X
X

موتور برق

مشبک لیست

6 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. موتوربرق 3000 وات شپخ مدل 5906209901 - SG3500
  اعلام قیمت و موجودی
 2. موتوربرق 2000 وات شپخ مدل 5906208901 - SG2000
  اعلام قیمت و موجودی
 3. موتوربرق شپخ 2800 - 3400 وات مدل 5906217901 - SG3400i
  اعلام قیمت و موجودی
 4. موتوربرق 5500 وات شپخ مدل 5906210901 - SG7000
  اعلام قیمت و موجودی
 5. موتوربرق 2700 وات شپخ مدل 5906213901 - SG3100
  اعلام قیمت و موجودی
 6. موتوربرق 700 وات شپخ مدل 5906218901 - SG1000
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

6 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

موتور برق

موتور برق که با نام ژنراتور در بازار شناخته می‌شود، دستگاهی برای تولید انرژی الکتریکی است. جریان برق بخش جدایی ناپذیر زندگی امروز ماست.

در واقع ما بدون استفاده از لوازم و ابزارآلات برقی نمی‌توانیم زندگی کنیم. مولد برق بر حسب اندازه و کاربردی که دارد، به چهار دسته تقسیم بندی می‌شود. این چهار دسته شامل مدل‌های کیفی، خانگی، صنعتی و ثابت هستند. به طور کلی نمی‌توان جریان الکتریسیته را به صورت پایدار ایجاد کرد.

ممکن است یک کمپ تفریحی بزنید و یا حتی در قایق شخصی خود، به جریان برق احتیاج پیدا کنید. با تهیه و خرید یک موتور برق، می‌توانید بدون دغدغه از وسایل و ابزار برقی خود استفاده کنید. این محصول ممکن است نیروی محرکه خود برای روشن شدن را از بنزین تامین کند و یا با گازوئیل و گاز شروع به کار نماید.

فرقی ندارد بخواهید ابزارآلات باغبانی خود را به برق متصل کنید و یا در صنایع حفاری و راه‌سازی مشغول به کار شوید. با استفاده از ژنراتور، شما نیروی برق را در اختیار خواهید داشت تا به اهداف خود برسید.

انواع موتور برق

نوع تغذیه موتور برق‌ها می‌تواند موجب تفاوت آن‌ها با یکدیگر شود. تمامی ژنراتورها برای شروع به کار به یک سوخت نیاز دارند که این سوخت می‌تواند بنزین، گازوئیل و یا گاز باشد. با توجه به جریان برق خروجی، می‌توانیم موتور برق‌ها را به دو دسته‌ی تک فاز و سه فاز تقسیم کنیم:

موتور برق تک فاز

موتور برق تک فاز به ژنراتوری اطلاق می‌شود که جریان خروجی را با 220 ولت عرضه می‌کند. این دستگاه همان برق شهری را برای شما تولید می‌کند. بنابراین اگر برای مصارف خانگی، تفریحی و یا استفاده در کارگاه‌های کوچک به یک مولد برق نیاز دارید، موتور برق تک فاز بهترین انتخاب برای شما است.

موتور برق سه فاز

برق سه فاز نوعی از جریان الکتریکی است که برای مصارف صنعتی کاربرد دارد. به همین دلیل به برق سه فاز، برق صنعتی نیز گفته می‌شود. موتور برق سه فاز در جاهایی مانند کارخانه‌ها و شرکت‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد تا جریان الکتریکی مورد نیاز دستگاه‌ها و ماشین آلات فراهم گردد.

بهترین برندهای موتور برق

کمپانی‌های مختلفی انواع موتور برق را تولید می‌کنند. در بازار ابزار باغبانی برندهایی هستند که با تکیه بر نیروی انسانی متخصص، استفاده از بهترین مواد اولیه و مطابق با استانداردهای روز جهان، دستگاه‌های خود را با بالاترین سطح کیفی عرضه می‌کنند. برندهای رونیکس، شپخ، کرون، توسن، آروا و هیوندای از جمله بهترین برندهای موتور برق در بازار ایران به شمار می‌آیند.

خرید موتور برق

مهمترین نکته‌ای که هنگام خرید موتور برق باید در نظر بگیرید، نوع استفاده شماست. اگر برای مصارف خانگی و کارگاهی کوچک به یک موتور برق نیاز دارید، بهترین کار این است که به سراغ موتور برق‌های کوچک و جمع و جور بروید. این دستگاه‌ها می‌توانند پاسخگوی نیاز شما باشند. در مقابل اگر به یک مولد قدرتمند و صنعتی نیاز دارید تا بتوانید با استفاده از آن، برق لازم برای ابزارآلات برقی خود را فراهم نمایید، ژنراتورهای صنعتی و سه فاز گزینه‌ی مناسبی هستند.

قیمت موتور برق

قیمت موتور برق به عوامل مختلفی مانند تک فاز یا سه فاز بودن دستگاه، قدرت آن، میزان جریان تولید شده توسط ژنراتور، برند دستگاه، ابعاد و ... بستگی دارد.