X
X

نگه دارنده حوله

مشبک لیست

25 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. نگه دارنده دستمال توالت فانتونی مدل S002
  اعلام قیمت و موجودی
 2. نگه دارنده حوله فانتونی مدل S003
  اعلام قیمت و موجودی
 3. نگه دارنده حوله فانتونی مدل S054
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
 4. نگه دارنده دستمال توالت فانتونی مدل S023
  اعلام قیمت و موجودی
 5. نگه دارنده حوله برای حمام فانتونی مدل S001
  اعلام قیمت و موجودی
 6. نگه دارنده حوله فانتونی مدل S004
  اعلام قیمت و موجودی
 7. نگه دارنده دستمال توالت فانتونی مدل S022
  اعلام قیمت و موجودی
 8. نگه دارنده دستمال توالت فانتونی مدل S052
  امتیاز:
  100%
  اعلام قیمت و موجودی
 9. نگه دارنده حوله فانتونی مدل S024
  اعلام قیمت و موجودی
 10. نگه دارنده دستمال توالت فانتونی مدل S053
  اعلام قیمت و موجودی
 11. نگه دارنده حوله برای حمام فانتونی مدل S031
  اعلام قیمت و موجودی
 12. نگه دارنده دستمال توالت فانتونی مدل S032
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

25 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

نگهدارنده حوله و دستمال

دستمال کاغذی یکی از وسایل بهداشتی بسیار پرمصرف و پرکاربرد است. این وسیله با دیزاین‌ و طراحی‌های گوناگون تهیه و بسته‌بندی می‌شود و برای مصارف متفاوت استفاده می‌شود. دستمال کاغذی انواع متفاوت دارد، دستمال آشپزخانه، توالت و ... که برای رعایت بهداشت هر چه بیشتر بهتر است در پایه‌ها و استندهای مخصوص خود قرار بگیرند. دستمال کاغذی با قسمت‌های گوناگون بدن، دست‌ها، چشم‌ها و ... در ارتباط است به همین دلیل باید جای مشخص و مرتبی داشته باشد. انواع جا و پایه رول دستمال کاغذی متناسب با نیاز افراد این روزها طراحی شده است. یکی از پرمصرف‌ترین انواع پایه رول‌ها، پایه رول دستمال کاغذی توالت است. دستمال کاغذی توالت معمولاً به‌صورت لوله‌ای طراحی می‌شود و می‌توان آن‌ها را از قسمت استوانه‌ای تو خالی در انواع پایه رول‌ها قرار داد. برخی از پایه رول‌های دستمال توالت کل دستمال را می‌پوشانند تا از انتقال آلودگی و گردوغبار به دستمال جلوگیری کنند. معمولاً پایه رول‌های دستمال توالت و آشپزخانه امکان نصب شدن به دیوار برای سهولت بیشتر استفاده از دستمال رولی را دارند.

انواع نگهدارنده دستمال

پایه دستمالهای رولی و کاغذی معمولاً از جنس پلاستیک، چوب، پی وی سی و فلز است و رنگ و طرح آن را با باقی وسایل ست می‌کنند. برخی از استندهای فانتزی دستمال کاغذی که معمولاً برای اتاق پذیرایی و نشیمن استفاده می‌شوند ست سطل زباله هستند.

برترین برندهای اکسسوری حمام و دستشویی

طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام اخیراً اهمیت ویژه‌ای در خانه ها پیدا کرده است و بیشتر اعضای خانواده تمایل دارند که این قسمت از خانه هم مورد توجه قرار گیرد و چیدمان خوبی داشته باشد تا از وقتی که برای بهداشت خود صرف می کنند نهایت استفاده را ببرند و برایشان لذت بخش باشد. جالب است بدانید که طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام چیزی نیست که هزینه خیلی زیادی برای شما داشته باشد یا خیلی وقت شما را بگیرد و شما با چند کار ساده و خرید یک سری وسایل خاص می توانید دکوراسیون زیبایی در حمام خود داشته باشید و این فضا را زیباتر از قبل کنید.بین برندهای برتر در خصوص تولید اکسسوری حمام و دستشویی می توان به برند نام آشنای فانتونی اشاره کرد که در بین طراحان و سازندگان از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

خرید آنلاین اکسسوری آشپزخانه

برای خرید اکسسوری حمام و دستشویی بهتر است ابتدا ابعاد و مشخصات دقیق کابینت ها را داشته باشید تا بتوانید اکسسوری مورد نظر خود را سفارش دهید. فروشگاه اینترنتی سازوکار با مشاوره تخصصی راهنمای مناسبی برای انتخاب صحیح اکسسوری مورد نظر شما خواهد بود. برای اینکه اکسسوری سرویس بهداشتی و حمام خود را خریداری کنید باید در وهله اول با جنس و کیفیت محصولات مورد نظرتان را بر اساس رنگ و دیزاین کلی سرویس بهداشتی خود انتخاب کنید.  یادتان باشد گاهی با هزینه‌های اندک می توانید تغییرات چشمگیری در فضای سرویس بهداشتی و حمام ایجاد کنید.

مشاهده بیشتر