X
X

میکسر بتن

13 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • میکسر برقی پرتابل 1600 وات شپخ مدل 5907803901 - PM1600
   ‎8,200,000 تومان
   • میکسر برقی پرتابل 1200 وات شپخ مدل 5907801901 - PM1200
    ‎6,700,000 تومان
    • میکسر برقی پرتابل 1400 وات شپخ مدل 5907805901 - PM1400
     ‎7,200,000 تومان

    13 آیتم

    صفحه
    در هر صفحه
    تنظیم بصورت صعودی

    میکسر برقی

    میکسر یکی از تجهیزات ساختمانی با طراحی خاص است و به وسیله آن می‌توان ماسه، شن و... را با یکدیگر میکس کرده و بتن ایجاد کرد. میکسر به علت تماس دائم با بتن بهتر است همواره مراقبت و نگهداری شود.میکسرها برای مخلوط کردن یا ترکیب طیف وسیعی از مواد مورد استفاده در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، شیمیایی، دارویی، پلاستیک و معدنی استفاده می‌شوند. آنها عمدتاً برای مخلوط کردن مواد مختلف با استفاده از انواع مختلف تیغه‌ها برای ایجاد یک مخلوط همگن با کیفیت خوب کاربرد دارند. 

    میکسرها می‌توانند در دماها و فشارهای مختلف برای مخلوط کردن مواد مختلف کار کنند و همچنین شما می‌توانید سیستم های گرمایش داخلی یا خارجی را به آن‌ها اضافه کنید. علاوه بر این میسکرها این قابلیت را دارند تا با دیگر دستگاه‌ها نیز کار کرده و نتیجه بهتری را رقم بزنند.

    انواع میکسر بتن

    انواع میکسر‌ها را می‌توان به دو دسته میکسر برقی پرتابل و میکسر بتن تقسیم بندی کرد.

    میکسر برقی پرتابل

    میکسر برقی پرتابل، جز جدیدترین دستگاه های بتن ریزی و با کم ترین قیمت است و برای تولید بتن با حجم کم و متوسط کاربرد دارد. این میسکرها را می‌توانید به آسانی جابه‌جا کنید و حمل نقل آن‌ها راحت است. عملکرد این دستگاه مانند شیکر‌های خانگی توسط نیروی انسانی صورت می گیرد لذا این نیرو های انسانی می بایست آموزش کافی را در این زمینه ببینند. البته هنگام کار با دستگاه میکسر برقی باید از مخلوط کردن بیش از حد مصالح پرهیز شود، زیرا باعث آب اندازی بتن می‌گردد.

    میکسر بتن

    میکسر بتنی نیز کاربرد‌های متنوعی دارد اصلی ترین تفاوت میکسر بتنی داشتن مخزن مجزا برای هم زدن و مخلوط کردن مواد مختلف جهت ساخت بتن در مقادیر مختلف است. همچنین جهت کار در آزمایشگاه های مختلف جهت تست مخلوط کردن مواد با مقادیر گوناگون در صنعت به کار می‌رود. برای خرید میکسر بتن ایده‌آل در نظر گرفتن برخی از ویژگی‌های مهم این دستگاه است. برای مثال موتور قدرتمند با دور مناسب جهت هم زدن دیگ یکی از موارد مهم برای انتخاب میکسر بتن است همچنین جنس دیگ و ضخامت آن جهت جلوگیری از سوراخ شدن و فرسایش اهمیت بالایی دارد.

     بهترین برند‌های میکسر برقی

    با توجه به انواع متفاوت میکسر و کاربردهای گوناگون آن اولین نکته برای خرید میکسر توجه و شناخت انوع آن است. از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع میکسر فعالیت دارند برندهای شپخ، اینکو، آنکور و محک به عنوان بهترین برندهای میکسر برقی شناخته می‌شوند. میکسرهای تولید شده توسط برند شپخ از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند.

    قیمت میکسر بتن

    قیمت میکسر برقی به فاکتورهای مختلفی مانند قدرت دستگاه، برند آن، حداکثر سرعت چرخش تیغه‌ها و ارگونومیک بودن میکسر بستگی دارد. فروشگاه اینترنتی سازوکار ارائه دهنده انواع میکسر صنعتی با قدرت‌های مختلف است. تمام میکسرهای موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار و دارای قیمت مناسبی هستند.

    خرید میکسر بتن

    برای خرید میکسر بتن می‌توانید به دو روش حضوری و اینترنتی اقدام کنید. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع میکسر‌ها (بتونیر) را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی میکسر برقی و اطلاع از قیمت میکسر بتن می‌ توانید پیش از سفارش، مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. میکسر‌های برقی و بتنی زیر مجموعه ابزارآلات برقی و شارژی است را می توانید با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.

    مشاهده بیشتر