X
X

تیغ دوراهه

مشبک لیست

33 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. تیغ دوراهه دامار مدل DM703183
  اعلام قیمت و موجودی
 2. ست تیغ دوراهه دامار مدل DMRBT1501M
  اعلام قیمت و موجودی
 3. تیغ دوراهه دامار مدل DM703503-l6
  اعلام قیمت و موجودی
 4. تیغ دوراهه بوش مدل 2608628350
  اعلام قیمت و موجودی
 5. تیغ دوراهه دامار مدل DMXT704764
  اعلام قیمت و موجودی
 6. ست تیغ دوراهه قطر 34.9 میلی‌ متر سی ام تی مدل 935.502.11
  اعلام قیمت و موجودی
 7. تیغ دوراهه دامار مدل DM703503-l12
  اعلام قیمت و موجودی
 8. تیغ دوراهه قطر 50.8 میلی‌متر سی ام تی مدل 935.990.11
  اعلام قیمت و موجودی
 9. تیغ دوراهه فرود مدل RB32-50408P
  اعلام قیمت و موجودی
 10. تیغ دوراهه فرود مدل RB32-10008P
  اعلام قیمت و موجودی
 11. تیغ دوراهه قرنیز کورین دامار مدل DMZ705754
  اعلام قیمت و موجودی
 12. تیغ دوراهه فرود مدل RB32-50006P
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

33 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

تیغ دوراهه

از مهمترین ابزارهای برشی که برای انجام کارهای مختلف روی انواع صفحات چوبی مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توانیم به تیغه‌های اورفرز اشاره نماییم. اورفرز نجاری دستگاهی پرکاربرد و تخصصی است که در صنایع چوب برای انجام کارهای گوناگون مانند حکاکی، شیارزنی، نقش اندازی و ... روی چوب مورد استفاده قرار می‌گیرد. اعمال ذکر شده توسط ابزارهایی به نام تیغه اورفرز که در اصلاح تیغ فرز نیز گفته می‌شود، اجرا می‌گردند. تیغ دوراهه آن گونه از تیغ‌های اورفرز است که با استفاده از آن‌ها می‌توان عملیات مختلفی روی صفحات چوبی انجام داد. در اغلب موارد تیغه‌های دوراهه با بلبرینگ هستند. بلبرینگ قطعه‌ای است که کمک می‌کند تسلط بیشتری روی برش قطعه کار داشته باشید.

همانطور که گفتیم این تیغه‌ها هستند که موجب کاربرد دستگاه اورفرز می‌شوند. تیغه‌های اورفرز اغلب از جنس HSS و یا TCT(تنگستن کارباید) ساخته می‌شوند. تیغه‌هایی که از جنس HSS هستند برای کار روی انواع چوب طبیعی به کار گرفته می‌شوند و تیغه‌های تنگستن کارباید نیز برای ام دی اف، نئوپان و دیگر فرآورده‌های چوبی کاربرد دارند. نکته‌ی مهم در حفظ و نگه داری تیغه‌های اورفرز این است که از برخورد تیغه‌ها با یکدیگر خودداری کنید. دلیل این است که عملیات اصلی در تیغه‌ها با استفاده از دو عدد تیغچه‌ی کوچک که در دو طرف آن قرار گرفته‌اند، انجام می‌شوند. در صورتی که تیغچه‌ها با میخ یا منگنه برخورد کنند، شکسته خواهند شد و دیگر تیغه قابل استفاده نخواهد بود.  

انواع تیغ فرز دوراهه

انواع تیغ فرز دوراهه مشابه با یکدیگر عمل می‌کنند و تقریبا مکانیزم همگی آن‌ها به این صورت است برش و نفوذ در چوب را توسط دو عدد تیغچه کوچک انجام دهند. با این حساب می‌توانیم بگوییم انواع تیغ فرز دو راهه در ابعاد، جنس الماسه و برند با یکدیگر متفاوت هستند. همانطور که گفتیم این تیغه‌ها هستند که موجب کاربرد دستگاه اورفرز می‌شوند. تیغه‌های اورفرز اغلب از جنس HSS و یا TCT(تنگستن کارباید) ساخته می‌شوند.

تیغه‌هایی که از جنس HSS هستند برای کار روی انواع چوب طبیعی به کار گرفته می‌شوند و تیغه‌های تنگستن کارباید نیز برای ام دی اف، نئوپان و دیگر فرآورده‌های چوبی کاربرد دارند. نکته‌ی مهم در حفظ و نگه داری تیغه‌های اورفرز این است که از برخورد تیغه‌ها با یکدیگر خودداری کنید. دلیل این است که عملیات اصلی در تیغه‌ها با استفاده از دو عدد تیغچه‌ی کوچک که در دو طرف آن قرار گرفته‌اند، انجام می‌شوند. در صورتی که تیغچه‌ها با میخ یا منگنه برخورد کنند، شکسته خواهند شد و دیگر تیغه قابل استفاده نخواهد بود.  

بهترین برندهای تیغ دوراهه

در حال حاضر برندهای مختلفی در بازار فعالیت دارند که انواع ابزارهای برشی را با کیفیت بالا به مشتریان عرضه می‌کنند. برخی از این برندها مانند سی ام تی و دامار، با تولید انواع تیغ فرز در بالاترین سطح کیفی به عنوان بهترین برندهای تیغ دوراهه شناخته می‌شوند. فروشگاه اینترنتی سازوکار مجموعه‌ای از بهترین تیغ‌های فرز دوراهه را با قیمتی مناسب به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

خرید تیغ دوراهه

برای خرید تیغ دوراهه، فروشگاه اینترنتی سازوکار مرجع مناسبی برای شماست. زیرا در سایت سازوکار انواع تیغ فرز دوراهه با کیفیت‌های بالا و از بهترین برندهای موجود در بازار، قرار گرفته‌اند. برای هریک از این تیغه‌ها یک نقد و بررسی و یک جدول مشخصات فنی مجزا قرار گرفته شده است که دقت به آن‌ها می‌توان خریدی دقیق و مناسب داشت.

قیمت تیغ فرز دوراهه

قیمت تیغ فرز دوراهه به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله تاثیرگذارترین عوامل در تعیین قیمت تیغ دوراهه، جنس الماسه و برند تیغه هستند. جهت اطلاع از قیمت دقیق هر نوع تیغ فرز دوراهه، کافی است با کارشناسان فروش سازوکار ارتباط برقرار نمایید.