X
X

اورفرز دو دسته

مشبک لیست

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. اورفرز نجاری 1600 وات بوش مدل GMF 1600 CE
  اعلام قیمت و موجودی
 2. اورفرز نجاری 1250 وات بوش مدل GOF 1250 CE
  اعلام قیمت و موجودی
 3. اورفرز نجاری 1600 وات بوش مدل GOF 1600 CE
  اعلام قیمت و موجودی
 4. فرز نجاری 1300 وات بوش مدل GOF 130
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

اورفرز دودسته

فرقی نمی‌کند یک نجار حرفه‌ای هستید و یا به صورت DIY در برخی مواقع با قطعات چوبی کار می‌کنید، دستگاه اورفرز دودسته از جمله کاربردی‌ترین ابزارها برای شماست. اورفرز دودسته یکی از انواع اورفرز نجاری است که امکان مانور و کار بیشتری به شما می‌دهد و می‌توانید از آن به صورت متحرک استفاده نمایید.

از آنجا که در دو طرف این دستگاه دو عدد دستگیره قرار داده شده‌اند، این دستگاه به اورفرز دودسته مشهور است. برای کار با اورفرز دودسته لازم است تیغه را درون کولت اورفرز قرار دهید و سپس ارتفاع آن را متناسب با آنچه می‌خواهید، تنظیم نمایید. سپس با روشن کردن دستگاه، موتور آن تیغه را با سرعت بسیار بالا می‌چرخاند. حال کافی است اورفرز را با دو دست خود بگیرید و روی سطح چوبی مورد نظرتان حرکت دهید. به این ترتیب می‌توانید عملیات مورد نظر خود را انجام دهید.

اورفرز دودسته برای شیار زنی، پخ کردن، زاویه زدن، ایجاد اتصال و طرح اندازی روی سطح چوبی به کار گرفته می‌شود. اورفرز دودسته وزن سبکی دارد و طراحی آن به گونه‌ای است که می‌توانید دستگاه را به آسانی جابه‌جا نمایید. برای کار با اورفرز دودسته باید از مهارت کافی برخوردار باشید.

انواع اورفرز دودسته

مانند اورفرز مشتی، انواع اورفرز دودسته نیز به صورت مشابه با یکدیگر کار می‌کنند و نمی‌توانیم تفاوت زیادی را میان آن‌ها قائل شویم. البته لازم به ذکر است که اورفرزهای دو دسته می‌توانند در قدرت‌ موتور و برند با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

بهترین برندهای اورفرز دودسته

اورفرزها انواع مختلفی مانند ثابت، دودسته و مشتی دارند. امروزه برندهای مختلفی در بازار ابزار فعالیت دارند که انواع اورفرز را تولید می‌کنند. برخی از این برندها تمرکز اصلی خود را معطوف به یک نوع اورفرز کرده‌اند، از این رو به عنوان بهترین برند آن دستگاه شناخته می‌شوند. از بهترین برندهای اورفرز دودسته می‌توانیم به برندهای رونیکس، آروا و بوش اشاره نماییم.

خرید اورفرز دودسته

برای خرید اورفرز دودسته می‌توانید به دو صورت حضوری و آنلاین اقدام نمایید. در خرید حضوری می‌توانید دستگاه را از نزدیک مشاهده کرده و بررسی کنید. با این حال خرید حضوری ممکن است شما را خسته کند و یا دسترسی برای شما سخت باشد.

در خرید آنلاین اورفرز دودسته می‌توانید دستگاه‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید، بدون اینکه از منزل خارج شوید. سپس با بررسی‌های دقیق می‌توانید محصول مورد نظرتان را خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی سازوکار لیست متنوعی از اورفرزهای دودسته را با برندهای گوناگون ارائه می‌دهد.

قیمت اورفرزدو دسته

به صورت کلی نمی‌توانیم عدد دقیقی را برای قیمت اورفرز دودسته بیان کنیم. زیرا قیمت این دستگاه می‌تواند به عوامل مختلفی مانند توان موتور، برند اورفرز و جنس بدنه آن بستگی داشته باشد.