X
X

چسب مصارف عمومی

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

چسب مصارف عمومی

چسباندن دو سطح به یکدیگر بدون داشتن یک چسب مناسب ممکن نیست. همه‌ی ما هر روزه بارها از چسب‌های مختلف استفاده می‌کنیم و در خانه یا محل کار خود حداقل یکی از چسب‌های عمومی را داریم.

چسب‌های مصارف عمومی، چسب‌هایی هستند که مصرف صنعتی ندارند و اغلب برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این چسب‌ها نحوه استفاده ساده‌ای دارند و همه می‌توانند به راحتی از این چسب‌ها استفاده کنند.

اغلب این چسب‌ ها در تمامی فروشگاه‌ها یافت می‌شوند. چسب‌های مصارف عمومی پرکاربردترین انواع چسب هستند و روزانه برای مصارف گوناگون اعم از چسباندن دو تکه کاغذ و یا چسباندن دو تکه پلاستیک مورد استفاده واقع می‌شوند.

انواع چسب مصارف عمومی

چسب مصارف عمومی، دارای انواع مختلفی است. انواع چسب مصارف خانگی به شرح زیر است:

چسب نواری

چسب نواری که به چسب پول یا چسب کاغذ نیز شهرت دارد، معروف‌ ترین نوع چسب مصارف عمومی است. همه‌ی ما در منزل خود چسب نواری داریم. این نوع چسب عموما برای چسباندن دو تکه کاغذ مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای چسباندن کاغذ‌ها به یکدیگر از قدرت چسبندگی خوبی برخوردار است.

چسب قطره‌ای

چسب قطره‌ ای یکی دیگر از انواع چسب مصارف عمومی است. این نوع چسب که معمولا در اندازه‌های کوچک تولید می‌شود از قدرت چسبندگی بسیار بالایی برخوردار است به گونه‌ای که یک قطره از آن برای چسباندن دو سطح به یکدیگر کفایت می‌کند. هر کدام از انواع چسب قطره‌ای برای چسباندن دو سطح خاص مانند آهن و یا چوب به کار گرفته می‌شوند.

چسب دو طرفه

چسب دو طرفه نوعی از چسب است که هر دو طرف آن خاصیت چسبندگی دارند. این نوع چسب‌ها کاربردهای گوناگون دارند و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال هنگامی که می‌خواهید دو قطعه فوم را به یکدیگر بچسبانید، استفاده از چسب دو طرفه بهترین پیشنهاد است.

چسب‌ 123

چسب‌های 123 که به چسب‌های فوری نیز شهرت دارند، یکی دیگر از چسب‌های مصارف عمومی هستند. این چسب‌ها قدرت چسبندگی بالایی دارند و ظرف چند ثانیه عمل می‌کنند. از چسب 123 برای مصارف مختلف استفاده می‌شود.

چسب سیلیکون

چسب‌های سیلیکون که به چسب آکواریم نیز شهرت دارند، چسب‌هایی ضد آب هستند. این چسب‌ها برای پوشاندن درز شیشه‌ها، درز سینک و کابینت و درزهای آکواریوم استفاده می‌شوند.

بهترین برندهای چسب مصارف عمومی

برندهای مپل مکس، رونیا، رونیکس و آروا از مهمترین و بهترین برندهای چسب مصارف عمومی هستند. چسب‌هایی که این برندها تولد می‌کنند، از قدرت چسبندگی و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

خرید چسب مصارف عمومی و قیمت آن

برای خرید چسب مصارف عمومی و یا اطلاع از قیمت انواع چسب مصارف عمومی، به شما پیشنهاد می‌کنیم به فروشگاه اینترنتی سازوکار مراجعه کنید. در فروشگاه آنلاین سازوکار انواع چسب از برندهای معتبر با بهترین قیمت به مشتریان ارائه می‌شوند. علاوه بر این برای داشتن خرید بهتر شما می‌توانید با کارشناسان حوزه چسب سازوکار ارتباط بگیرید تا به خوبی راهنمایی شوید.

مشاهده بیشتر