X
X

مته جاشیشه

مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. مته جاشیشه دامار مدل DM030636
  اعلام قیمت و موجودی
 2. مته جا شیشه دامار مدل DM030803
  اعلام قیمت و موجودی
 3. مته جاشیشه قطر 8 میلی‌متر سی ام تی مدل 916.080.11
  اعلام قیمت و موجودی
 4. مته جاشیشه قطر 6 فرود مدل RB26-10006P
  اعلام قیمت و موجودی
 5. مته جاشیشه دامار مدل DM031274
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

مته جاشیشه

مته جاشیشه یکی دیگر از انواع مته‌های صنعتی است که از آن برای سوراخ کردن سطوح مختلف استفاده می‌شود. اگر بخواهیم به طور دقیق‌تر بگوییممته جاشیشه برای سوراخ کردن چوب به منظور ایجاد درها، پانل‌ها و پنجره‌ها استفاده می‌شود. نوکمته جاشیشه کار سوراخ‌کاری را انجام می‌دهد و پهلوی آن در سطوح شیار ایجاد می‌کند. مدل خاص کاربری این ابزار باعث شده است که بسیاری از کارگاه‌های چوب‌بری، کابینت‌سازی، مبلمان‌سازی و بسیاری مشاغل دیگر مایل بهخرید مته جاشیشه باشند.

انواع مته جاشیشه

مته جاشیشه را بر اساس جنس و موادی که در ساخت آن به کار رفته است می‌توان به چند دسته تقسیم کرد. برخی از این مته‌ها از جنس فولاد هستند و برخی دیگر از جنس تنگستن یا فولاد کربنی ساخته شده‌اند و هر یک از این مته‌ها کارایی خاص خود را دارند. به عنوان مثال ازمته جاشیشه تنگستنی برای برش چوب‌های سخت و خشن استفاده می‌کنند.

برندهای مته جاشیشه

سوراخ‌کاری دقیقی که توسطمته جاشیشه انجام می‌شود این محصول را به یک وسیله کاربردی در صنایع مختلف تبدیل کرده است. بنابراین طبیعی است که خرید وفروش مته جاشیشه در بازار رونق داشته باشد. در این میان شرکت‌های مختلفی نسبت به تولیدمته جاشیشه اقدام کرده‌اند که برخی از معروف‌ترین آن‌ها با نام‌های دامر (Damar)، بوش (Bosch)، رونیکس (Ronix) شناخته می‌شوند. نباید فراموش کرد که به دلایل مختلف فنیقیمت مته جاشیشه هر یک از برندها با یکدیگر تفاوت دارد.

خرید آنلاین مته جاشیشه

خرید آنلاین «مته جاشیشه» برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزار برش را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.