X
X

پاکت و فیلتر جاروبرقی

مشبک لیست

16 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • فیلتر کارتریج جاروبرقی شپخ مدل 75100701 مناسب برای مدل HA1000
   ‎750,000 تومان
   • پک 20 عددی کیسه پلاستیکی مکنده 550×1000 میلی متری شپخ مدل 75001500مناسب برای مدل DC500
    ‎2,000,000 تومان
    • کیسه کاغذی جاروبرقی شپخ مدل 75100702 مناسب برای مدل HA1000
     ‎300,000 تومان
     • کیسه جاروبرقی شپخ مدل 3906307701 مناسب برای مدل HD2P
      ‎350,000 تومان
     • بسته 5 عددی پاکت جاروبرقی شپخ مدل 7907702705 مناسب برای مدل های ASP20-ES / ASP30-ES / ASP30-OES
      اعلام قیمت و موجودی
     • فیلترهپا جاروبرقی شپخ مدل 7907702701 مناسب برای مدل ASP12-ES / ASP15-ES
      اعلام قیمت و موجودی
     • بسته 5 عددی پاکت جاروبرقی بوش مدل 2605411231
      اعلام قیمت و موجودی
     • بسته 5 عددی پاکت جاروبرقی شپخ مدل 7907702704 مناسب برای مدل های ASP12-ES / ASP15-ES
      اعلام قیمت و موجودی
     • بسته 6 عددی فیلتر کیسه‌ ای جاروبرقی شپخ مدل 7907702706 مناسب برای مدل های ASP12-ES / ASP15-ES
      اعلام قیمت و موجودی
     • فیلتر کارتریج جاروبرقی شپخ مدل 7907702710 مناسب برای مدل های ASP20-ES / ASP30-ES / ASP30-OES
      اعلام قیمت و موجودی
     • بسته 5 عددی پاکت جاروبرقی بوش مدل 2605411167
      اعلام قیمت و موجودی
     • بسته 2 عددی فیلتر کیسه‌ ای جاروبرقی شپخ مدل 7907702707 مناسب برای مدل های ASP12-ES / ASP15-ES
      اعلام قیمت و موجودی
     مشبک لیست

     16 آیتم

     صفحه
     در هر صفحه
     تنظیم بصورت صعودی

     پاکت و فیلتر جاروبرقی

     جاروبرقی‌ها ابزارهایی کاربردی و بسیار مهم هستند که در نمونه‌های خانگی و صنعتی در بازار وجود دارند. بدون شک همه‌ی ما با جاروبرقی خانگی آشنایی داریم. این ابزار برای نظافت و پاکسازی محیط به کار گرفته می‌شود و با استفاده از جریان برق و نیروی مکش هوا کار می‌کند. نمونه‌ی صنعتی جاروبرقی‌ نیز کاملا مشابه با جاروبرقی خانگی عمل می‌کند؛ با این تفاوت که جاروبرقی‌های صنعتی موتور قدرتمندتری نسبت به نمونه‌ی خانگی دارند و ابعاد مخزن آن‌ها نیز بزرگ‌تر است. پاکت و فیلتر جاروبرقی از مهمترین اجزای سازنده‌ی این ابزار هستند که نقش بسیار مهمی در پاکسازی محیط دارند.
     پاکت جاروبرقی که در بازار گاه با نام کیسه جاروبرقی نیز شناخته می‌شوند، در واقع مخزنی برای جمع‌آوری گرد و خاک و ریز ذرات هستند که جاروبرقی آن‌ها به درون دستگاه مکش می‌کند. بنابراین برای راه‌اندازی و کار کردن با جاروبرقی به کیسه یا پاکت مناسب نیاز است. توجه داشته باشید که بعد از پر شدن کیسه یا پاکت باید حتما آن را با پاکت نو تعویض نمایید تا عملکرد جاروبرقی دچار اختلال نشود. البته لازم به ذکر است که برخی از پاکت‌ها به صورت چند باره قابل مصرف هستند و تنها باید بعد از پر شدن، آن‌ها را تخلیه کرده و دوباره در مخزن جاروبرقی قرار دهید.
     جاروبرقی‌ها برای جلوگیری از خروج گرد و غبار و سایر مواد حساسیت‌زا نیاز به فیلتر دارند. بسیاری از جاروبرقی‌ها دارای فیلتر اولیه و ثانویه هستند. در ابتدایی ترین سطح، جاروبرقی‌ها ذرات را قبل از رسوب به درون مخزن یا کیسه می‌مکند. این ذرات با فشار هوا وارد جاروبرقی شده و توسط فیلتر جذب می‌شوند. سپس هوای بدون ذرات از طریق مجرای اگزوز از جارو برقی خارج می‌شود.
     بدون فیلتر، هوای خروجی با گرد و غبار و ذرات دیگر خارج می‌شود. این باعث افزایش علائم آلرژی، بوی کپک زدگی و انتشار باکتری در اطراف خانه می‌گردد. همچنین به این معنی است که جاروبرقی فقط ابزاری برای جابه‌جایی خاک در اطراف خانه است!
     برای جلوگیری از این امر، همه جاروبرقی‌ها دارای فیلتر هستند. هدف از این فیلترها حذف گرد و غبار و کثیفی قبل از خروج دوباره به داخل اتاق است.

     انواع پاکت و فیلتر جاروبرقی

     انواع پاکت و فیلتر جاروبرقی در اشکال، با جنس‌ها و برندهای گوناگون در بازار یافت می‌شوند.

     انواع پاکت جاروبرقی

     انواع پاکت یا کیسه جاروبرقی می‌توانند از جنس پارچه یا پلاستیک باشند. برخی از این پاکت‌ها تنها یک بار قابل استفاده هستند و بعد از پر شدن باید با یک پاکت نو جایگزین شوند. برخی دیگر از پاکت‌ها را می‌توانید چند بار استفاده نمایید؛ تنها کافی اس به محض پر شدن آن‌ها را تخلیه کرده و سپس آن را مجدد در جای خود قرار دهید.

     انواع فیلتر جاروبرقی

     انواع فیلترهای جاروبرقی شامل فیلترهای اسفنجی، دیسکی، پارچه ای و کارتریجی هستند. فیلترهای اصلی از روش "الک" برای حذف ذرات استفاده می کنند، اما آلرژن های کوچکتر می توانند مستقیماً از آن عبور کنند. فیلترهای HEPA موثرتر هستند، زیرا از روش های مختلفی برای به دام انداختن ذرات کوچکتر استفاده می کنند.

     بهترین برندهای پاکت و فیلتر جاروبرقی

     با توجه به کیفیت و کاربرد پاکت و فیلتر جاروبرقی، برندهای شپخ و بوش را می‌توانیم بهترین برندهای پاکت و فیلتر جاروبرقی بدانیم. کیسه و فیلتر جاروبرقی در انواع، اشکال و با برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید متناسب با آنچه می‌خواهید، کالای مناسب را خریداری نمایید. دقت داشته باشید که برند پاکت و فیلتر جاروبرقی نقش مهمی در کیفیت آن دارد.

     خرید پاکت و فیلتر جاروبرقی

     برای خرید پاکت و فیلتر جاروبرقی، ما به شما فروشگاه اینترنتی سازوکار را پیشنهاد می‌کنیم. در سازوکار مجموعه‌ی کاملی از انواع پاکت و فلیتر جاروبرقی از بهترین برندها لیست شده‌اند. برای خرید فیلتر جاروبرقی و یا خرید کیسه جاروبرقی، کافی است مشخصات فنی کالا را در سازوکار بررسی کرده و کالای مد نظر خود را ظرف چند دقیقه انتخاب و خریداری نمایید.

     قیمت پاکت و فیلتر جاروبرقی

     قیمت پاکت و فیلتر جارو برقی به عوامل مختلفی مانند جنس و برند آن‌ها بستگی دارد. هرچه کیفیت پاکت و فیلتر جاروبرقی بیشتر باشد، به طبع قیمت گران‌تری نیز دارد. برای اطلاع از قیمت فیلتر جاروبرقی و پاکت آن، کافی است با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.