X
X

سنباده لرزان

10 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

10 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

سنباده لرزان

سنباده لرزان یکی از ابزارهای پرکاربرد در صنایع مرتبط با چوب است. سنباده لرزان یک دستگاه الکتریکی است که از آن برا سنباده زدن ، صافکاری، از بین بردن خط‌‌‌وخش و پولیش انواع سازه‌های چوبی استفاده می‌شود.

این محصول برای سنباده زدن سطح انواع محصولات چوبی مثل مبلمان، کمد، در و پنجره، میز و صندلی مناسب است. سایش و سنباده‌کاری توسط کاغذ سنباده‌ای که در کف دستگاه قرار دارد انجام می‌شود و می‌توان با خیالی آسوده از آن در بازه‌های زمانی طولانی مدت استفاده کند.

انواع سنباده لرزان

سنباده لرزان با توجه به کاربرد و ساختار آن می‌توان به دو دسته‌ی سنباده‌ی تخت و سنباده‌ی گرد تقسیم کرد. در سنباده لرزان تخت، صفحه‌ی سنباده به شکل مربع و تخت است و به دلیل ارتعاشات کمتری که دارد، کار با آن آسان است.

در سنباده لرزان گرد صفحه‌ی سنباده دایره‌ای است و حرکات آن با مدل تخت متفاوت است. در مدل سنباده‌ی گرد صفحه‌ی دستگاه علاوه بر لرزش، به آرامی می‌چرخد و به همین دلیل سطوح به شکل صاف‌تری سنباده کشیده شده و اثری از آن به چشم نمی‌خورد.

برندهای سنباده لرزان

اکثر برندهایی که تولید کننده ابزارآلات برقی و شارژی هستند، انواع سنباده لرزان را نیز روانه بازار می‌کنند. در بازار خرید و فروش سنباده لرزان و تجهیزات مرتبط با آن، شرکت‌های مختلفی با یکدیگر رقابت دارند. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به برندهای بوش، دامار و شپخ اشاره کرد. لازم به ذکر است که قیمت سنباده لرزان در برندهای مختلف با هم تفاوت دارد و لازم است در زمان خرید به آن توجه کنید.

خرید سنباده لرزان

خرید آنلاین «سنباده لرزان» برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از بهترین محصولات و ابزارآلات برقی و شارژی را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش میکنند که تمامی قیمت ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.

قیمت سنباده لرزان

قیمت سنباده لرزان به فاکتورهای مختلفی مانند برقی یا شارژی بودن آن، قدرت موتور دستگاه، برند و صنعتی بودن سنباده بستگی دارد. هرچه قدرت سنباده بیشتر و برند آن معتبرتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. با توجه به اینکه سنباده‌های لرزان اغلب برای مصارف کارگاهی و صنعتی کاربرد دارند، قیمت مناسبی دارند. در سایت فروشگاه اینترنتی سازوکار سنباده‌های لرزان با قدرت‌ها و قیمت‌های مختلف موجود هستند. جهت اطلاعات بیشتر و کسب راهنمایی دقیق در رابطه با قیمت سنباده می‌توانید از کارشناسان سازوکار کمک بگیرید.

مشاهده بیشتر