X
X

دستگاه خراطی صنعتی

مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
 1. خراطی چوب اتوماتیک COSEN CNC مدل CNC315w
  اعلام قیمت و موجودی
 2. دستگاه خراطی چوب اتوماتیک COSEN CNC مدل CNC415W
  اعلام قیمت و موجودی
 3. کپی تراش دستی چوب MAS مدل MC3038
  اعلام قیمت و موجودی
 4. دستگاه خراطی اتوماتیک COSEN CNC مدل CNC425W
  اعلام قیمت و موجودی
 5. دستگاه خراطی woodfast مدل wl-1220A
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

5 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

دستگاه خراطی صنعتی

وقتی پای کسب‌وکارهای مختلف صنعت چوب به میان می‌آید، انتخاب ماشین آلات با بهترین کیفیت اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند، چراکه ماشین‌ها مستقیما روی کیفیت محصولات چوبی تاثیر می‌گذارند. دستگاه خراطی صنعتی یکی از مهم‌ترین ماشین آلات نجاری است که باید روی آن سرمایه‌گذاری کنید. این ماشین‌ها قطعات چوبی را برش ‌داده، عاج‌دار کرده و آنها را شکل‌دهی می‌کنند. از دستگاه‌های خراطی صنعتی برای ساخت کارهای ظریف و هنری چوبی و تولید مبلمان باکیفیت استفاده می‌شود. در این دستگاه اشیا به‌صورت متقارن حول یک محورِ چرخش خاص شکل‌دهی می‌شوند.

امروزه از دستگاه‌های خراطی صنعتی به‌طور گسترده برای تولید انواع مختلف محصولات نهایی استفاده می‌شود و با توجه به دقت بالای این ماشین‌ها کاربرد آنها برای تمام انواع پروژه‌های نجاری ضروری است. فن‌آوری‌هایی که برای تولید این ماشین‌ها استفاده می‌شوند، در طول سال‌های متمادی تکامل یافته‌اند. همین موضوع تولید ماشین‌ آلات پیشرفته را امکان‌پذیر کرده و با ساخت دستگاه‌های مدرن دقت آنها در هر نسل بالاتر رفته و در نتیجه، محصولات باکیفیت‌تری تولید می‌شوند. در دستگاه خراطی نجاری، قطعه چوبی به جای ابزار می‌چرخد و به‌این‌ترتیب شکل می‌گیرد. دستگاه‌های خراطی صنعتی اشکال و اندازه‌های متنوعی دارند و این امکان را برای استادکارهای نجار فراهم می‌کنند تا مبلمان متنوع و زیبایی تولید کنند.

انواع دستگاه خراطی صنعتی

انواع دستگاه‌های خراطی بزرگ و ایستاده، همچنین دستگاه‌های خراطی کوچک و رومیزی متداول‌ترین ماشین‌های خراطی نجاری هستند. معمولا دستگاه‌های بزرگ به سطح کفپوش بسته یا متصل می‌شوند. به طور کلی می‌توان این دسته از ماشین آلات نجاری را به دو گروه دسته‌بندی کرد: دستگاه‌های خراطی حاوی اسپیندل و دستگاه خراطی حاوی چرخ لنگر. معمولا از دستگاه‌های خراطی حاوی اسپیندل برای شکل‌دهی قطعات بلند مانند پایه‌های میز استفاده می‌شود. قطعه چوبی در حین استفاده از دستگاه از هر دو طرف محکم شده و در دستگاه تثبیت می‌شود. برای ساخت محصول نهایی یک طرف چوب با اسپیندل چرخان به قسمت یاتاقان دستگاه خراطی متصل می‌شود. سمت دیگر قطعه به مرغک دستگاه وصل می‌شود. سپس کاربر اسپیندل را با استفاده از پدال پایی یا موتور روشن می‌کند و اسپیندل می‌چرخد. از دستگاه‌های خراطی چرخ لنگر می‌توان برای تولید اشیای هنری نظیر کاسه‌های چوبی استفاده کرد. در این ماشین‌ها چوب محکم به یکی از چرخ لنگرها متصل می‌شود. سپس قبل از اینکه دستگاه شروع به کار کند، قطعه کار در یاتاقان اسپیندل تثبیت می‌شود. دستگاه‌های مدرن خراطی صنعتی ویژگی‌های خاصی دارند و کار را برای استادکارهای نجاری و متخصصان صنعت چوب آسان‌تر می‌کنند. تولید ماشین آلات هوشمند نجاری یکی از اهداف برندهای بزرگ و شناخته‌شده در صنعت چوب بوده و در این زمینه تلاش می‌کنند.

برترین برندهای دستگاه خراطی صنعتی

برای خرید دستگاه خراطی صنعتی باید به مواردی نظیر برند و مدل، ظرفیت دستگاه و بودجه مورد نظرتان توجه کنید. انواع دستگاه خرطی صنعتی در برندهایی مانند مس و کوزن در بازار ایران موجود هستند. مدل‌های دستی و اتوماتیک این دستگاه‌ها مشخصات فنی منحصر به خود را دارند و در نتیجه عملکرد آنها نیز متفاوت است.

خرید آنلاین دستگاه خراطی صنعتی

دستگاه خراطی صنعتی یکی از ماشین الات پیشرفته نجاری و صنعت چوب است و کاربرد آن برای کارهای هنری چوبی و تولید مبلمان باکیفیت و زیبا ضروری است. این دستگاه‌ها در انواع ایستاده و رومیزی تولید می‌شوند و برای واحدهای تولیدی صنعت چوب با ابعاد و حجم کار متفاوت مناسب هستند. اگر قصد خرید یا فروش دستگاه خراطی صنعتی را دارید، می‌توانید با مراجعه حضوری یا جستجوی اینترنتی و آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی برای این کار اقدام کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار دستگاه‌های خراطی صنعتی در انواع دستی و اتوماتیک و با برندهای معتبر و عملکرد متناسب با نیازتان موجود هستند. برای اطلاع از قیمت دستگاه‌های خراطی صنعتی به برچسب قیمت آنها در فروشگاه اینترنتی سازوکار توجه کنید. در نهایت با درنظرگرفتن نوع نیاز، مشخصات هر دستگاه، برند منتخب و بودجه مورد نظرتان می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش استفاده کرده و دستگاه خراطی مناسب واحد صنعتی خود را خریداری کنید.