X
X

توپی پروفیل

23 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • توپی مولتی پروفیل دامار مدل DM0720
   ‎13,330,000 تومان
   • توپی پروفیل دامار مدل DMPC40109D150d35H32*32Z3
    ‎4,690,000 تومان

   23 آیتم

   صفحه
   در هر صفحه
   تنظیم بصورت صعودی

   توپی پروفیل

   توپی پروفیل که در بازار با نام توپی فرم نیز شناخته می‌شود، یکی از مهمترین ابزارآلات برشی است که روی دستگاه فرز زمینی یا میزی نصب می‌گردد. بدون شک دستگاه فرز زمینی یکی از مهمترین دستگاه‌های مورد استفاده در صنعت نجاری است. اجرا و انجام هرکاری در فرزهای زمینی توسط توپی‌ها صورت می‌گیرد. در واقع این توپی‌ها هستند که کاربردی بودن فرز زمینی را موجب می‌شوند. توپی‌های فرز زمینی انواع مختلفی دارند و توپی پروفیل یکی از آن‌هاست. برای طرح اندازی روی قطعات چوبی در ابعاد بزرگ نمی‌توان از تیغه‌ها و یا دستگاه اورفرز استفاده کرد.
   لذا برای انجام این کار توپی‌های پروفیل یا توپی‌های فرم مورد استفاده قرار می‌گیرند. توپی‌های پروفیل از جنس آلیاژ فولاد ساخته می‌شوند و بسیار مستحکم هستند. تیغه‌هایی که روی این توپی‌ها قرار دارند از جنس TCT(تنگستن کارباید) ساخته می‌شوند و در اغلب موارد قابلیت تعویض ندارند. تیغه‌هایی که از جنس تنگستن کارباید ساخته می‌شوند، برای ام دی اف، نئوپان و دیگر فرآورده‌های چوبی به کار گرفته می‌شوند. مهمترین نکته در حفظ و نگهداری توپی‌های پروفیل این است که از برخورد تیغه‌ها با یکدیگر به صورت جدی جلوگیری کنید.

   انواع توپی پروفیل

   توپی‌های پروفیل در ابعاد و با شکل‌های گوناگونی ساخته می‌شوند. این توپی‌ها برای ایجاد طرح‌های منحنی و یا طرح‌های خاص روی انواع چوب و فرآورده‌های چوبی کاربرد دارند. شکل تیغه‌های توپی پروفیل به صورت یک انحنای پله‌ای است. اگر بخواهیم انواع توپی پروفیل را شرح دهیم، می‌توانیم بگوییم که تمامی این توپی‌ها برای ایجاد فرم و انحنا روی چوب کاربرد دارند و از نظر کاربردی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. با این حال توپی‌های پروفیل می‌توانند در شکل تیغه‌ها، ابعاد و اندازه توپی و سایز شفت توپی با یکدیگر متفاوت باشند.

   بهترین برندهای توپی پروفیل

   برندهای مختلفی هستند که در زمینه تهیه و تولید توپی‌های پروفیل فعالیت می‌کنند. بهترین و مهمترین برندهای توپی پروفیل، برندهای دامار و فارکو هستند. از میان این برندها، برند دامار محصولاتی تولید می‌کند که از بالاترین سطح کیفیت برخوردارند. این برند توپی‌های پروفیل خود را با بهترین جنس و بالاترین استاندارد ارائه می‌دهد. بنابراین انتخاب مناسبی برای خرید توپی پروفیل است.

   خرید توپی پروفیل

   مهمترین مواردی که هنگام خرید توپی پروفیل باید به آن توجه کنید، جنس تیغه‌های توپی و سایز شفت آن هستند. این دو نقش تاثیرگذاری در تعیین نوع متریالی که می‌خواهید برش دهید، دارند. هنگام خرید توپی پروفیل باید دقت داشته باشید که آن را برای چه متریالی می‌خواهید استفاده کنید. شما می‌توانید به صورت حضوری و آنلاین توپی پروفیل مورد نظر خود را خریداری نمایید. در حال حاضر فروشگاه اینترنتی سازوکار طیف وسیعی از انواع توپی پروفیل را از برند دامار و با قیمت مناسب ارائه می‌دهد.

   قیمت توپی پروفیل

   قیمت توپی پروفیل به پارامترهای مختلفی مانند جنس توپی، جنس تیغه و تعداد آن‌ها، سایز شفت و ابعاد توپی، بستگی دارد. بنابراین هنگام خرید توپی پروفیل باید به این موارد دقت کافی داشته باشید. انواع توپی پروفیل را به راحتی می‌توانید از سایت فروشگاهی سازوکار تهیه کنید. اگر می‌خواهید از قیمت انواع توپی پروفیل به صورت دقیق اطلاع داشته باشید، کافی است با کارشناسان فروش ابزار برشی سازوکار ارتباط برقرار نمایید.
    
   مشاهده بیشتر