X
X

درفش

مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. درفش مخروطی نارکس مدل 874610
    اعلام قیمت و موجودی
  2. درفش هرمی نارکس مدل 874710
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

درفش

درفش یک ابزار فلزی و نوک‌تیز با دسته‌ی چوبی یا پلاستیکی است که معمولا از آن برای سوراخ کردن انواع چرم و کارهای مرتبط با کفش‌دوزی استفاده می‌شود. البتهدرفش در صحافی و دوختن جلد کتاب‌ها هم کاربرد دارد اما بیشتر در صنعت کفش و چرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. آلیاژی که در ساختدرفش استفاده می‌شود اغلب از جنس فولاد است و به همین دلیل می‌توان گفت که این ابزار مقاومت بالایی خواهد داشت. کیفیت مطلوب بخش فلزی و بدنه‌یدرفش بسیار مهم است و هنگامخرید درفش حتما باید این موضوع توجه داشت.

انواع درفش

درفش‌ها در اندازه‌ و ابعاد مختلفی ساخته می‌شوند اما آنچه که بین مدل‌های مختلف تفاوت ایجاد می‌کند ساختار نوکدرفش است. به طور کلی یکدرفش می‌تواند به صورت ساده و صاف، قلاب‌دار، سر کج، مخروطی و هرمی ساخته شده باشد. طبیعتا ساختار درفش، به دلیل آنکه نوع کاربری آن را مشخص می‌کند، یکی از مواردی است کهقیمت درفش را تعیین می‌کند. 

برندهای درفش

خرید وفروش درفش در بازار موضوعی نیست که مربوط به امروز باشد و قدمت استفاده از این ابزار به قرن‌ها قبل برمی‌گردد. با توجه به اینکه امروزه هم این ابزار کارایی خاص خود را دارد شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی در حال طراحی و تولید آن هستند. از مهم‌ترین شرکت‌های تولید‌کننده‌یدرفش می‌توان به سونیک (Sonic) و نارکس (Narex) اشاره کرد. 

خرید آنلاین درفش

خرید آنلاین «درفش» برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزار دستی را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.