X
X

گریس پمپ بادی

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

گریس پمپ بادی

گریس پمپ ابزاری برای تزریق گریس بافشار و مقدار زیاد به دستگاه‌های دیگر است. این دستگاه در مدل های برقی، شارژی، بادی و دستی توسط کمپانی ها تولید می‌شود. برخی دستگاه‌ها و ماشین‌آلات برای کار نیاز به گریس دارند تا بتواند روان‌تر و بهتر کار کنند. با استفاده از گریس پمپ به دستگاه‌ها و ماشین‌آلات صنعتی و نیمه صنعتی گریس تزریق می‌کنند تا در روند کار اختلالی ایجاد نشده و به دستگاه فشار زیادی وارد نشود. این ابزار از نظر حجم مخزن تنوع زیادی داشته چرا که ابزاری که برای یک کارگاه کوچک مورد نیاز بوده با ابزاری که در یک کارخانه بزرگ قابل استفاده است از نظر حجم مخزن متفاوت است. از این ابزار می‌توان در کارگاه های کوچک تا کارخانه های بزرگ استفاده کرد؛ اما باید توجه داشت که ابزار مناسب با محیط کار و مقدار گریس کاری انتخاب شود. این ابزار برای روان کاری دستگاه‌ها است تا طول عمر آنها را بیشتر کند. 

انواع گریس پمپ

گریس پمپ ها از نظر مخزن گریس با هم متفاوت بوده و باید ابزار را مناسب با نوع کار و حجم گریس کاری انتخاب کرد. ابزارهای تولید شده در بازار از مخزن هایی با حجم 5/0 کیلوگرم تا 60 کیلوگرم وحتی بیشتر وجود داشته که از نظر ابعاد و وزن دستگاه با یکدیگر متفاوت هستند. ابزارهایی که دارای مخزن بزرگ بوده مجهز به چرخ شده تا کاربر بتواند راحت تر آن را در محیط کار جا به جا کند.

گریس پمپ برقی

این دستگاه با استفاده از منبع برق نیروی خود را تامین می‌کند. گریس پمپ برقی با استفاده از موتور برقی خود گریس را در حجم و فشار زیاد در دستگاه مورد نظر پمپ می‌کند. این ابزار مناسب برای محیط‌هایی است که در آن برق شهری وجود داشته باشد.

گریس پمپ شارژی

گریس پمپ شارژی با استفاده از باتری انرژی مورد نیاز خود را برای پمپاژ گریس استفاده می‌کند. گرس پمپ شارژی مناسب برای کارهای بیرون کارگاهی بوده و با استفاده از این ابزار می‌توان در هر محیط کاری گریس کاری کرد.

 گریس پمپ بادی

گریس پمپ بادی با استفاده از هوای پرفشار، گریس را با فشار بالا و در حجم بالا می‌تواند پمپ کند. این ابزار برای تامین هوا با فشار بالا نیازمند یک کمپرسور بوده که هوا را به طور مداوم تامین کند تا در زمان پمپ گریس اختلالی ایجاد نشود.

گریس پمپ دستی

گریس پمپ دستی همانطور که از نام محصول مشخص بوده کاربر با استفاده از اهرم دستگاه می‌تواند گریس را داخل دستگاه وارد کند. باید توجه داشت که گریس پمپ دستی از فشار و مقدار کمتری برای تزریق گریس برخوردار است چرا که این کار توسط کاربر انجام شده و به نیرو و قدرت کاربر بستگی دارد. این ابزار به واسطه دستی بودن مناسب برای کارگاه های کوچکی بوده که در آن تعداد دستگاه برای گریس کاری کم است.

بهترین برندهای گریس پمپ بادی

کمپانی‌ها و شرکت‌های مختلفی در بازار وجود دارند که انواع ابزارآلات بادی را به مشتریان عرضه می‌کنند. در این میان برخی از برندها با علت تولید ابزارآلات حرفه‌ای و با کیفیت از شهرت بیشتری برخوردارند. در بازار ایران، برندهای کرون، دامار، نووا و استرانگ به عنوان بهترین برندهای گریس پمپ بادی شناخته می‌شوند.

خرید گریس پمپ بادی

برای خرید گریس پمپ بادی می‌توانید به دو روش حضوری و آنلاین اقدام نمایید. برای خرید آنلاین گریس پمپ بادی می‌توانید از فروشگاه‌های اینترنتی ارائه دهنده ابزارآلات بادی خرید خود را انجام دهید. فروشگاه اینترنتی سازوکار ارائه دهنده انواع ابزارآلات بادی از بهترین برندهاست. در سازوکار می‌توانید انواع گریس پمپ بادی را با حجم‌ مخزن‌های گوناگون یافت نمایید. قبل از خرید گریس پمپ بادی به حجم مخزن دستگاه توجه داشته باشید.

قیمت گریس پمپ بادی

قیمت گریس پمپ بادی به فاکتورهای مختلفی مانند حجم مخزن دستگاه و برند آن بستگی دارد. با این حال شما می‌توانید متناسب با نیازی که دارید یک گریس پمپ قیمت مناسب را انتخاب نمایید. در صورتی که به اطلاعات دقیق در رابطه با هر مدل گریس پمپ نیاز دارید، کافی است با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.

مشاهده بیشتر