X
X

چسب دو طرفه

مشبک لیست

7 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. چسب دوطرفه سلولوزی 5 سانتی‌متری S5 مدل NANO
  اعلام قیمت و موجودی
 2. چسب دوطرفه فوم 5 سانتی‌متر S5 مدل 5cm - رنگ زرد
  اعلام قیمت و موجودی
 3. چسب دوطرفه فوم 2.5 سانتی‌متر S5 مدل 2.5cm - رنگ زرد
  اعلام قیمت و موجودی
 4. چسب دوطرفه 3 سانتی‌متری S5 مدل 3cm- رنگ قرمز
  اعلام قیمت و موجودی
 5. چسب دوطرفه 4 سانتی‌متری S5 مدل 4cm- رنگ قرمز
  اعلام قیمت و موجودی
 6. چسب دوطرفه 5 سانتی‌متری S5 مدل 5cm- رنگ قرمز
  اعلام قیمت و موجودی
 7. چسب دوطرفه 2 سانتی‌متری S5 مدل 2cm- رنگ قرمز
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

7 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

چسب دوطرفه

چسب دو طرفه نسخه پیشرفته تر از چسب نواری است. چسب دوطرفه به نوار چسبی گفته می شود که در مقابل فشار حساس بوده و توسط ماده چسبنده دو طرف آن پوشش داده شده است.این محصول منحصرا برای چسباندن دو سطح به یکدیگر به طوریکه که در محصول نهایی قابل رویت نمی باشد،توسعه داده شده است.علت اصلی استفاده از چسب دوطرفه ، ارائه محصول نهایی با کیفیت و دقت بالا می‌باشد. چسب های دو طرفه با کارایی بالا برای کاربردهای در فضای باز مناسب هستند همچنین مقاومت بسیار خوبی در برابر نور( UV )، و هر شرایط سخت آب و هوایی را دارد. در برخی موارد که  نیاز به پیوند دارند، اتصال دهنده های مکانیکی سنتی مانند میخ پرچ ، جوش ، پیچ یا چسب مایع ممکن است مناسب نباشد یا حتی به این موارد آسیب برساند اینجاست که چسبهای دو طرفه از اهمیت ویژه ای برخوردار می شوند.

انواع چسب دو طرفه

در تقسیم بندی چسب ها از نظر ضخامت، می‌توان به چسب دوطرفه نازک و چسب دوطرفه ضخیم یا بُعدی اشاره کرد. چسب‌های دوطرفه نازک بطور معمول در کارهای سبک به کار گرفته می‌شوند اما چسب های دوطرفه بُعدی که ضخامت بالاتری دارند در کارهای سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند. چسب‌های دوطرفه کاربردهای گسترده ای در محیط‌های خانگی و صنعتی دارد.در ایران چسب دوطرفه عمدتاً در صنایع کیف و کفش، ساخت قطعات الکتریکی، ساخت قطعات کامپیوتر، صنایع بهداشتی، تولید آلبوم دیجیتال، صنایع کارتن سازی، تولید لباس، ساخت اتومبیل و... کاربرد دارد. در تقسیم بندی کلی چسب دو طرفه انواع متفاوتی از لحاظ جنس وجود دارد چسب دوطرفه‌ای شفاف، موبایلی، فومی، سلولزی، شیشه‌ای و ژله‌ای نخ‌دار نمونه هایی از انواع چسب دوطرفه است.

برند‌های چسب دو طرفه

با توجه به انواع متفاوت چسب و کاربردهای گوناگون انتخاب این محصول نیازمند دقت و حساسیت زیادی است. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع چسب فعالیت دارند می توان به این موارد اشاره کرد:  ویتو (Vito)، اس (S3)و اندیکا (Endica).

انواع چسب ها مختلف در وب سایت سازوکار شامل چسب 123 ، چسب حرارتی ، چسب گرانول ، چسب قطره ای ، چسب نواری ، چسب چوب ، چسب وکیوم ، چسب سیلیکون

 

خرید آنلاین چسب دو طرفه

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از انواع چسب را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی چسب دوطرفه پهن و انواع محصولات چسب دو طرفه بی رنگ می‌توانید پیش از خرید جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. همچنین قیمت چسب دوطرفه و انواع آن را مشاهده نمایید.

مشاهده بیشتر