X
X

دستگیره

6 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

6 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دستگیره

یکی از مهمترین یراق آلاتی که در تنوع بالا ساخت و تولید می‌شود، انواع دستگیره است. دستگیره‌ ها انواعی از یراق آلات هستند که کاربردهای گسترده‌ای دارند.

این دستگیره‌ها هستند که به شما امکان باز و بسته کردن درها را می‌دهند. اگرچه امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی مکانیزم‌ های جدیدی طراحی شده‌اند که بدون نیاز به انواع دستگیره برای باز و بسته کردن درها به کار گرفته می‌شوند، اما از اهمیت بالای انواع دستگیره‌ها نباید غافل شد.

انواع دستگیره

دستگیره‌ ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن‌ها در زمینه به خصوصی استفاده می‌شود. در ابتدا دستگیره‌ها تنها برای باز و بسته کردن درهای ورودی مورد استفاده قرار می‌گرفتند. سپس با گذشت زمان و پیشرفت صنعت دکوراسیون داخلی، وسایلی ساخته و طراحی شدند که درهایی داشتند.

برای باز و بسته کردن در این لوازم مانند کابینت‌ ها و کمدها، لازم بود تا دستگیره‌ هایی طراحی و ساخته شوند. در حال حاضر دستگیره درهای مختلف از تنوع بالایی برخوردار هستند. این دستگیره‌ ها در مدل‌ های مختلف و با جنس‌ های مختلف ساخته می‌شوند. مهمترین انواع دستگیره به شرح زیر هستند:

دستگیره در اتاق

تمامی درهای اتاق برای باز و بسته کردن نیاز به دستگیره‌ هایی دارند که بتوان به واسطه آن‌ها عملیات باز و بسته کردن را انجام داد. دستگیره‌هایی که برای در اتاق استفاده می‌شوند از اشکال برخوردارند. بنابراین شما می‌توانید به راحتی طرح و مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دستگیره کمد

از اهمیت و نقش تاثیرگذار کمدها در طراحی داخلی نمی‌توانیم غافل شویم. کمدها باکس‌هایی هستند که علاوه بر زیبایی بخشیدن به دکوراسیون داخلی، کمک می‌کنند تا فضای مورد نیاز برای قرار دادن اجسام نیز در اختیار شما قرار بگیرد.

مانند در کابینت‌ها، درهای کمد نیز نیازمند دستگیره‌ هایی هستند که بتوان با استفاده از آن‌ها عملیات باز و بسته کردن در را انجام داد.

دستگیره‌ هایی که برای در کمدها طراحی می‌شوند از تنوع شکل و جنس بالایی برخوردار هستند. از این رو شما می‌ توانید دستگیره‌ی مورد نظر خود را به آسانی انتخاب کرده و آن را با دیگر یراق آلات کمد ست کنید.

دستگیره در ورودی

درهای ورودی از اولین درهایی بودند که طراحی و ساخته شدند. برای باز و بسته کردن این درها نیز، لازم است دستگیره‌ هایی روی درها نصب شوند تا عملیات باز و بسته کردن درها به راحتی صورت پذیرد. این دستگیره‌ها هم تنوع بالایی در بازار یراق آلات دارند.

بهترین برندهای دستگیره

برند های زیادی هستند که در حوزه تولید و ساخت یراق آلات فعالیت می‌کنند. با این حال برخی از برندها مانند اچ تی ان، آلباتور، فانتونی، رونیا و ایتالیانا از مهمترین و معتبرترین برندهای حوزه یراق آلات هستند. برای خرید دستگیره این برندها می‌توانند محصولات مرغوب و زیبایی را به شما ارائه دهند.

خرید دستگیره و قیمت آن

خرید یراق آلات مانند دستگیره در طراحی دکوراسیون داخلی و یا بازسازی ساختمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برای خرید دستگیره و یا اطلاع از قیمت دستگیره شما می‌توانید به فروشگاه آنلاین سازوکار مراجعه کنید. سازوکار یکی از معتبرترین و به روزترین فروشگاه‌های اینترنتی در حوزه ابزار و یراق آلات است.

تمامی دستگیره‌هایی که در فروشگاه آنلاین سازوکار ارائه می‌شوند از برندهای معتبر هستند. همچنین تنوع بالای محصولات می‌تواند به شما کمک کند تا طرح مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید.

مشاهده بیشتر