X
X

مته گره درآور

3 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

3 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

مته گره دراور 

مته گره دراور یکی از انواع مته‌های صنعتی است که از آن برای از بین بردن گره‌های مرده و ترمیم سطوح مختلف چوب استفاده می‌شود. وجود این گره‌های مرده علاوه بر اینکه به سطح چوب آسیب وارد می‌کنند و باعث پایین آمدن کیفیت آن می‌شوند، از نظر زیبایی هم ظاهری نامناسب ایجاد می‌کنند. با تخلیه‌ی گره به کمکمته گره دراور از سطح چوب قطعاتی صاف و یک‌دست خواهیم داشت. به همین علت وجود یکمته گره دراور در هر کارگاه مرتبط با صنایع چوب لازم است و بسیاری از شاغلین در این صنعت تمایل بهخرید مته گره دراور دارند. 

انواع مته گره دراور

مته گره دراور با توجه به آلیاژی که در ساخت آن به کار رفته است به انواع مختلفی تقسیم می‌شود.مته گره دراور فولادی کم کربن،مته‌ گره دراور فولادی با کربن زیاد و مته‌ با آلیاژ کبالت سه نوع از مته‌های گره درآور هستند.

برندهای مته گره دراور

وجودمته گره دراور به دلیل کارایی زیادی که دارد در هر کارگاه مرتبط با صنایع چوب ضروری است. بنابراین طبیعی است که شاغلین در این صنعت تمایل بهخرید مته گره دراور داشته باشند. سطح نیاز بازار برای خرید وفروش مته گره دراور شرکت‌های مختلفی را به سمت تولید این نوع از مته کشانده است و از معروف‌ترین این شرکت‌ها می‌توان به سی‌ام‌تی (CMT) و فرود (Freud) اشاره کرد. تفاوتقیمت مته گره دراور در هر یک از این برندها با دیگری متفاوت است و باید قبل از خرید حتما به این نکته توجه کرد.

خرید آنلاین مته گره دراور

خرید آنلاین «مته گره دراور» برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزار برش را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.

مشاهده بیشتر