X
X

تیغ اره لمینیت بر

مشبک لیست

7 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. تیغ اره MDF و لمینیت بر 80 دندانه قطر 25 سانتی متر فرود مدل LU3A 0200
  اعلام قیمت و موجودی
 2. تیغ اره لمینیت بر 72 دندانه قطر 30 سانتی متر فرود مدل LU3E 0300
  اعلام قیمت و موجودی
 3. تیغ اره لمینیت بر 60دندانه قطر 25 سانتی متر فرود مدل LU3E 0200
  اعلام قیمت و موجودی
 4. تیغ اره اچ پی ال 56 دندانه قطر 190 فرود مدل FR13H002H
  اعلام قیمت و موجودی
 5. تیغ اره لمینت 60 دندانه قطر 190 فرود مدل FR13L002HC
  اعلام قیمت و موجودی
 6. تیغ اره اچ پی ال 64 دندانه قطر 235 فرود مدل FR20H001H
  اعلام قیمت و موجودی
 7. تیغ اره اچ پی ال 96 دندانه قطر 305 فرود مدل FR29H001M
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

7 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

تیغ اره لمینیت بر

لمینیت به نوعی از صفحات ام دی اف گفته می‌شود که روی این صفحات روکش‌های مخصوصی به کار رفته‌اند. برای برش این صفحات با استفاده از دستگاه‌های برش نجاری، الزامی است از تیغ اره مخصوص، یعنی تیغ اره لمینیت بر استفاده شود تا نتیجه مطلوب پدید آید. از پرکاربردترین تیغه‌های برشی که به صورت گسترده برای برش انواع چوب و دیگر فلزات مورد استفاده قرار می‌گیرد، تیغ اره گرد است. این تیغ اره ظاهری دایره‌ای شکل دارد و روی آن تعدادی دندانه قرار گرفته‌اند. از تیغ اره‌های گرد برای دستگاه‌هایی مانند اره میزی، فارسی بر، اره اسلایسر، ماشین زبانه زن، اره دور کن و ... استفاده می‌شود.
اولین پارامتر مورد توجه برای یک تیغ اره، جنس آن است. به طور کلی تیغ اره‌ها از جنس TCT و یا HSS ساخته می‌شوند. تعداد دندانه‌هایی که یک تیغ اره دارد، رابطه مستقیمی با جنس متریالی دارد که می‌خواهید برش دهید، دارد. تیغ اره‌ای که تعداد دندانه‌هایش بیشتر است، می‌توانید متریال مورد نظر را به صورت صاف‌تر و با سرعت کمتر برش دهید. این تیغ اره‌ها برای برش متریال‌هایی با چگالی سخت مانند ام دی اف و سنگ کورین به کار گرفته می‌شوند. تیغ اره‌هایی تعداد دندانه‌های کمتری دارند، سرعت کار شما را افزایش می‌دهند اما نتیجه کار صاف و صیقلی نخواهد بود. این تیغ اره‌ها برای متریال نرم مانند چوب‌ها طبیعی مناسب‌اند. قطر تیغ اره باید کاملا متناسب با دستگاه شما باشد تا هم به دستگاه آسیبی وارد نشود و هم میزان نفوذ آن در متریال مورد نظر لازم و کافی باشد. هرچه برش دقیق‌تر باشد، ضخامت تیغ اره باید کمتر باشد. اندازه شفت تیغ اره باید کاملا هم اندازه با شفت دستگاه باشد تا به صورت دقیق در جایش قرار بگیرد.

انواع تیغ اره لمینت بر

تمامی تیغ اره‌های لمینت بر برای برش لمینیت کاربرد دارند. این تیغ اره‌ها همگی مشابه با یکدیگر هستند و تنها در قطر تیغ اره، شفت و برند ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشند. بنابراین می‌توانیم بگوییم انواع تیغ اره لمینیت بر در واقع کاملا مشابه با یکدیگر عمل می‌کنند.

بهترین برندهای تیغ اره لمینیت بر

برندهای مختلفی هستند که در زمینه تهیه و تولید ابزارآلات برشی فعالیت می‌کنند. بهترین و مهمترین برند تیغ اره لمینت بر، برند فرود است. تیغ اره‌های گرد تولید شده توسط برند فرود به گونه‌ای طراحی می‌شوند که از بالاترین سطح کیفیت برخوردارند. این برند تیغ اره‌های لمینیت بر خود را با بهترین جنس و بالاترین استاندارد ارائه می‌دهد. بنابراین انتخاب مناسبی برای خرید تیغ اره لمینیت بر است.

خرید تیغ اره لمینیت بر

برای خرید تیغ اره لمینیت بر باید به فاکتورهایی مانند جنس، تعداد دندانه‌ها، قطر و سایز شفت تیغ اره دقت داشته باشید. به این ترتیب می‌توانید تیغ اره مناسب کارتان را تهیه کنید. تیغ اره خط زن را می‌توان هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از فروشگاه‌های مجازی خریداری کرد. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

قیمت تیغ اره لمینیت بر

قیمت تیغ اره لمینیت بر به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. انواع تیغ اره لمینیت بر در برندهای مختلف را به راحتی می‌توانید از سایت فروشگاهی سازوکار تهیه کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع تیغ اره‌های برشی از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.