X
X

آچار بکس بادی

17 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
  • آچار بکس بادی 3.4 اینچ ابزار گلوبلند دامار مدل 34B01B6-3
   ‎9,357,600 تومان
   • آچار بکس بادی 1/2 اینچ دامار مدل DM5040
    ‎1,860,000 تومان
    • آچار بکس بادی پروانه ای 3/8 اینچ دامار مدل DM5030
     ‎1,860,000 تومان
     • کیت بکس جغجغه‌ ای بادی شپخ مدل 7906100718
      ‎3,900,000 تومان

     17 آیتم

     صفحه
     در هر صفحه
     تنظیم بصورت نزولی

     آچار بکس بادی

     یکی از ابزارآلات کاربردی که در جعبه ابزار هر مکانیک یا کارگاه‌های تعمیرات خودرو یافت می‌شود، آچار بکس بادی است. این دستگاه انرژی خود را از کمپرسور دریافت کرده و برای بازوبستن پیچ به  کار می‌رود. آچاربکس بادی ابزاری سبک و جمع و جور بوده و در مقایسه با ابزارآلات برقی و شارژی از کاربرد آسان و طول عمر بالاتری برخوردار است. یکی از شاخصه‌های مهم بکس بادی میزان گشتاور آن است که در مدل‌های مختلف، متفاوت بوده و از قابلیت تنظیم نیز برخوردار است.

     انواع آچار بکس بادی

     آچار بکس بادی در انواع تفنگی، مستقیم، مشتی و نوک بلند در بازار ابزارآلات موجود است و کاربر بسته به نوع نیاز خود نسبت به خرید یکی از آن‌ها اقدام خواهد کرد. تفاوت انواع بکس‌های بادی در قدرت آن‌ها بوده و نوع مستقیم این ابزار از قدرت بالاتری نسبت به موارد دیگر برخوردار است.اگر بخواهیم بکس‌های بادی را بر اساس نوع مکانیزم آن‌ها دسته بندی کنیم شامل موارد "بکس بادی با مکانیزم تک چکشه، بکس بادی با مکانیزم دوچکشه، بکس با مکانیزم پین و کلاچ، بکس با مکانیزم پین و چکش" است.

     آچار بکس بادی تفنگی

     این نوع آچار بکس‌ها را می‌توانیم رایج‌ترین نوع آچار بکس بدانیم که در اغلب کارگاه یافت می‌شوند. شکل ظاهری این آچار بکس‌ها همانطور که از نامشان پیداست، مشابه با یک تفنگ است.

     آچار بکس بادی مستقیم

     این نوع آچار بکس‌ها فاقد گلویی هستند و عملیات مورد نظر را به صورت مستقیم انجام می‌دهند.

     آچار بکس بادی گلو بلند

     بکس بادی نوک بلند برای فضاهایی که دسترسی آسانی ندارند به کار می‌رود. این آچار بکس‌ها معمولا گلویی بلندی دارند تا در فضاهای کوچک، کارایی مناسبی داشته باشند.

      برندهای بکس بادی

     تقریبا تمامی برندهایی که در حوزه تولید ابزار‌آلات بادی فعالیت می‌کنند، آچار بکس‌های بادی را نیز در انواع مختلف ساخته و به بازار عرضه می‌نمایند. با این حال برخی از این برندها تلاش ویژه‌تری برای ساخت آچار بکس بادی دارند. این برندها در تلاش‌اند تا بالاترین سطح کیفیت و استاندارد را برای محصولات خود ارائه دهند. از این رو به عنوان بهترین برندهای آچار بکس بادی شناخته می‌شوند. دامار، پی ای جی و شپخ از جمله بهترین برندهای آچار بکس بادی بوده که در مقایسه با رقبای خود از کیفیت بالا و قیمت مناسب‌تری برخوردار هستند.

     خرید آچار بکس بادی

     شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش انواع ابزار بادی از جمله فروش بکس بادی با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است. به راحتی می‌توانید از این سایت فروشگاهی با کمک کارشناسان فروش و پشتیبانی آنلاین اقدام به خرید بکس بادی موردنظر خود کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع آچار بکس بادی از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

     قیمت آچار بکس بادی

     برای مشاهده قیمت، مشخصات فنی و مدل‌ها و برندهای آچار بکس بادی، فروشگاه اینترنتی سازوکار مرجع معتبری است. در این فروشگاه اینترنتی معتبر و تخصصی در زمینه فروش انواع ابزارآلات و ماشین آلات می‌توانید جدیدترین انواع آچار بکس بادی را با کیفیت بالا و مدل‌های مختلف خریداری کنید. بنابراین با استفاده از مشاوره کارشناسان فروش آچار بکس بادی در سایت فروشگاه اینترنتی سازوکار برای خرید این ابزار کاربردی اقدام کنید.

     از جمله فاکتورهای مهم انتخاب بکس بادی مناسب سرعت و میزان گشتاور آن است. سرعت این دستگاه با واحد دوربردقیقه RPM سنجیده می‌شود و هرچه تعداد دور بیشتر باشد سرعت آن نیز بیشتر خواهد بود. سرعت بکس بادی باید متناسب با زمینه کاری شما انتخاب شود. نگته مهم دیگر هنگام خرید آچار بکس بادی میزان گشتاور و قابلیت تنظیم آن است و بهتر است حداقل از گشتاور 200 نیوتن متر برخوردار باشد، این مورد تاثیر ویژه‌ای بر قیمت انواع آچار بکس بادی دارد. سایز درایو نیز مشخصه دیگری است که رایج‌ترین آن 1.2 اینچ و پس از آن سایز 1.4 اینچ با گشتاور کمتر است.

      

     مشاهده بیشتر