شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
X
X

ابزار دستی باغبانی

مشبک لیست

46 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. اره شاخه بر شارژی بوش مدل Advanced Cut
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
 2. قیچی باغبانی مدل SLIDY رونیکس مدل RH-3109
  اعلام قیمت و موجودی
 3. چاقو باغبانی سرکج اینکو مدل INGCO-HPK81801
  اعلام قیمت و موجودی
 4. قیچی شاخه زن دسته تلسکوپی 90 سانت رونیکس مدل RH-3120
  اعلام قیمت و موجودی
 5. قیچی باغبانی SHARP رونیکس مدل RH-3108
  اعلام قیمت و موجودی
 6. قیچی باغبانی اینکو مدل INGCO-HPS0601
  اعلام قیمت و موجودی
 7. قیچی شاخه زن رونیکس مدل RH-3122
  اعلام قیمت و موجودی
 8. قیچی باغبانی نووا مدل NTS-2311 سوپر
  اعلام قیمت و موجودی
 9. اره باغبانی تاشو 21 سانتی متری نووا مدل NTS 2321
  اعلام قیمت و موجودی
 10. قیچی هرس باغبانی اینکو مدل INGCO-HLTS7608
  اعلام قیمت و موجودی
 11. قیچی شاخه زن دسته تلسکوپی نووا مدل NTP 2372
  اعلام قیمت و موجودی
 12. قیچی باغبانی شارژی هیوندای مدل HP3018
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

46 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

ابزار دستی باغبانی

باغبانی و رسیدگی به گل‌ها، درختان و گیاهان یکی از بهترین سرگرمی‌های دنیاست. یک باغ یا باغچه‌ بدون استفاده از ابزار دستی باغبانی، به زیبایی نمی‌رسد.

ابزارهای باغبانی در طول سال‌های گذشته پیشرفت زیادی کرده‌اند و هر ساله ابزارهای جدیدتری نیز وارد بازار می‌شوند. داشتن ابزارهای مختلف باغبانی به شما کمک می‌کند تا باغ یا باغچه‌ی خود را در فواصل زمانی مختلف، مرتب کنید. استفاده از ابزار مناسب کمک می‌کند تا کارها را سریع‌تر و اصولی انجام دهید. ابزار دستی باغبانی دامنه وسیعی از ابزارآلات را شامل می‌شود.

برای استفاده از این ابزار به نیروی محرکه‌ی دست کاربر نیاز است. ابزارآلات دستی باغبانی در ابعاد و با کارایی‌های متفاوتی تولید می‌شوند.

انواع ابزار دستی باغبانی

تنوع ابزار دستی باغبانی بسیار گسترده است و مهمترین گروه‌های ابزارآلات باغبانی به شرح زیر هستند:

قیچی باغبانی

در بازار چندین نوع قیچی باغبانی وجود دارد و هر کدام از آن‌ها برای انجام یک کار به خصوص مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال قیچی باغبانی شمشاد زن، نوعی قیچی است که برای مرتب کردن و یا کوتاه کردن پرچین‌ها استفاده می‌شود.

همچنین قیچی چمن زن به صورت ویژه برای کوتاه کردن چمن‌ها کاربرد دارد. قیچی هرس باغبانی نوعی دیگر از قیچی‌های باغبانی است که برای هرس کردن شاخه‌ها از آن استفاده می‌شود. با استفاده از قیچی میوه چین نیز می‌توان میوه‌های درختان را از شاخه‌ها چید.

اره باغبانی

اره‌های باغبانی دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام از آن‌ها کاربرد مخصوص خود را دارند. به عنوان مثال اره باغبانی ساده برای بریدن شاخه‌ها کاربرد دارد.

ابزارآلات کشاورزی

ابزارآلات کشاورزی مانند بیلچه، چنگال کشاورزی، بیل، چاقو باغبانی، داس و ... از جمله ابزار دستی باغبانی به حساب می‌آیند. این ابزارآلات برای انجام عملیات مختلف باغبانی و یا کشاورزی مانند شخم زدن، کاشت بذر و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بهترین برندهای ابزار دستی باغبانی

از آنجا که از ابزار دستی باغبانی سال‌ها استفاده می‌شود، الزامی است این ابزار را با برندهای معتبر تهیه کنید تا در طولانی مدت برای شما کارایی داشته باشند.

برندهایی مانند رونیکس و اینکو، بهترین برندهای ابزار دستی باغبانی در بازار ایران هستند. برند رونیکس یکه تاز ابزار دستی باغبانی است.

این برند معتبر با استفاده از بهترین مواد اولیه، در تلاش است تا ابزارآلاتی باکیفیت و با طول عمر بالا تولید نماید. به همین دلیل سهم زیادی از بازار ابزارآلات باغبانی در اختیار رونیکس قرار دارد.

خرید ابزار دستی باغبانی

برای خرید ابزار دستی باغبانی در گام اول باید بدانید ابزار را برای چه چیزی می‌خواهید. از آنجا که تنوع ابزارآلات باغبانی بالاست، باید ابزاری را انتخاب کنید که به صورت تخصصی برای آن کار ساخته شده است.

به عنوان مثال اگر می‌خواهید شاخه‌های درختان را هرس کنید بهتر است از یک قیچی شاخه زن باغبانی استفاده نمایید تا یک قیچی باغبانی معمولی. علاوه بر این توجه داشته باشید که ابزار خریداری شده از یک برند صاحب نام باشد.

قیمت ابزار دستی باغبانی

قیمت ابزارآلات دستی باغبانی نسبت به ابزارآلات برقی و شارژی ، بسیار کمتر است. در طرف مقابل برای کار با ابزار دستی نیاز به نیروی زیادی از طرف کاربر است. قیمت ابزار دستی باغبانی به عوامل مختلفی مانند نوع ابزار و برند آن بستگی دارد.