرود مدل LI25M43PF3
      اعلام قیمت و موجودی
     • تیغ اره خط زن 24 دندانه قطر 10 سانتی متر فرود مدل LI25M31BA3
      اعلام قیمت و موجودی
     • تیغ اره خط زن دو تکه 24 دندانه قطر 10 سانتی متر فرود مدل LI16M BA3
      اعلام قیمت و موجودی
     • تیغ اره خط زن دو تکه 12+12 دندانه قطر 12.5 سانتی متر سی ام تی مدل 289.125.24H
      اعلام قیمت و موجودی
     • تیغ اره خط زن کونیکال 24 دندانه قطر 12سانتی متر فرود مدل LI25M28EA3
      اعلام قیمت و موجودی
     • تیغ اره خط زن 30 دندانه قطر 12 سانتی متر فرود مدل LI17M GA3
      اعلام قیمت و موجودی
     • تیغ اره خط زن دو تکه 40 دندانه قطر 18سانتی متر فرود مدل LI16M MA3
      اعلام قیمت و موجودی
     مشبک لیست

     58 آیتم

     صفحه
     در هر صفحه
     تنظیم بصورت صعودی

     تیغ اره خط زن

     تیغ اره خط زن یکی دیگر از قطعات کاربردی در ابزارآلات برشی است که برای جلوگیری از لب پر شدن ورقه‌های نئوپان و ام دی اف در دستگاه‌های برش پانل‌بر و دورکن به کار برده می‌شود. این تیغه قبل از تیغ اره نصب می‌شود و جهت چرخش آن خلاف جهت چرخش تیغ اره است. حرکت تیغ اره خط زن در جهت قطعه کار است. عملکرد تیغ اره خط زن به گونه‌ای است که ابتدا یک شیار سطحی روی ورقه ایجاد می‌کند و کیفیت برش مصنوعات روکش‌دار را بالا می‌برد. تیغ اره‌های خط زن در دو نوع تک تیغ و دوتیغ در بازار موجود هستند که در ادامه به بررسی بیشتر آن خواهیم پرداخت.

     تیغ اره خط زن دارای دندانه‌های مخروطی کونیک بوده و تعداد دندانه‌های آن متفاوت است. برخی از تیغ اره‌های خط زن دارای روکش کروم بوده که از چسبیدن مواد چسبنده به تیغه جلوگیری می‌کند و طول عمر آن را افزایش می‌دهد. شیارهای (expansion slot) موجود در کناره‌های تیغ اره نقش خنک کننده دارد و مانع از تاب برداشتن اره در اثر انقباض و انبساط  می‌شود.

     انواع تیغ خط زن

     انواع تیغ اره خط زن را می‌توانیم ب توجه به جنس، تعداد دندانه، جنس الماسه، زاویه الماسه و ابعاد تیغه، با یکدیگر متفاوت بدانیم. با این حال تمامی تیغ اره‌های خط زن برای ایجاد خط برش در متریال مختلف به کار گرفته می‌شوند. تا به این صورت نتیجه حاصل از برش، دقیق و تمیز باشد.  تیغ اره‌های خط زن از جنس TCT و یا HSS ساخته می‌شوند. جنس تیغ اره نقش مهمی در برش متریال مختلف دارد. تعداد دندانه‌هایی که یک تیغ اره دارد، رابطه مستقیمی با جنس متریالی دارد که می‌خواهید برش دهید، دارد. هرچه تعداد دندانه‌ها بیشتر باشد نتیجه برش صاف‌تر و سرعت برش کمتر است. در مقابل هرچه تعداد دندانه‌ها کمتر باشد، نتیجه برش ناصاف و سرعت برش بیشتر می‌شود. تیغ اره‌های خط زن با تعداد دندانه‌های بالا، برای برش متریال‌هایی با چگالی سخت مانند ام دی اف و سنگ کورین به کار گرفته می‌شوند. 

     تیغ اره خط زن تک تیغ

     تیغ اره خط زن به منظور برش ورقه‌های چوبی روکش دار زیر قطعه کار بسته می‌شود و با ایجاد شیاری سطحی قبل از برش اصلی مانع از لب پریدگی چوب می‌شود. نوع الماسه این تیغ اره‌ها کونیکال (مخروطی شکل) و از جنس تنگستن کارباید است. قطر، ضخامت، سایز شفت و تعداد دندانه‌های تیغ اره‌های خط زن یک تکه متفاوت بوده و در برندهای مختلفی در بازار موجود است. ارتفاع تیغ اره خط زن یک تکه را می‌توان روی ماشین تنظیم کرد و با بالا بردن ارتفاع مقدار دهنه آن نیز افزایش می‌یابد.

     تیغ اره خط زن دوتیغ

     عملکرد این تیغ اره نیز مشابه نوع یک تکه بوده و برای جلوگیری از لب پری مصنوعات چوبی به کار برده می‌شود. وجه تمایز این تیغ اره نسبت به نوع یک تکه قابلیت تنظیم دهنه تیغه با استفاده از فیلرهای فلزی است که مابین دو تیغه قرار می‌گیرد.

     برترین برندهای تیغ اره خط زن

     تیغ اره خط زن در چند برند در بازار موجود هستند که معروف‌ترین و پرفروش‌ترین آن‌ها شامل برند سی ام تی (CMT)، دامار (DAMAR)، فرود (FREUD) و انسی فرانسه است.

     خرید تیغ اره خط زن

     یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین اعضاء در ابزارآلات برشی تیغ اره خط زن است که برای جلوگیری از لب پر شدن ورقه‌های چوبی روکش‌دار به کار برده می‌شود. این تیغ اره در دو نوع یک تکه و دوتکه در سایزهای مختلفی در بازار موجود است که بسته به نیاز کاربر انتخاب می‌شود. تیغ اره خط زن را می‌توان هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از فروشگاه‌های مجازی خریداری کرد. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

     انواع تیغ اره خط زن در برندهای سی ام تی، دامار، فرود و انسی را به راحتی می‌توانید از سایت فروشگاهی سازوکار تهیه کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع تیغ اره خط زن از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

     قیمت تیغ اره خط زن

     قیمت تیغ اره خط زن به پارامترهای مختلفی مانند جنس تیغه، تعداد آن، تعداد دندانه‌ها و ابعاد تیغه، بستگی دارد. بنابراین هنگام خرید تیغ اره خط زن باید به این موارد دقت کافی داشته باشید. انواع تیغ اره خط زن در برندهای سی ام تی، دامار، فرود و انسی را به راحتی می‌توانید از سایت فروشگاهی سازوکار تهیه کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع تیغ اره خط زن از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.