X
X

چاقو حکاکی

مشبک لیست

22 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • چاقو دو دسته نارکس مدل 890503
   ‎4,926,000 تومان
   • چاقو دو دسته نارکس مدل 890401
    ‎4,317,000 تومان
    • چاقو دو دسته نارکس مدل 890403
     ‎4,675,000 تومان
     • چاقو دو دسته نارکس مدل 890502
      ‎4,665,000 تومان
      • چاقو دو دسته نارکس مدل 890501
       ‎4,587,000 تومان
       • چاقو دو دسته نارکس مدل 890402
        ‎4,466,000 تومان
       • چاقوی حکاکی نارکس مدل 822510
        اعلام قیمت و موجودی
       • ست چاقو قلابی حکاکی چوب 4 تکه نارکس مدل 869800
        اعلام قیمت و موجودی
       • چاقوی قلابی حکاکی نارکس مدل 822151
        اعلام قیمت و موجودی
       • ست چاقو حکاکی 9 تکه نارکس مدل 894813
        اعلام قیمت و موجودی
       • چاقوی قلابی حکاکی نارکس مدل 822104
        اعلام قیمت و موجودی
       • چاقوی حکاکی اریب نارکس مدل 822520
        اعلام قیمت و موجودی
       مشبک لیست

       22 آیتم

       صفحه
       در هر صفحه
       تنظیم بصورت صعودی

       چاقو حکاکی

       یکی از ابزارآلاتی که برای حکاکی و ایجاد طرح و نقش روی سطوح چوبی به کار می‌رود چاقوی حکاکی است. این ابزار دستی در اشکال مختلف تولید و هر کدام برای ایجاد طرح‌های خاص و متفاوت روی چوب استفاده می‌شود. روش استفاده از چاقوی منبت کاری به این شکل است که به صورت اریب روی چوب قرار گرفته و با چکش ضربه‌هایی به دسته آن وارد می‌شود تا طرح مدنظر را روی سطح چوب ایجاد کند. در ادامه بیشتر با این ابزار کاربردی و انواع آن آشنا خواهیم شد.

       انواع چاقو حکاکی

       چاقوی حکاکی که به آن چاقوی نجاری نیز می‌گویند، از دو قسمت تیغه و دسته تشکیل شده که دسته آن ممکن است چوبی یا پلاستیکی باشد. طرح‌ها و اشکالی که می‌توان با چاقوی حکاکی روی چوب ایجاد کرد بسیار متنوع بوده و بستگی به شکل تیغه آن دارد. انواع چاقو حکاکی عبارتند از:

       چاقو پیکرتراشی

       یکی از ابزارهای موردنیاز در هنر پیکرتراشی و مجسمه‌سازی انواع چاقوی حکاکی است. چاقو ابزار مناسبی برای ایجاد انواع طرح و نقش روی چوب بوده که در مدل‌های مختلف در بازار ابزار موجود است. تیغه‌های فولادی چاقوی پیکرتراشی بسیار محکم و بادوام بوده و می‌توان از آن برای تراشیدن انواع چوب در ضخامت‌های مختلف استفاده کرد. از این محصول علاوه بر مجسمه‌سازی در ساخت کاسه و انواع سازه‌های چوبی می‌توان استفاده کرد.

       چاقو منبت کاری یا حکاکی

       حکاکی در صنعت چوب هنر ایجاد طرح و نقش‌های فرورفته و برجسته روی چوب است. یکی از ابزارهای موردنیاز برای این شاخه هنری چاقوی حکاکی است. این ابزار به صورت اریب روی چوب قرار می‌گیرد و تراش‌های کم عمقی روی چوب ایجاد می‌کند.

       بهترین برندهای چاقو حکاکی

       چاقو حکاکی یکی از ابزارآلات دستی حکاکی است که توسط برندهای زیادی در دنیا تولید و به بازار عرضه می‌کنند. ابزار حکاکی از جمله ابزارهای دستی در صنعت نجاری هستند که برای ایجاد طرح و نقش و منبت بر روی سطوح چوبی به کار می‌رود. برند نارکس در بازار ایران به عنوان بهترین برند چاقو حکاکی شناخته می‌شود. علت محبوبیت این برند کیفیت خوب، جنس مناسب و قیمت مقرون به صرفه محصولاتش است.

       خرید چاقو حکاکی

       برای خرید چاقو حکاکی باید به نوع و کاربرد آن دقت ویژه داشته باشید. چاقوی حکاکی از جمله ابزار دستی در صنعت نجاری است که برای تراشیدن چوب و ایجاد طرح و نقش‌های زیبا بر روی سطوح چوبی به کار می‌رود. ابعاد، انواع و جنس این ابزار مانند بسیاری از ابزارآلات دستی دیگر متفاوت بوده و بسته به نیاز استادکار انتخاب و تهیه می‌شود. چاقوی حکاکی به صورت حضوری و آنلاین از فروشگاه‌های مجازی قابل خریداری است. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین یکی از فروشگاه‌های آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات است که با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع چاقو حکاکی از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

       مشاهده بیشتر