X
X

اره دیسکی

مشبک لیست

9 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • اره گردبر نفوذی 160 میلی‌ متر شپخ مدل 5901802915 - PL55
   ‎12,900,000 تومان
  • اره نفوذی 210 میلی‌ متری شپخ مدل901-5901804901-PL75
   اعلام قیمت و موجودی
  • اره گردبر 235 ميلي متر بوش مدل GKS 235 Turbo
   اعلام قیمت و موجودی
  • اره گرد بر بوش مدل GKS140
   اعلام قیمت و موجودی
  • اره نفوذی شارژی 160 میلی متر شپخ مدل 5901806903-PL55Li
   اعلام قیمت و موجودی
  • اره گرد بر بوش مدل GKS 190
   اعلام قیمت و موجودی
  • اره گرد بر شارژی بوش مدل GKS 18V-LI
   اعلام قیمت و موجودی
  • اره گرد بر دامار مدل DMG9ML
   اعلام قیمت و موجودی
  • اره گردبر شارژی 20 ولت 165 میلی متری شپخ مدل 5901812900-CCS165-20ProS
   اعلام قیمت و موجودی
  مشبک لیست

  9 آیتم ها

  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  اره دیسکی

  اره دیسکی چوب نسبت به سایر ابزارهای نجاری سبک‌ تر و کوچک‌ تر بوده اما بسیار پرکاربر و غیر قابل جایگزین است. 

  از اره‌‌ ی گردبر یا دیسکی بیشتر برای برش قطعه کار در اندازه‌ های دلخواه استفاده می‌کنند، زیرا دقت آن در مقایسه با دستگاه‌ هایی که دستی و ثابت هستند و برای ظریف کاری استفاده می‌شود، پایین‌ تر است. لذا برای ایجاد برش‌ هایی یک اندازه و تمیز حتی برای قطعات بزرگ می‌توان از اره گرد بر نجاری و گونیا استفاده کرد.

  انواع اره دیسکی

  اره دیسکی دارای به سه دسته اره گرد بر برقی ، اره گرد بر شارژی و اره گرد بر بادی (پنوماتیک) تقسیم می شوند. اره گرد بر برقی از کاربردی ترین دسته اره گرد بر ها بوده و دارای قدرت و سرعت گردش بیشتری نسبت به بقیه اره گرد برها است.

  اره گرد بر شارژی جزء دسته دیگر اره گرد برها بوده و مناسب جاهایی است که دسترسی به برق نبوده و کار در نقاط مرتفع و خاص باشد.

  اره گرد بر شارژی دارای قدرت و سرعت کمتری نسبت به اره گرد برهای برقی دارند و قیمت آنها گرانتر از مدل برقی است. از نمونه کاربرد های اره دیسکی شارژی میتوان به کاربرد استفاده آتش نشان ها و گروه های امدادی در مواقع امداد و نجات می باشد.

  اره گرد بر بادی (پنوماتیک) جزء دسته دیگری از اره گرد بر ها بوده و توسط نیروی باد به گردش در آمده و این نیرو توسط کمپرسور تامین گشته و بیشتر در تولیدی ها و کارخانجات برای مصرف کمتر برق کاربرد دارند.

   برند‌های اره دیسکی

  با توجه به انواع متفاوت اره و کاربردهای گوناگون این ابزار اولین نکته برای خرید اره دیسکی توجه و شناخت انواع آن است. 

  از میان شناخته شده ترین برندها که در زمینه طراحی و تولید انواع ابزارآلات برقی و شارژی فعالیت دارند می توان به این موارد اشاره کرد:  دامار (Damar) اره دیسکی بوش (Bosch)،اره دیسکی رونیکس (Ronix) و اره دیسکی شپخ  (Scheppach).

  انواع اره که میتوانید از سایت سازوکار تهیه کنید  عبارتند از : اره دیسکی ، اره عمود بر ، اره افقی بر ، اره فارسی بر ، اره میزی ، اره مویی برقی ، اره پروفیل بر

  خرید آنلاین اره دیسکی

   فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از انواع اره دیسکی را گردآوری کرده است. برای خرید اینترنتی اره دیسکی می‌توانید پیش از سفارش، جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. اره که زیر مجموعه ابزارآلات برقی و شارژی است را می توانید  با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار در فروشگاه اینترنتی سازوکار سفارش دهید.

  برخی از اره‌ ها برای پروژه‌های خاص طراحی شده‌اند، درحالی‌که برخی دیگر جنبه عمومی داشته و کاربردهای وسیع‌تری دارند. هنگام انتخاب اره توجه داشته باشید که چه انتظاری از آن ابزار دارید و آیا آن ابزار قادر به انجام انتظار شما هست.

  قیمت اره دیسکی

  قیمت اره دیسکی بستگی به نوع انتخاب کیفیت شما و نوع برند دارد . همچنین توجه داشته باشید تمام اره گرده بر موجود در سازوکار از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت هستند. قیمت انواع اره دیسکی برقی با توجه به برندهای موجود و میزان کارایی متفاوت است.