X
X

میز اره

مشبک لیست

8 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • پایه غلتک دار فارسی بر فمی مدل FE360MULTY
   ‎17,900,000 تومان
   • ميز فارسی بر شپخ مدل 5907103900 - UMF1600
    ‎4,900,000 تومان
   • ميز اره فارسی بر شپخ مدل 5907107900 - UMF1550
    اعلام قیمت و موجودی
   • ميز فارسی بر شپخ مدل 5907102900 - UMF2000
    اعلام قیمت و موجودی
   • میز اره میزی بوش مدل GTA 60 W
    اعلام قیمت و موجودی
   • ميز اره فارسی بربوش مدل GTA 2600
    اعلام قیمت و موجودی
   • ميز اره فارسی بربوش مدل GTA 2500 W
    اعلام قیمت و موجودی
   • میز اره میزی بوش مدل GTA 600
    اعلام قیمت و موجودی
   مشبک لیست

   8 آیتم ها

   در هر صفحه
   تنظیم بصورت صعودی

   میز اره

   میز اره از کاربردی‌ترین وسایلی است که در صنعت نجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. در کارگاه‌های نجاری انواع اره برای ایجاد برش‌های مختلف در قطعات چوب کاربرد دارند. برای استفاده درست و راحت از این اره‌ها، وجود یک میز الزامی است تا نتیجه‌ای مطلوب حاصل شود. به عنوان مثال فارسی بر ثابت بهتر است روی میز نصب شود تا به این ترتیب امکان ایجاد برش‌های دقیق فراهم گردد.

   میز اره یک وسیله نجاری ساده با کاربردهای بسیار مفید است. همانطور که از نام این وسیله پیداست، اجزای اصلی آن شامل یک میز است که بر روی پایه‌هایی استوار شده است. هدف از کار با این محصول برش تکه های چوب به اشکال و اندازه‌های دقیق و صحیح است. وجود یک میز اره تقریباً در هر مغازه نجاری اهمیت بالایی دارد.

   نکته‌ی بسیار مهم و حائز اهمیت آگاهی به تفاوت میان میز اره با اره میزی است. میز اره یک وسیله نجاری و فاقد هر نوع موتور و تیغه است. در حالی که اره میزی نوعی دستگاه برشی برای ایجاد برش‌های گوناگون در قطعات چوب است. سه دسته اصلی اره رومیزی وجود دارد. اره‌های قابل حمل کوچک و ارزان که برای کارهای برش کوچک استفاده شوند. اره میزی پیمانکاری در اکثر مغازه‎‌های نجاری یافت می شود و رایج ترین نوع آن است. اره‌ میزی‌های بزرگ که بیشترین قدرت موتور و بزرگترین سطح کار را فراهم می‌کنند و  بسیار دقیق گران هستند

   تعداد زیادی از ابزارآلات برقی و شارژی را می‌توان روی میز اره نصب کرد تا عملیات برش کاری در بهترین حالت انجام شود.

   انواع میز اره

   به طور کلی میز اره‌ها انواع خاصی ندارند زیرا تمامی این ابزارها به صورت مشابه یک کاربرد دارند. میز اره‌ها به کار گرفته می‌شوند تا با نصب اره‌ها مختلف مانند فارسی بر روی آن‌ها، نتیجه برش کاری مطلوب و دقیق باشد.

   بهترین برندهای میز اره

   از بهترین برندهای میز اره می‌توانیم به برندهای شپخ، بوش و رونیکس اشاره نماییم. این برندها با تکیه بر دانش تخصصی مهندسان و با بهره گیری از اصول استاندارد روز دنیا، در تلاش‌اند تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب، میز اره‌هایی با کیفیت و با قابلیت‌های بالا تولید نمایند.

   خرید میز اره

   برای خرید میز اره، سایت سازوکار مرجعی مناسبی برای شماست. در سازوکار انواع میز اره در ابعاد و با قابلیت‌های گوناگون قرار داده شده‌اند تا مشتریان بتوانند انتخابی درخور و مناسب داشته باشند.

   قیمت میز اره

   قیمت میز اره به کاربردها، ابعاد و برند آن به صورت مستقیم بستگی دارد. بدون شک هرچه برند یک میز اره اعتبار بیشتری داشته باشد، قیمت آن نیز بالاتر است؛ با این حال جهت کسب اطلاع از قیمت دقیق هر میز اره می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت سازوکار ارتباط برقرار نمایید.

   موارد کاربرد میز اره

   میز اره‌ها وسایلی کاربردی در صنعت نجاری هستند که برای نصب اره‌های برشی مانند فارسی بر کاربرد دارند. تمامی دستگاه‌های میز اره‌ها اغلب از جنس استیل سبک ساخته می‌شوند تا بتوان به صورت آسان آن‌ها را جابه‌جا کرد. این میز اره‌ها مجهز به پایه قفل‌کن قابل تنظیم هستند که راحتی بیشتری برای کاربر فراهم می‌کند.طراحی جمع‌و‌جور و فشـرده امکان حمل و نقل آسـان و انبـار این وس را به راحتـی فراهم کرده است. برای این میز اره‌ها براکت‌های نصب تعبیه شده‌اند که امکان نصب ایمـن و آسـان فارسـی ‌بر روی میـز را فراهم می‌کنند. پایه‌های این میزها با استقامت بالا و قابلیت تاشوندگی دارند.

   مشاهده بیشتر