شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721

دستگاه فرز انگشتی

مشاهده به صورت مشبک لیست

3 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. فرز انگشتی نجاری MAS مدل MXS5115A
    تماس با 02162721
  2. فرز نجاری عمودی MAS مدل MX5057
    تماس با 02162721
  3. فرز نجاری عمودی MAS مدل MX5068
    تماس با 02162721
مشاهده به صورت مشبک لیست

3 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دستگاه فرز انگشتی

فرزها یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های صنعت چوب هستند و در انواع و برندهای متنوعی تولید می‌شوند. دستگاه فرز انگشتی یا فرز مستقیم یکی از ماشین آلات نجاری دوار، دستی و کوچک بوده و در انواع برقی و پنوماتیک در بازار موجود است. از این دستگاه برای سنگ‌زنی، سنباده‌زنی، پرداخت یا ماشین‌کاری موادی از قبیل فلزات، چوب و پلاستیک، صاف‌کاری اتومبیل، برداشتن نقطه‌های جوشکاری، منبت و معرق‌کاری و ... استفاده می‌شود.

از فرز انگشتی به طور سنتی و در طول سالیان متمادی در انجام کارهای ظریف و هنری، ساخت مجسمه‌های چوبی و قالب‌گیری استفاده می‌شود. مجسمه‌سازان به‌ویژه تا قبل از کاربرد گسترده فناوری CNC برای ایجاد نقوش برجسته و شکل‌دهی به چوب به روشی استادانه از این ابزار استفاده می‌کردند. این فرزها یک اسپیندل دوار دارند و سرهای مختلفی نظیر ساب، مته و قطعات جانبی پولیش روی آنها قابل نصب هستند. انواع سری‌ها در فرزهای انگشتی باعث تنوع کاربرد این دستگاه همه‌کاره  و تطبیق‌پذیر می‌شوند. سری‌های مورد استفاده در چوب، فلزات و سنگ متفاوت بوده و استفاده از هر کدام باعث می‌شود دستگاه فرز انگشتی نقش و عملکرد خاصی داشته باشد. برای مثال با اتصال سری مناسب چوب به دستگاه می‌توان سطوح مختلف را پرداخت کرده، آنها را ساب زده و به قطعاتی صاف و یکدستی تبدیل کرد. سری‌های دوار فرز برای کاربردهایی نظیر کار با فلزات، مجسمه‌سازی، حکاکی چوب، جواهرسازی، جوشکاری، پخ‌زنی، سوراخ‌کاری و سنگ‌زنی و غیره استفاده می‌شوند. همچنین سری‌های کاربیدی فرز انگشتی برای کاربردهایی از جمله نجاری، حکاکی، حفاری، فرزکاری و برش مناسب هستند.

انواع دستگاه فرز انگشتی

انواع فرز انگشتی از نظر مفهومی مشابه هم هستند و هیچ مرز جداسازی مشخصی بین آنها وجود ندارد. البته انواع دستگاه فرز انگشتی پنوماتیک در ابعاد بزرگ‌تری تولید شده و برای انواع ماشین‌کاری در حجم زیاد و در واحدهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع دوار یا دستی این دستگاه نیز برقی بوده و در کاربردهای سبک‌تر و مصارف خانگی یا کارگاهی کوچک مناسب هستند. اندازه شفت در انواع فرز انگشتی گلو بلند و گلو کوتاه با هم متفاوت است.

برترین برندهای دستگاه فرز انگشتی

فرز انگشتی یکی از دستگاه‌های پرکاربرد در صنایع مختلف بوده و انواع آن با برندهای معتبر و در مدل‌های مختلف در بازار داخلی و بین‌المللی موجود هستند. یکی از مسائل مورد توجه صنعتگران و کاربران خانگی، خرید دستگاه فرز انگشتی با برند معتبر و نیز کارایی و دوام بالا است. برندهایی مانند مس، ریکو، دیوالت، ماکیتا، رونیکس و بوش از تولیدکنندگان مطرح و شناخته‌شده این دستگاه‌ها هستند. قیمت دستگاه فرز انگشتی با توجه به نوع، ابعاد، ظرفیت و کاربرد آن و همچنین در برندها و مدل‌های مختلف متفاوت است.

خرید آنلاین دستگاه فرز انگشتی

دستگاه فرز انگشتی با توجه به دامنه کاربرد، تنوع برند و انواع مختلف آن یکی از مهم‌ترین ماشین آلات نجاری مورد استفاده در صنعت چوب بوده و در کاربردهای دیگری نظیر فلزکاری، کار با سنگ و پلاستیک نیز استفاده می‌شود. برای خرید دستگاه فرز انگشتی باید ابتدا نوع نیازتان را مشخص کنید و سپس با مطالعه در مورد کاربردهای هر مدل و برند، قیمت دستگاه و توان پرداختتان بهترین گزینه را انتخاب کنید. برای خرید و فروش دستگاه فرز انگشتی به صورت حضوری یا آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی اقدام کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع دستگاه فرز انگشتی و فرز نجاری موجود هستند. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد دستگاه، مشخصات فنی، نوع برند و قیمت مورد نظرتان می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش استفاده کرده و فرز انگشتی مناسب را با توجه به نوع نیاز و کاربرد مورد نظرتان خریداری کنید.