پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02167921330

ابزار همه کاره

مشاهده به صورت مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
 1. ابزار همه کاره بوش مدل GOP 30-28
  ‎4,162,000 تومان
 2. فرز همه کاره 710 وات درمل مدل SAW-MAX
  موجود شد خبر بده
 3. ابزار همه کاره شارژی 20 ولت شپخ مدل 5909224900 - CMT200-20ProS
  موجود شد خبر بده
 4. اره همه کاره 1200 وات بوش مدل GSA 120
  موجود شد خبر بده
 5. ابزار همه کاره 400 وات بوش مدل GOP 40-30
  موجود شد خبر بده
مشاهده به صورت مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

ابزار همه کاره

ابزار همه کاره که ممکن است آن را با نام فرز همه کاره هم بشناسید دستگاهی ایده آل برای انجام کارهای مختلفی مانند فرزکاری، برش، تراش، سنباده زنی و… است. با در اختیار داشتن این ابزار همه‌کاره می‌توان ادعا کرد که یک اره‌ی عمودبر، افقی‌بر و یک سنباده‌زن در اختیار دارید. با این دستگاه می‌توانید به‌ راحتی و در ایمن‌ترین حالت ممکن به کار برش و ساب بپردازید. برش با ابزار همه کاره در جهت‌های مختلف امکان‌ پذیر بوده و امکان نصب سری‌های مختلف محدودیت‌ها را از سر راه کاربر برمی‌دارد. این ابزار با کمک حرکت‌های ریز و سریع لرزشی، تمام این کارها را انجام می‌دهد.

هیچ محدودیتی در استفاده از ابزار همه کاره وجود ندارد و طراحی ساختمان آن به گونه‌ای  است که آن را برای استفاده در مشاغل مختلف مانند نجاری، آهنگری، ساختمان سازی، رنگ کاری و… ایده آل کرده است.

انواع ابزار همه کاره

ابزارهای همه کاره ها به سه دسته اصلی تقسیم می‌شوند اولین دسته ابزارهای همه کاره دستی این دسته انواع و مدل‌های مختلفی دارد و عموماً در این نوع محصولات چند محصول دستی از جمله انبرها، پیچگوشتی‌ها، آچارها و چکش‌ها بر یک دسته سوار شده و به صورت متصل به هم عرضه می‌شوند. دسته بعدی ابزارهای برقی یا شارژی دو یا سه کاره مثال مناسب این نوع دستگاه‌ها دریل-پیچگوشتی ‌ها هستند که ابزاری با دو کاربرد مجزا در یک بدنه بوده و کار هر دو محصول را انجام می‌دهند. و دسته آخر ابزار چند کاره یا ابزار همه کاره ابزار همه کاره خود دستگاه مجزایی است که بیشتر از 2 یا 3 کاربرد داشته و با همین نام نیز شناخته می‌شود.

 برند‌های ابزار همه کاره

با توجه به انواع متفاوت فرز و کاربردهای گوناگون این ابزار اولین نکته برای خرید فرز توجه و شناخت انوع آن است. تمام فرزهای موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت می هستند. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع ابزارآلات برقی و شارژی فعالیت دارند می توان به این موارد اشاره کرد:  بوش (Bosch)، درمل (Dremel)و شپخ (Scheppach).

خرید ابزار همه کاره

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع ابزار همه کاره را گردآوری کرده است. برای خرید آنلاین انواع محصولات می توانید جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. ابزار برقی و شارژی را با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار برای شما موجود است.