X
X

دستگاه سنباده زن

مشبک لیست

19 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • دستگاه سنباده استوانه ای عمودی و افقی شپخ مدل OSM600
   ‎12,500,000 تومان
   • دستگاه سنباده استوانه ای عمودی شپخ مدل OSM100
    ‎9,900,000 تومان
    • دستگاه سنباده دوکاره نواری و گرد 370 وات فمی مدل FEBD31-462
     ‎8,900,000 تومان
     • دستگاه سنباده نواری و گرد 370 وات شپخ مدل 5903306901 - BTS900
      ‎11,750,000 تومان
     • سنباده گرد لرزان 125 میلی متر بوش مدل GEX 125-1 AE
      اعلام قیمت و موجودی
     • دستگاه سنباده برقی دسته تلسکوپی شپخ مدل 5903804901 - DS920
      اعلام قیمت و موجودی
     • دستگاه سنباده نواری و گرد 370 وات شپخ مدل 4903302901 - BTS800
      اعلام قیمت و موجودی
     • دستگاه سنباده نواری و گرد 250 وات شپخ مدل 4903304901 - BTS700
      اعلام قیمت و موجودی
     • دستگاه سنباده برقی دسته تلسکوپی شپخ مدل 5903805901 - DS930
      اعلام قیمت و موجودی
     • سنباده لرزان 10000 دور دامار مدل DM-7042
      اعلام قیمت و موجودی
     • سنگ رومیزی و سنباه نواری 370 وات شپخ مدل 4903303901 - BGS700
      اعلام قیمت و موجودی
     • سنباده لرزان 10000 دور وکیوم دار دامار مدل DM7042V
      اعلام قیمت و موجودی
     مشبک لیست

     19 آیتم

     صفحه
     در هر صفحه
     تنظیم بصورت صعودی

      سنباده برقی 

     یکی از مراحل اصلی تولید و ساخت ابزار و سازه های چوبی ، مرحله پرداخت و سنباده زنی است. مرحله سنباده زدن برای آماده سازی سطح و قسمتهای منفی یا بیرون زده چوب و آماده سازی برای مرحله پوشش یا رنگ آمیزی در نظر گرفته می شود.

     سنباده برقی یک وسیله الکتریکی است که برای پرداخت و صاف کردن انواع سازه های چوبی مانند کابینت ، در و پنجره ، میز و صندلی چوبی و موارد دیگر استفاده می شود.استفاده از کاغذ سنباده یکی از متداول ترین و موثرترین روش ها برای پرداخت چوب و دستیابی به یک سطح صاف و صیقلی است.

     با دستگاهسنباده برقی ما یک ابزار چوبی قدیمی را احیا می کنیم یا یک سطح خشن و کرکی را به یک سطح صاف و آماده برای رنگ تبدیل می کنیم.

     انواع دستگاه سنباده برقی

     ما در این بخش به معرفی انواع دستگاه سنباده زن پرداخته ایم 

     مدل تسمه ای

     دستگاه های سمباده زن تسمه ای که اهل فن اغلب آن ها را سنباده زن های تانکی نیز خطاب می کنند، یکی از بهترین مدل ها برای صاف و پاکسازی نمودن انواع سطوح چوبی مسطح و تخت است.

     این نوع از سنباده های برقی دارای یک موتور در قسمت پُشتی خود هستند و بطور کلی در دو سایز کوچک و بزرگ نیز در بازار موجود می باشند که قدرت مدل های بزرگتر آن ها قطعا بیشتر و مدل های کوچکتر نیز از قابلیت کنترل بهتری برخوردار هستند.

     مدل مشتی

     نوع دیگری از دستگاه های سنباده زنی که از قدرت به مراتب کمتری نسبت به مدل های تسمه ای برخوردار هستند، مدل های مشتی است که بصورت کاملا جمع و جور طراحی و ساخته می شوند و می توان حتی با یکدست نیز از آنان استفاده نمود.

     قدرت سمباده زن مشتی این قبیل از دستگاه ها بیشتر به درد سطوح نرم و یا از قبل سنباده زده شده می خورد و نباید از آن ها برای انجام فرآیندهای کارگاهی سنگین استفاده نمود. ناگفته نماند پد سنباده ای این مدل از دستگاه ها بصورت مربعی است.

     مدل گرد لرزان

      سنباده گرد و لرزان دقیقا مشابه همان مدل مشتی است با این تفاوت جرئی که در سنباده زن های مشتی پد مخصوص سنباده بصورت مربع شکل است و در مدل های گرد و لرزان این پدها به شکل دایره ای و یا مدور طراحی شده اند و به همین خطر می توان از آن ها در حالت های بیشتری جهت صاف و پاکسازی کردن سطوح از هر نوع برآمدگی و خراشیدگی استفاده نمود.

     قیمت سنباده برقی

     تمام محصولات موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب‌ ترین قیمت هستند، قیمت دستگاه سنباده زن برقی مانند دیگر محصولات مناسب است. 

     خرید سنباده زن برقی

     برای خرید و سفارش انواع محصولات و ابزار‌ها بهتر است به نوع فعالیت و کار خود توجه کنید و براساس نیازتان وسیله و ابزار موردنظر خود را تهیه کنید. برای خرید دستگاه سنباده زن باید نکات مختلفی اعم از زبری سنباده , نوع دستگاه سمباده زنی, جنس قطعه کار دقت زیادی به عمل آوریم. برای خرید اینترنتی سنباده همچنین انواع محصولات ابزارآلات برقی و شارژی می توانید پیش از سفارش جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید.

     برند‌های سنباده برقی

     فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع سنباده را معرفی کرده است. فروش سنباده با توجه به ابعاد و نوع کارایی متفاوت است. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید سنباده فعالیت دارند می توان به بوش، رونیکس و فمی اشاره کرد.