X
X

توپی چندکاره

مشبک لیست

29 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. توپی چند منظوره فرود مدل T199M GB3
  اعلام قیمت و موجودی
 2. توپی چند کاره سی ام تی مدل 692.100.35
  اعلام قیمت و موجودی
 3. کیت توپی چند کاره قطر 100 میلی‌ متر سی ام تی مدل 692.013.03
  اعلام قیمت و موجودی
 4. توپی چند کاره فرود مدل CS28MAFE2-F03FA01114-000
  اعلام قیمت و موجودی
 5. تیغه توپی چند کاره سی ام تی مدل 690.081
  اعلام قیمت و موجودی
 6. توپی چند منظوره فرود مدل T198M FC3
  اعلام قیمت و موجودی
 7. توپی چند منظوره فرود مدل T198M GB3
  اعلام قیمت و موجودی
 8. تیغه توپی چندکاره سی ام تی مدل 690.020
  اعلام قیمت و موجودی
 9. تیغه توپی چند کاره سی ام تی مدل 690.064
  اعلام قیمت و موجودی
 10. تیغه توپی چند کاره سی ام تی مدل 690.080
  اعلام قیمت و موجودی
 11. کیت توپی چند کاره قطر 100 میلی‌ متر سی ام تی مدل 692.013.07
  اعلام قیمت و موجودی
 12. توپی چند کاره فرود مدل CS28MA FE2
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

29 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

توپی چند کاره

یکی از انواع توپی‌های فرز نجاری توپی چند کاره است که بسیار پرکاربرد بوده و می‌توان تیغه‌های متنوعی را بر روی آن نصب کرد. این ابزار برشی به شکل دو پر طراحی شده و به علت برخورداری از قابلیت نصب انواع مدل‌های تیغه توپی بر روی آن توپی چند کاره نام گرفته است. از این توپی می‌توان برای برش‌های فرم‌دهی، شیار، اتصال، پرداخت و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد. توپی چند کاره از ابزارآلات برشی اقتصادی و مقرون به صرفه بوده و برای کسانی که به دنبال کاهش هزینه هستند بسیار مناسب است.

انواع توپی چند کاره

توپی‌ها در کل به دو دسته الماسه و تیغه قابل تعویض تقسیم می‌شود و توپی چند کاره از خانواده تیغچه قابل تعویض است. این توپی کاربردهای مختلفی دارد و با توجه به نوع تیغه نصب شده بر روی آن برش‌های متفاوتی را روی قطعه کار ایجاد می‌کند. جنس تیغه‌های توپی غالبا از فولاد تندبر یا کارباید ساخته شده است.

برترین برندهای توپی فرز چند کاره

توپی چند کاره در برندهای مختلفی در بازار موجود است و می‌توان هم به صورت تک و هم عمده از فروشگاه‌های ابزارآلات تهیه کرد. کمپانی‌های زیادی در داخل و خارج از کشور انواع توپی چند کاره تولید و به بازار عرضه می‌کنند. پرطرفدارترین برندهای تولیدکننده این نوع توپی شامل برند سی ام تی (CMT)، دامار (DAMAR)، فرود (FREUD) و دامار پلاس است. قیمت توپی چند کاره مانند بسیاری از تیغه‌های دیگر بسته به نوع برند و جنس الماسه  متفاوت است.

خرید توپی چند کاره

ابزارآلات برشی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل انتخاب درست و خرید این نوع محصولات با قیمت و کیفیت مناسب ممکن است برای خریداران کمی چالش برانگیز باشد. فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از فروشگاه‌های آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات است که با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. در این فروشگاه انواع توپی چند کاره از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

سوالات رایج درباره توپی چندکاره

آیا تیغه‌های توپی فرز نجاری به تنظیم نیاز دارد؟

توپی از جمله ابزارآلاتی است که برای دقت و ظرافت بیشتر کار به مراقبت و تنظیمات نیاز دارد. تنظیم تیغه‌های توپی کار پیچیده‌ای بوده و به دقت بالایی نیاز دارد. تیغه‌های توپی از جنس بادوام کارباید ساخته شده است و به همین دلیل امکان شکستن آن وجود ندارد؛ اما در صورت ایجاد شکستگی باید تیغه را تیز کرده یا بچرخانید.