X
X

قرنیز

ما نمی توانیم محصولات مطابق با انتخاب را پیدا کنیم.

قرنیز و کاربرد آن

در قدیم استفاده از قرنیز در طراحی داخلی ساختمان‌ها بسیار کاربرد داشته است و استادان معمار از انواع آن در داخل فضاها و اتاق‌های ساختمان استفاده می‌کردند. گرچه نقش آن تنها در زیبایی خلاصه نمی‌شود و کاربردهایی نیز در صنعت ساختمان دارد.   انتخاب قرنیزهای مناسب در دکوراسیون خانه کار سختی نیست، کافی است فهرستی از کاربردهای آن تهیه کنید. قرنیزها خصوصاً در خانه‌هایی که کف‌پوش از جنس لمینیت دارند برای زیبایی و پوشاندن درز انبساط آن‌ها نقش حیاتی دارند. می‌توانید برای جلوه بیشتر خانه خودرنگ قرنیزها را با توجه به درب و رنگ دیوارها انتخاب کنید.

انواع اکسسوری آشپزخانه

قرنیز سنگی و قرنیز ام دی اف و قرنیز چوب و قرنیزهای پی‌وی‌سی انواع قرنیز دیوار موجود در بازار هستند. انواع قرنیزها با توجه به جنس آن طبقه‌بندی و به فروش می‌رسند و قرنیز سنگی از دیرباز در طراحی‌های داخلی خانه‌ها کاربرد داشته و انواع سنتی قرنیزها است. قرنیز ام دی اف اما در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری را به‌سوی خود جلب کرده است و در سازه‌های مدرن کاربرد بسیاری دارد. نسل جدید قرنیزهای پی‌وی‌سی نیز به‌سرعت جایگاه خود را در میان بازار رقابتی به دست آورد.

برترین برندهای اکسسوری آشپزخانه

در یک آشپزخانه مدرن نظم و ترتیب چیدمان وسایل حرف اول را زده و استفاده از یک اکسسوری آشپزخانه مناسب می‌تواند دکوراسیون آشپزخانه شما را مرتب‌تر جلوه دهد. بهتر است قبل از خرید قرنیزها نقش آن را در خانه خود شناسایی کنید و قرنیز مناسب با کاربرد صحیح را انتخاب کنید. از انواع قرنیزها که در سال‌های اخیر وارد کشور شده می‌توان به قرنیزهای رادیاتوری اشاره کرد. این قرنیزها علاوه بر زیبایی خانه اقدام به گرم کردن فضای داخلی به‌صورت یکپارچه و بهینه می‌کنند. درصورتی‌که کف‌پوش خانه شما پارک یا لمینیت است بهتر است رنگ قرنیزهای خود راکمی تیره‌تر انتخاب کنید تا جلوه سطح بیشتر مشخص شود. همچنین در تعیین رنگ قرنیزها می‌توانید با استفاده از رنگ درب ورودی، دیوارها و تناسب آن‌ها اقدام به خرید انواع قرنیز کنید. بین برندهای برتر در خصوص تولید اکسسوری آشپزخانه می توان به برند نام آشنای فانتونی اشاره کرد که در بین طراحان و سازندگان از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

خرید آنلاین اکسسوری آشپزخانه

امروزه طراحان و معماران با طرح های نوین خود، گام موثری در زیباسازی محیط آشپزخانه برداشته اند. اکسسوری از جمله طرح هایی ست که به منظور ایجاد فضای بیشتر در کابینت اجرا میشود و علاوه بر زیبایی, بهینه سازی در فضای آشپزخانه را به ارمغان می آورد. برای خرید ااکسسوری آشپزخانه بهتر است ابتدا ابعاد و مشخصات دقیق کابینت ها را داشته باشید تا بتوانید اکسسوری مورد نظر خود را سفارش دهید. فروشگاه اینترنتی سازوکار با مشاوره تخصصی راهنمای مناسبی برای انتخاب صحیح اکسسوری مورد نظر شما خواهد بود.