X
X

پیهر - Piher

مشبک لیست

318 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. گیره نجاری بغل میزی پرتابل طول کارگیر 15 سانتی متر پیهر مدل 54004
  اعلام قیمت و موجودی
 2. گیره گونیا A-10 پیهر مدل 30001
  اعلام قیمت و موجودی
 3. پیچ دستی 80×8 سانتی متر پیهر مدل 02680
  اعلام قیمت و موجودی
 4. گیره گونیا نجاری پیهر مدل 30003
  اعلام قیمت و موجودی
 5. گیره نجاری رو میزی طول کارگیر 15 سانتی متر پیهر مدل 54006
  اعلام قیمت و موجودی
 6. پایه چند منظوره پیهر مدل 30012
  اعلام قیمت و موجودی
 7. پایه (نگهدارنده) چند منظوره ارتفاع 60×100 سانتی متر پیهر مدل 30010
  اعلام قیمت و موجودی
 8. پایه (نگهدارنده) چند منظوره ارتفاع 95×175 سانتی متر پیهر مدل 30011
  اعلام قیمت و موجودی
 9. گیره مشتی چند منظوره دوبل (با محور متحرک قابلیت تنظیم زاویه بوسیله مهره پروانه ای روی شفت) پیهر مدل 34055
  اعلام قیمت و موجودی
 10. تنگ دستی دوطرفه کارگیر 175 سانتی متر پیهر مدل 23175
  اعلام قیمت و موجودی
 11. پیچ دستی 20×12 سانتی متر پیهر مدل 60020
  اعلام قیمت و موجودی
 12. پیچ دستی 40-60 سانتی متر پیهر مدل 34000
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

318 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

پیهر (Piher)

پیهر یکی از معتبرترین و محبوب ترین برندها در زمینه طراحی و تولید انواع پیچ دستی و گیره نجاری به شمار می‌رود. این شرکت در سال ۱۹۵۷ توسط دو برادر به نام ریکاردو و خوان پیکوراس در شهر لگرنیو اسپانیا تأسیس شد. امروزه پس از گذشت ۶۵ سال شرکت پیهر همچنان در همان محل اولیه قرار گرفته و با فضای اداری ۵۰۰ متری، ۲۰۰۰ متر فضای تولید و ۲۰۰۰ متر انبار به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

برادران پیکوراس برای اولین بار سیستم گیره‌ پیستونی را در کشور اسپانیا به ثبت رساندند. تا پیش از ابداع این سیستم، گیره‌ های موجود در بازار ساختاری قدیمی داشت و در بدنه آن‌ها از یک پیچ رزوه‌دار ساده استفاده می‌شد. شرکت پیهر با عرضه این سیستم گیره پیستونی تحول بزرگی در صنعت چوب و نجاری ایجاد کرد. این شرکت همچنان در ساختار گیره‌ها از این سیستم استفاده کرده و در محصولات جدید خود آن را بهبود و ارتقا داده است. امروزه برند پیهر طیف وسیعی از محصولات از جمله پیچ دستی، گیره اتوماتیک دستی، گیره C شکل، گیره رومیزی، گیره پیچی، گیره گونیا، گیره اهرمی، تنگ دستی، تنگ تسمه‌ای و پایه نگهدارنده را به فروش می‌رساند.

پیهر از سال ۱۹۹۵ و با اولین حضور خود در یک نمایشگاه بین‌المللی وارد بازارهای خارجی شد. امروزه بیش از ۵۰ درصد محصولات این شرکت به خارج از اسپانیا صادر می‌شود. محصولات پیهر در بازارهای پنج قاره حضور دارد و بیشترین میزان فروش پیهر مربوط به قاره اروپا است.

یکی از اصول اولیه برند پیهر ماندگاری و استحکام بالای محصولات است. هدف پیهر آن است که محصولات این شرکت یک عمر برای مشتری کار کند. مواد اولیه تمامی محصولات پیهر از اروپا تهیه شده و تمامی محصولات برند پیهر دارای گواهی تضمین کیفیت ایزو ۹۰۰۱ هستند.

خرید پیهر

گیره نجاری و پیچ دستی پیهر در اندازه و مدل‌ های مختلف موجود بوده و تمامی نیازهای مشتریان را در نظر گرفته‌اند. اگر قصد خرید پیهر را دارید، باید با توجه به نوع پروژه خود مناسب‌ ترین گیره را انتخاب کنید. به همین دلیل بهتر است از فروشگاهی خرید کنید که تمامی محصولات پیهر را عرضه کرده و اصالت و کیفیت کالا را تضمین می‌کند. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین یکی از معتبرترین و به روزترین فروشگاه‌ها در زمینه فروش پیهر به شمار می‌رود و مجموعه‌ ای کامل از محصولات برند پیهر را عرضه می‌کند. برای کسب اطلاع از قیمت پیهر به صفحه محصولات این برند در سایت سازوکار مراجعه کنید یا در مورد خرید پیهر با واحد فروش سازوکار تماس گرفته و از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش ما استفاده کنید.

مشاهده بیشتر