شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
X
X

گریس پمپ بادی

مشبک لیست

9 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. گریس پمپ 30 لیتری کرون مدل CT38098
  اعلام قیمت و موجودی
 2. گریس پمپ 45 لیتری کرون مدل CT38099
  اعلام قیمت و موجودی
 3. گریس پمپ دستی بادی دامار مدل DM4106-5
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
 4. گریس پمپ بادی دامار مدل DM4106
  اعلام قیمت و موجودی
 5. گریس پمپ دستی نووا مدل NTG-2211
  اعلام قیمت و موجودی
 6. گریس پمپ 12 لیتری کرون مدل CT38097
  اعلام قیمت و موجودی
 7. گریس پمپ بادی 12 لیتری استرانگ مدل STG6012
  اعلام قیمت و موجودی
 8. گریس پمپ بادی 20 لیتری استرانگ مدل STG6020
  اعلام قیمت و موجودی
 9. گریس پمپ بادی 35 لیتری استرانگ مدل STG6035
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

9 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

گریس پمپ بادی

گریس پمپ ابزاری برای تزریق گریس بافشار و مقدار زیاد به دستگاه های دیگر است. این دستگاه در مدل های برقی، شارژی، بادی و دستی توسط کمپانی ها تولید می‌شود. برخی دستگاه ها و ماشین آلات برای کار نیاز به گریس داشته تا بتواند روان تر و بهتر کار کنند. با استفاده از گریس پمپ به دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی و نیمه صنعتی گریس تزریق می‌کنند تا در روند کار اختلالی ایجاد نشده و به دستگاه فشار زیادی وارد نشود. این ابزر از نظر حجم مخزن تنوع زیادی داشته چرا که ابزاری که برای یک کارگاه کوچک مورد نیاز بوده با ابزاری که در یک کارخانه بزرگ قابل استفاده است از نظر حجم مخزن متفاوت است. از این ابزار می‌توان در کارگاه های کوچک تا کارخانه های بزرگ استفاده کرد؛ اما باید توجه داشت که ابزار مناسب با محیط کار و مقدار گریس کاری انتخاب شود. این ابزار برای روان کاری دستگاه ها بوده تا طول عمر آنها را بیشتر کند.

 گریس پمپ

گریس پمپ ها از نظر مخزن گریس با هم متفاوت بوده و باید ابزار را مناسب با نوع کار و حجم گریس کاری انتخاب کرد. ابزارهای تولید شده در بازار از مخزن هایی با حجم 5/0 کیلوگرم تا 60 کیلوگرم وحتی بیشتر وجود داشته که از نظر ابعاد و وزن دستگاه با یک دیگر متفاوت هستند. ابزارهایی که دارای مخزن بزرگ بوده مجهز به چرخ شده تا کاربر بتواند راحت تر آن را در محیط کار جا به جا کند.

گریس پمپ برقی

این دستگاه با استفاده از منبع برق نیروی خود را تامین می‌کند. این دستگاه با استفاده از موتور برقی خود گریس را در حجم و فشار زیاد در دستگاه مورد نظر پمپ می‌کند. این ابزار مناسب برای محیط هایی بوده که در آن برق شهری وجود داشته باشد.

گریس پمپ شارژی

گریس پمپ شارژی با استفاده از باتری انرژی مورد نیاز خود را برای پمپاژ گریس استفاده می‌کند. گرس پمپ شارژی مناسب برای کارهای بیرون کارگاهی بوده و با استفاده از این ابزار می‌توان در هر محیط کاری گریس کاری کرد.

 گریس پمپ بادی

گریس پمپ بادی با استفاده از هوای پرفشار، گریس را با فشار بالا و در حجم بالا می‌تواند پمپ کند. این ابزار برای تامین هوا با فشار بالا نیازمند یک کمپرسور بوده که هوا را به طور مداوم تامین کند تا در زمان پمپ گریس اختلالی ایجاد نشود.

گریس پمپ دستی

گریس پمپ دستی همانطور که از نام محصول مشخص بوده کاربر با استفاده از اهرم دستگاه می‌تواند گریس را داخل دستگاه وارد کند. باید توجه داشت که گریس پمپ دستی از فشار و مقدار کمتری برای تزریق گریس برخوردار است چرا که این کار توسط کاربر انجام شده و به نیرو و قدرت کاربر بستگی دارد. این ابزار به واسطه دستی بودن مناسب برای کارگاه های کوچکی بوده که در آن تعداد دستگاه برای گریس کاری کم است.