شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02192006121
X
X

چاقوی بادی

مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  1. چاقو بادی جی ای وی مدل AT0041
    اعلام قیمت و موجودی
  2. چاقوی بادی پی ای جی مدل TB-6014
    اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

چاقو بادی

یکی از انواع ابزارآلات بادی که از ساختار و کاربردی ساده برخوردار است چاقوی بادی است. این دستگاه کاربرد آسانی دارد و پس از نصب به شلنگ کمپرسور با فشار دادن شاسی شروع به کار خواهد کرد. دستگاه چاقوی بادی در صنایع مختلفی چون خودروسازی، اگزوزسازی، صنعت ساختمان و... کاربرد دارد و برای برش لوله و صفحات فلزی و چوبی استفاده می‌شود. تیغه این ابزار از جنس فولاد سخت شده بوده که با حرکت رفت و برگشتی به راحتی چوب، پلاستیک، لوله و فلزات را برش می‌دهد. در مجموع چاقوی بادی ابزاری است سبک، جمع و جور و ایمن که می‌تواند نقش یک اره برقی کوچک را در کارگاه یا تعمیرگاه‌ها ایفا کند.

برترین برندهای چاقو بادی

چاقوی بادی ابزاری شناخته شده در صنعت خودرو به شمار می‌رود و برندهای مختلفی در سرتاسر دنیا اقدام به تولید و عرضه این ابزار نموده‌اند. برترین برندهای چاقوی بادی شامل پی ای جی (PAG) ساخت تایوان و جی ای وی (GAV) ساخت کشور ایتالیا است و در میان برندهای ایرانی می‌توان به چاقوی بادی دامار اشاره کرد که از کیفیت بالایی برخوردار است.

کاربرد چاقو بادی

بیشترین کاربرد این دستگاه برای غلاف پلاستیک شیشه خودرو بوده که سری آن با توجه به نوع خودرو تعویض می‌شود. اما کاربرد آن به صنعت خودرو محدود نمی‌شود و غالبا برای برش قطعات کوچکی که با اره های معمولی امکان‌پذیر نیست استفاده می‌شود.

خرید چاقو بادی

شرکت سازوکار سانا صنعت نوین به عنوان یک فروشگاه آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش انواع ابزارآلات بادی از جمله فروش چاقو بادی با ارائه اطلاعات کاملی چون قیمت، مشخصات فنی و نقدوبررسی انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است. به راحتی می‌توانید از این سایت فروشگاهی با کمک کارشناسان فروش و پشتیبانی آنلاین اقدام به خرید چاقو بادی موردنظر خود کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع چاقوهای بادی از برندهای مختلف موجود است که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

روش نگهداری چاقوی بادی چگونه است؟

چاقوی بادی ابزاری است ساده که از ساختار و کاربرد آسانی برخوردار است و مانند بسیاری از ابزارآلات پنوماتیک استهلاک کمتری نسبت به ابزارآلات برقی و شارژی دارد. یکی از نکات مهم هنگام استفاده از این دستگاه روغن‌کاری آن است که مانع از استهلاک دستگاه می‌شود. پیش از شروع کار با چاقوی بادی مخصوصا زمانی که به طور مداوم در خط تولید استفاده می‌شود، ابتدا باید آن را روغن‌کاری کرد تا چرخدنده ها و اجزای داخلی عملکرد بهتر و طول عمر بیشتری نیز داشته باشد.